kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AdiKingu96 Alianz jest inwestorem (posiada około 10%) nie sponsorem dlatego nie mają
1
@AdiKingu96 większość wielkich klubów jedzie na pożyczkach
tu chodzi o to żeby mieć je z czego spłacać
8
@Cwaniak4 ale pojutrze juz czwartek
61
jakaś nowa moda?
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/124818778_2049552148513319_1334649919827324258_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=d2klgkfFlK4AX8QVifF&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=dec87daae7adbc377ed2e8b3887720d3&oe=5FD0EE19
15
@Barcelismo ii @IronSanHybrid --jbzd
5
@IronSanHybrid nie podlizuj się ;p
4
@Artsssfc nie wszyscy tu mają dystans
a nasz premier tyle razy mówił minimum 1.5m
2
@Kurkmen ta szczepionka to pic na wode coś mi się zdaje
1
Redaktor – do jego obowiązków należy oczyszczenie tekstu z błędów i usterek, a także czuwanie nad logicznością wywodu
4
@Nano22 a twój syn-prosze ksiedza
0
@marcin62 a zimne czy ciepłe?
1
@Kajtek77 eee ale do ogórkowej to tylko z masłem prawdziwym :D
1
@patry295 pewnie czyta ale czy ze zrozumieniem?
2
@Jakchcesz nigdy za, zawsze przed albo po jedzeniu
0
@Janiama Ansu też może wrócić powiedzmy po 8-10 tygodniach ale do lekkich treningów, zanim dojdze do pełni sprawności bedzie te 3-4 miesiące
tak samo Kimmich po tych 6-8 tygodniach nie wejdzie od razu na boisko
1
@marcin62 a nie pizgłeś tym paluchem czasem w szafke w nocy?
7
Zachowujecie się jak sędziowie w lalidze
Dostaliście gwizdek i się nim bawicie
0
@justfootball pewnie nie
3
Se kuźwa zabawkę znaleźli
0
@justfootball wczoraj 5:2 przegrał
0
@DarekFCBnaZawsze to był spoiler ;p
3
@bartekmess niedziela jest
1
Milan się wyratował remis
0
sypie tymi karnymi
0
Milan złapał zadyszke?
0
@gampol93 i cyk spalony
2
@NeroTFP Raul Garcia, Aspas, Ramos, Casemiro
3
w serie a zapomnieli strzelać
0
@Encore dobrze że ta piłka po kożle nie poszła bo by Łukasz miał problem:D
0
@VenoM wymagasz zbyt wiele ;p