2

Fajnie jak przez dział z którym nie masz nic wspólnego zabierają przerwę świąteczna bo coś tam źle poskładali i trzeba im pomagać bo... "terminy"

0

2

piekna kontra haha

0

no i caputo .

1

italieńcy już czas..

3

wolicie oglądać 22 spoconych facetów niż Eve Mendes na TVN7?

0

@cchesterr43 wujek to by nie rozpracował taktycznie dużej z podwójnym serem

0

@4drian0 mi też szwankowało koło 15 minut temu ale udało sie wysłać kupon

0

@Janiama poprzedni sezon we Włoszech też wybitny
myśle że Vital powinien zaczynać ustawianie drużyny od niego a nie od Kubiaka a nawet Leona

0

@VenoM szkoda gadać
po odejściu Koemana strasznie obniżyli loty

0

@jedrek7000 mnie Holandia ukochała

1

@Rewolucja123 fuj
7 obrotów w lewo

1

@Rewolucja123 jedną płaską albo mniej

4

@Barcza223 jakiś tam fejk od jakiegoś typa

0

@BigVu a on w ogóle został powołany

2

@IronSanHybrid
reprezentuje biede
jest jedna rzecz
szacunek ludzi ulicy
być nie mieć

0

@IronSanHybrid troche porobiona chyba jest

0

@IronSanHybrid tak szczerze to mi się bardziej widzi ta Ola

0

@badej60 Mamed po kontuzji niestety za wysoko postawił sobie poprzeczke

4

Mati mówił żeby słuchać lekarzy.. czyli ministra zdrowia nie trzeba :)

0

@HK23 i igrzyska olimpijskie żeby na emeryturze nie zabrakło

0

@pawelfcb2010 Honda, Lexus prosze prosze

1

@Transu96 czyli że ją.. tzn nas okradli

3

@MesQueUnClub96 przecież nie wygrała ZP

0

są gdzieś dostępne wyniki na żywo naszej 4 ligi?

3

gdzie jest ten cwaniaczek? :D

3

bardziej by pomogły godziny bez seniorów ale co ja się tam znam :D

2

@Drahenfelst w Japonii w 60 meczach 50 bramek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?