0

@Triv44 Boniek jest z mojego miasta więc to prawie jakbym ja był prezesem PZPN który lubi pleść ładne bzdury :D

1

@Mula wszystkie

2

@IronSanHybrid profilaktycznie: następca Koemana też out

0

Granada 2:0 z Bilbao

4

@Hubso no to jest nas dwóch :)

0

@Colon ja oglądam Transportera ale chyba wpadne na to kino

0

@Bartunek też mi sie wydaje że to siłowa kwalifikacja wojskowa

0

@kkbarca tych kolinsow też już wszędzie zaczynają upychać

1

@IronSanHybrid nie no ładna jest ale tu na LR tyle nad nią zachwytów ostatnio

30

@IronSanHybrid i że ona jest jakaś super piękna?

2

@IronSanHybrid same konkrety brawo

0

@Cadafaz jakby były dłuższe takie za kolano to by jeszcze uszło :D

0

@chorhe12 nie mam ale pracowałem jako dekarz może będę mógł pomóc

5

na tvn 7 Jurek Kiler zaraz
piloty w dłoń ;p

3

skoro Bośnia i Hercegowina mogą grać razem to myśle że Polska i San Marino powinny też się połączyć :)

7

@draxidox ja za hercegowine

0

@Breakdrowser kasują :(

0

nie można śpiewać na La Rambli?

3

@natanvip mi poniedziałek właśnie się skończył :D

1

@Drozdu7 w niedziele sie odpoczywa :)

7

@fcbarcafan19 ; pierwszy raz f1 oglądasz?
przerwa jest zaraz wyjdą na 2 połowe

0

ale wygrzmocił ;O

5

@clyde karpatka

1

i cyk Ferrari na żyletki idzie

0

@michal26 zdecydowanie za dużo Michałów :D

1

@Joe_Pesci @michal26 wołają Cie

0

@Danny Gaucho statystyka Valdesa z czystymi kontami robi wrażenie

0

@BarcaInfo niech zrobi z niego takiego Eto'o i będzie git

0

@kamiVeB najlepiej wydane 300 złotówek w życiu

0

dlaczego z Barto gada ojciec Messiego skoro agentem jest jego brat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?