16

już serwery się kopcą

4

0

Sevilla wyremontowała :D

1

@Patrykl145 niech on chociaż jedną strzeli

2

w zime wroci za 80 mln :D

2

@VamosRakieta oni już chyba o nim zapomnieli :D

1

czy jeden .

0

@Katalonbar a tydzień temu coś oznaczało?

1

ale sie tam w Monaco bawią fajnie :D

1

@Coutinho007 no i podoba mi się to :D

9

@KamilZ Suarez sam jest w stanie stworzyć zabójczy duet

2

@kuz spalony wyznacz lewa stopya obrońcy i kolano/głowa napastnika
weż se liniał i zmierz odległość do lini pola karnego ;p

3

@kuz ja tu nie widze spalonego

0

akuku lukaku 3:3
4:3 :O

4

@sokot na forum Barcelony gadają o Realu -skandal

5

a Fiora na 3:2 strzela

0

jeszcze jest VAR nadzieja umiera ostania :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a Jovica nie pogonili z Realu?

3

zawsze kibicowałem Betisowi :D

23

Hanavald weź coś strzel

0

@4drian0 są ważniejsze rzeczy niż twoje 300 baniek

2

@VamosRakieta flashscore tak samo :D

0

@Ghotti ok dzięki

0

jest jakiś dodatek do fm20 żeby mieć herby i normalne nazwy drużyn?

1

@eckov może to znak :D

0

@gumaz Valencia, Dortmund, Lazio

0

@PatrykBarcelona co chwile wywala

0

@Encore ostatnio w bloku dziś w zagrywce
Piękna kariera

0

@Encore i może być kulturka na LR:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?