kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 dobra po konkursie się odherbuje
49
@BarcaInfo z powietrzem czy bez?
1
a kto to taki ładny koło tego typka w garniaku?
4
@Haxen pewno się z Neresem trzymał w Ajaxie
0
Riczi co tam zagrał :O
0
@mekston nie ma
0
oho zaczyna się
4
fajny ten nasz hymn
0
kurrrr postawiłem Gajgera w dziesiątce ;/
1
a za tydzień drużynówka w Zakopanem
szkoda że 2 reprezentacji nie można wystawić :D
0
nie puściłbym bym czołowej 3 w takich warunkach :D
1
@LionelM95 http://gateno18.blogspot.com/2018/08/top-10-najbardziej-egzotycznych-skoczkow.html
2
Schalke 2:0 .
0
da się? .
7
Busi przemarznie do szpiku kości
2
Olek chyba zepsuł to nie wina warunków
3
Schalke!!!!!!!!!!!
0
@Homeopata8989 a Munir to w końcu dla kogo gra?
0
2 połowe tez zaczynają od strzelania :D
1
@Oskar00 no tak
nie było tematu
0
@NeroTFP 2 złota MŚ ma
0
@RomanHoffer Josef Bardl w wieku 35lat wygrał Turniej Czterech Skoczni ale to było w 1953r
0
@czosnekfcb najlepszego Baltazarze
4
Audi używane to nie wziął :D
0
Pioter do udzielania wywiadu nie potrzebuje pytań
0
szczerze to nie wierzyłem że Kamil może jeszcze wskoczyć na taki poziom
piękna sprawa, druga młodość :D
1
Andrzej jakbyś tak na podium dziś wskoczył?
3
pięknie Kamilu !!
4
@MSN30 i wszyscy mieli belke wyżej :D
2
se obniżył .