kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz przecież on nie skacze ;p
0
oj ale bedzie walka o złoto
0
wyjaśnił !
0
Pjoter miał najwyższą notę w 1serii
0
Dembelinho ładna brameczka
4
@Popitek12 no to dali
0
i na co to ciągnąc taki konkurs? ani to sprawiedliwe ani korzystne dla zawodników
2
najgorszy jest wiatr
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a co u Van de Beeka?
0
@Katalończyk 99 znajomy wygrał milion w lotto plus czy jak to sie tam nazywa
1
@Janiama odkąd Babiarz komentuje to oglądam na Eurosporcie
0
piknie Andrzej :)
1
@Mario96w zara sie zaczną
edit: już
4
co ten ojrosport? :D
3
@Witekk10 gibał się jak pie... rezus
0
@MarioVeB! nie ta kulka ;p
0
laski przegrały w karnych ;/
0
@notor1ous ja potrzebowałem wygraną Brighton
0
@BartqRKO
Kraft ładnie skacze
12
@LuisSalvano na korton-gipsie to se możesz obrazek powiesić
1
@Katalonbar kupon mi przegrali :D
0
ajajaj ;/ .
0
no i jest :) .
0
jeszcze jeden, jeszcze jeden
1
@michal26 wąsek awansuje
jeszcze 2
0
@ShinobiQWE dziś jak wygra Polak to hymn będzie jak wygra kto inny to hymnu nie bedzie
2
i ten Real na kuponie :D
1
ten to tam zaraz pęknie z dumy
9
Klasa klasa i jeszcze raz klasa