2

@VamosRakieta smutny dzień dziś co?

2

4

A przed meczem miał takie jaja...

0

czyli w plecy ;/

0

@NeroTFP bez narzekania nie ma zwycięstwa
licze na was

2

@VamosRakieta ee ale mecz z Eibarem to żaden klasyk

1

Jak wam wyskoczy reklama irobota to po jej wyłączeniu nie możecie scrolowac strony?

0

@Adamski69 a jutro o 22 która będzie? Bo mam nockę i nie wiem o której wyjechać

0

A już niedługo Andrzej D:
Jestem najlepszym przykładem na to że z wirusem da się wygrać.

0

@SinMistico o 2 w nocy na eleven 1
jutro o 8 rano na eleven 2 i o 9 na nSport

1

niech zgasza światło na całym świecie na 2-3 tygodnie i bedzie git :D

1

@maatiixx dzis grają 4-3-3 i jest dla niego miejsce po prostu, w lidze przeważnie grali 4-2-3-1

0

Take Kubo bramka i 2 asysty jak na razie

0

@NeroTFP kompletnie zapomniałem o tym meczu ;(

1

@JimMorrisonFCB tylko czy Paulinho był drugoplanową postacią? :DD

3

@pawel0304 Henka Larsson

9

fajny ten Lech taki nie ekstradrewniany

1

brawo Lechu ,

0

@MesQueUnClub_87 za bardzo w siencefiction poszli niestety

0

Ponoć Szybcy i wściekli mają skończyć się na 11 części potem będą powstawały tylko spin offy

0

@czosnekfcb Roma Rangers i Ludogorets kurs ponad 12

7

@Grubson06 strzelił w tych 2 meczach tyle samo bramek co Lewandowski :D

0

Inter tym remisem podaje ręke Realowi

3

Gran torino na tvn7 :)

0

@Mixtape karny dla City w analizie

1

i cyk Porto prowadzi

0

@czudi17 oni sie tam czesto wymieniają chyba

2

FC Barcelona w
Borusia M w
Huesca d
Inter Mediolan d
Valencia w
Villareal w
Inter Mediolan w

może być to cięzki miesiąc Realu


1

pociesze białych kolegów
przez nastepne 15 minut Szachtar nie strzeli gola :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?