kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VenoM chciałeś to masz
1
@IronSanHybrid aa ślimak to ryba :)
3
@VenoM aa to po to było to zdjęcie? :D
5
@VenoM znajo znajo
https://www.clickbinge.com/wp-content/uploads/2020/04/Alexandra-Daddario-sexy-video2.gif
0
@VenoM minute przed 3:0 powinien(podobno) być karny dla lille :D
1
@Esteban_ witam w klubie
1
@VamosRakieta 0.0006901142857 Sasina poleceń w tym czasie
2
@Teletubis karniaka ta też sztuka strzelić
0
@VenoM podwójna szansa na Leeds...
Do wygrania miałem 2000 za 120
0
@justfootball tą z Kataloni
0
@kaziks czyli niech zostawi i zrobi kontre na X2
1
@Rokita w PSG nie ma kto nastrzelać dużo bramek dzisiaj
1
@Kamil.FCB10 ja bym zamykał :D
0
@justfootball Brajtłajt - 10mln
4
@masq Franek początek miał taki se ale potem już było bardzo dobrze 7.5 minimum
3
Trincao to będzie drugi Gomes
0
@Murazor @ksobi byl taki pomysł ale nie wiem czy to weszło
0
Jeśli piłka leciała w światło bramki to mógł od razu uznać gola
Czy wycofali się z tego przepisu?
0
@Senyer kontuzja
0
@arraco @tristan87 żeście się czepili o Falcao a Suarez jest Hiszpanem ;p
3
@Kwasiak98 może Forlan?
6
@SiSenior eee tam Tusk z Kaczyńskim też kiedyś byli w jednej partii
6
Barca B gra dziś z klubem Piqusia
57
nie wszyscy sie ciesza z sylwestra :)
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/124154613_3459186720837131_6104930484683647476_o.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=OGjoLZ_xepEAX93M5oz&_nc_oc=AQmr37TP4nY40vdunYLchkA50nayV2Ocs4HAzpiN-RLSlcZpRQmsVq4cTF8iYG92nv4&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=1d32eca4ef0a5da527f1b43ef2e4ad35&oe=5FCCF6DF
1
@bartekvisca nie ma szans
0
na Cadiz kurs 10 a grają na wyjeździe pewniak :)
2
@IronSanHybrid jutro o 17:20 na tvn7 lecie znowu a w niedziele o 20:00 na tvn7 kolejna cześć :)
2
A może dla odmiany porozmawiamy o wyborach w juesej?
0
@kamilo0066 a ja do końca obryzalem paznokcie bo Lask na kuponie
0
@mariogbch a oni 1 połowę dopiero grają?