kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tv puls-dziś-20:00= kickboxer:odwet
w filmie pojawia się Ronaldinho :)
0
amerykance zakazali lotów do nich z Europy w Hiszpani stan wyjątkowy
a u nas beda czekac az to wszystko powaznie pierdyknie
mysle ze juz teraz powinni pozamykac wszystko na tydzien
3
@NeroTFP wskazówka na pewno
zamkneli całą prowincje Wuhan i opanowali epidemie ale czy u nas jest szansa na zamkniecie całych obszarów? wątpie
0
@adambądkowski93 głupota ludzka i tak to wszystko przebija
5
@Nano22 mój jeden z ulubionych meczy
1
@tadzik447 klasyka :D
@fart tadzik to tylko miodowe lata
1
@Katalonbar wypijmy za błędy
za błędy na górze
7
ludzie rzucili się na sklepy a ja sobie poczekam az to wszystko pozamykają i bedzie mozna w spokoju szabrować
1
@cchesterr43 też już chorują?
1
@NeroTFP synuś przeziębiłeś się zaraz Ci tu babcia gorącego mleczka zrobi wypijesz sobie
0
@Avada Kedavra Ty to o jednym tylko
mi np o chleb chodziło ;p
3
@Chwytliwy zakwas rozlałeś?
1
@Mns21 Kujawsko-Pomorskie na razie zdrowe
9
@DaPi na podlasiu pracują nad szczepionką na koronawirusa
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/87598124_1558264794329662_5374193887726272512_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQkVrTsXXqYzaxVrN5ubdDi_flKl61oA8DVQcRDkEx0uk5VxYI6y02GrlTWLyIzX3sw&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=bc845b906573c278daf693810f0f91b2&oe=5E941FBC
1
ludzie to są jednak idioci..
widzieliście ten nowy challenge? "łamacz czaszek"
2 ofiary śmiertelne już..
1
@DaPi też mnie to zawsze denerwowało :D
1
@DaPi odkrył numer
0
kurde a to czekolada miała stać się rarytasem :D
0
pierwszy przypadek śmiertelny w Poznaniu.
8
no i mamy idealny moment zeby ustawic wszystkie rozgrywki tak żeby była przerwa na MŚ w Katarze
0
@koksik2700 jakby tak było to w Bydgoszczy już dawno by był wirus :D
0
@kuz Mogą tak zrobić?
jakjuż to powinni wrócić do tabeli jaka była przed rundą rewanzową
0
@GeFcIo a co jeśli Barca podpisała pakt z diabłem przed meczem z psg?
2
@koksik2700 naszej twierdzy nie ruszy :)
3
ja piedziele jeszcze chwila i zrobią nowe programy w tv
Koronawirus TV
COVID-19
itp.
12
@Elosek noco Ty przecież wszystko wykupili już nigdy nie bedzie mąki i ryżu w sklepach ;p
1
@kamilop jutro .
0
ale wgniotło Stefana w zeskok
boli od patrzenia ;/
0
@masakrator05 pytanie tylko kiedy
1
@kewin pewnie tez przełoża