2

@MesQueUnClub96 dobra po konkursie się odherbuje

49

@BarcaInfo z powietrzem czy bez?

1

a kto to taki ładny koło tego typka w garniaku?

4

@Haxen pewno się z Neresem trzymał w Ajaxie

0

Riczi co tam zagrał :O

0

@mekston nie ma

0

oho zaczyna się

4

fajny ten nasz hymn

0

kurrrr postawiłem Gajgera w dziesiątce ;/

1

a za tydzień drużynówka w Zakopanem
szkoda że 2 reprezentacji nie można wystawić :D

0

nie puściłbym bym czołowej 3 w takich warunkach :D

2

Schalke 2:0 .

0

da się? .

7

Busi przemarznie do szpiku kości

2

Olek chyba zepsuł to nie wina warunków

3

Schalke!!!!!!!!!!!

0

@Homeopata8989 a Munir to w końcu dla kogo gra?

0

2 połowe tez zaczynają od strzelania :D

1

@Oskar00 no tak
nie było tematu

0

@NeroTFP 2 złota MŚ ma

0

@RomanHoffer Josef Bardl w wieku 35lat wygrał Turniej Czterech Skoczni ale to było w 1953r

0

@czosnekfcb najlepszego Baltazarze

4

Audi używane to nie wziął :D

0

Pioter do udzielania wywiadu nie potrzebuje pytań

0

szczerze to nie wierzyłem że Kamil może jeszcze wskoczyć na taki poziom
piękna sprawa, druga młodość :D

1

Andrzej jakbyś tak na podium dziś wskoczył?

3

pięknie Kamilu !!

4

@MSN30 i wszyscy mieli belke wyżej :D

2

se obniżył .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?