1

@FC1899Barca skreśl sześć

0

@Barca1992 od lotto jest 10% :)

3

@deyna2018 powiedziałbym szefowi co myśle o nim i o firmie w której pracuje

1

@Lukas171
kluby czekają aż kibiców wpuszczą na stadiony

15

@BarcaInfo chłopaki po prostu nie są przyzwyczajeni do trofeów

3

@Arkon Ibre sie albo kocha albo nienawidzi

6

@Chwytliwy może w końcu wrócą na swoje miejsce

0

@Jaca27 mnie Samprodia na kese dziś cykneła ;( mieli wygrać +1.5 bramki

1

@Jaca27 a co to koniec meczu?

5

Ibra ale karne to Ty umisz przecież

0

@donleo12 taki troche sparing

0

@Colon Gio .

0

mi już wystarczy tego pucharu Francji ..

0

@NaFazieHitman na strimwworlds widze coś jest

2

@IronSanHybrid z naciskiem na "gdzieś"

1

@sokot i Lewy do Poznania

0

@Arkon i tak przy kurkach jajka zjadasz? pewnie im smutno

2

@BarcaInfo ja nadal sie zastanawiam czy to przyjecie Xaviego to przypadek :D

0

@bixmix połasił sie na Juve kolejke po wygraniu ligi i ma
tzn nie ma

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@okiemtypera_lucaxx95 ja dałem w meczu Udine-Lecce +0,5 bramki od 0 do 35 minuty... strzelili w 35:25 :D

0

@`Sin ja chciałem 2 bramki w 1 połowie :D

1

@DanielOOL a real drugiej bramki nie umie strzelić?

0

ale szczylajo w bundeslidze

6

Osasuna i Celta wygrały na wyjazdach, czas na Malorce

0

@Hushovt siatkarz i trener

1

@BarcaInfo czysto :D

2

@Danny Gaucho no debil .

2

świeetnie .

0

@mrboom byle do 22

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?