0

no i wyczekali mu warunki

8

no i poskakali ;/

6

ban za trolowanie dla redakcji?

1

@BarcaInfo aż? toć to u nich norma

1

@MesQueUnClub96 chodziło Ci o alkohol?

0

to lądowanie takie se Graneruda

0

ale Johansona spuścili

1

haha brawo Norwegia

1

@MesQueUnClub96 co oni tam mieli dogrywke po 1 połowie?

2

Kamil już od 2 sezonów ma tragiczne wyjscie z progu
szkoda

5

Andrzeju spokojnie :D

0

@Ascend bo to jest średnia kilku pomiarów
idąc z psem na spacer mamy średnio 3 nogi...

3

no i zrobiło sie ciasno
będą fajne zawody

2

warunki po wyjściu z progu są kluczowe

1

@VamosRakieta i "ten" w "tą"

0

@Ascend panie tu mozna 1 skokiem odrobic 30pkt oczywiscie stracic tez

2

spieprzyliście nam mikołajki?

8

@DonMatteo901 ciekawe czy Floro bedzie widział Zidana w styczniu w zespole

0

@MesQueUnClub_87 dałem +8.5 roga

1

ej ej ej Real to nawet na LE może sie nie załapać
Inter wygrywa 2 mecze Borusia wygrywa z Realem i cyk 4 miejsce

1

@Triv44 oby .

1

i ten dupny Inter zapewne z Szachtarem wygra

4

ale Pioterowi tam zawiało ;/

0

@pawelfcb2010 i nadal jest to młody wielki talent

0

@koksik2700 tym bardziej będzie Ci się dłużyło jak niema co robić

5

@koksik2700 popołudniówki są złe, bardzo złe

3

ech ten hymn na naszej ziemi ;(

4

co jest Stefan? skąd to zwątpienie?

0

fajnie ten Raków gra

0

@Adamski69 myszyngladbach psuje w 88 w przewadze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?