0

@kuz przecież on nie skacze ;p

0

oj ale bedzie walka o złoto

0

wyjaśnił !

0

Pjoter miał najwyższą notę w 1serii

0

Dembelinho ładna brameczka

4

@Popitek12 no to dali

0

i na co to ciągnąc taki konkurs? ani to sprawiedliwe ani korzystne dla zawodników

2

najgorszy jest wiatr

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a co u Van de Beeka?

0

@Katalończyk 99 znajomy wygrał milion w lotto plus czy jak to sie tam nazywa

1

@Janiama odkąd Babiarz komentuje to oglądam na Eurosporcie

0

piknie Andrzej :)

1

@Mario96w zara sie zaczną
edit: już

4

co ten ojrosport? :D

3

@Witekk10 gibał się jak pie... rezus

0

@MarioVeB! nie ta kulka ;p

0

laski przegrały w karnych ;/

0

@notor1ous ja potrzebowałem wygraną Brighton

0

@BartqRKO



Kraft ładnie skacze

12

@LuisSalvano na korton-gipsie to se możesz obrazek powiesić

1

@Katalonbar kupon mi przegrali :D

0

ajajaj ;/ .

0

no i jest :) .

0

jeszcze jeden, jeszcze jeden

1

@michal26 wąsek awansuje
jeszcze 2

0

@ShinobiQWE dziś jak wygra Polak to hymn będzie jak wygra kto inny to hymnu nie bedzie

2

i ten Real na kuponie :D

1

ten to tam zaraz pęknie z dumy

9

Klasa klasa i jeszcze raz klasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?