0

Spalił moim skromnym zdaniem

0

No i cyk i dupa zbita

3

Ten sędzia lekko nie ogarnia czy mi się wydaje?

1

@Encore 1+1,5 :D

0

@EleanoR nie wiem :D może ja?

2

@EleanoR gra w szachy z dapidejpi?

6

@PiotrR w ogóle co on napisał bo nie czytałem?

1

@Janiama 2:1 France

1

@Kurkmen Amigosi mówi Ci to coś? :D

2

tymczasem Słowacy

0

tato będzie dumny :D

2

@dorkizos euro łatwiej przewieźć, kuny mogą śmierdzieć ;p

1

@Janiama 2:0 Holandia

0

no fajna ta Macedonia

1

@Janiama 3:0 dla Austrii

0

@Katalonbar prowokator jeden

0

@Admin030 a Bodvar i Gunar to czyje dzieci?

2

mu nie mu nie :D

0

a piłkarze, sztaby szkoleniowe mają coś do gadanie na temat ewentualnej kontynuacji meczu?

53

Borek info z LR

2

co on pier..oli?
"wstał normalnie i opuścił boisko" serio? po masarzu serca no debil

0

@Chaoss ebać ten mecz..

0

okurrr......... ;(

0

@clyde takie gwiazdy to raczej na MŚ są łapane moim zdaniem

3

@MesQueUnClub96 jest jakiś okulista na sali? ;p

0

Var z Hiszpanii?
cholera wie co on tam sprawdzał :D

0

dobra Vital dawej mnie tu Bednorza i Leona

0

Kanarki mocny skład dali
fajny mecz sie szykuje
szkoda że my bez Leona

2

Leoś to Leoś :D

0

Brawo Gikiewicz bron się przed niemcami!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?