0

u mnie w robocie to pewnie nawet przez myśl im nie przejdzie żeby zrobić jakieś wolne albo chociaż wprowadzić jakieś środki bezpieczeństwa

0

@Barca1992 na fb to dzis nic sie nie dzieje bo nie działa

2

@vangoor kamilś limak według mnie ;p

0

ja pierdziele ale duje

0

było by sympatycznie jakby w kolejnej rundzie nie było finalistow poprzednie edycji :)

0

@MichalZZZ jeszcze.. ;p

1

@Fartlow kurcze wpadłem ;/

1

@Fartlow chlejesz znowu?

0

@tadzik447 fajna robota :)
mysle że jak nikt z was nie bedzie zarażony to wystarczy ze po prostu sie tam zamkniecie ;p

0

@FC1899Barca ponić wirus ginie w temp powyzej 50 stopni

0

@tadzik447 jego idolem jest Mateja..

2

@Kidd to ja tez potańczę w okół ogniska dla pewności

2

@chavez bo mu zabrali te co miał chyba

0

@LuisSalvano u mnie w firmie dyrekcja tez by mogla o tym pomyslec :D

0

@gumaz KIKŚ na FB

1

@ShinobiQWE ktoś przemycił dlatego skacza w kombinezonach

0

@Avada Kedavra trzeba anulować bo wygramy

0

co to sie stało z Dawidem?

0

@Erik0 zaległe spotkanie we wtorek

1

@sawyer00 no faktycznie
Jaki wstyd

2

Mistrzostwo ligi paży!!

0

Barca B już na 2 miejscu
punkt straty do lidera ale tyle samo pkt c0 3 i 4 miejsce
szkoda remisu tydzien temu z ostatnim zespołem ligi

0

@Criss18Barca u nich widze ze szybciej niz w Chinach sie to rozprzestrzenia

3

pamiętam jak dziś jak mi się streem zacinał :D

2

@FafitFCB Ney był tak nabuzowany w tym meczu, coś pieknego

2

@BarcaInfo Atletico Barcelona sie z nas robi :)

0

Haha dobry VAR po meczu

0

Brawo Ansu Fati dobra robota

3

Wy tak serio z tym spalonym?
Prawidłowy karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?