kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maniek9444 kiedys chciał podbić bundeslige
0
ale mam koronanygusa
0
@Colon https://demotywatory.pl/77333/Jestes-najslabszym-ogniwem
0
@Rewolucja123 jeszcze nic
2
@beznicku1000 Tomek to Ty?
1
@IronSanHybrid ta:D
oglądam dla Gabi :D
0
wierzycie w mentalizm?
0
Gdzieś mi się przewinęło że Florek Perez i Abidal maga być zarażeni
Ma ktoś coś więcej?
2
@AnnaMarianna naleśniki
3
Kujawsko-Pomorskie i Podlaskie się trzyma jeszcze
0
@cchesterr43 a to zgrzewki mają swój osobny kod że to jest 6szt? nie wiedziałem nawet
mogą mieć 2 kody w takim razie na foli
1 do 1szt i 2 dla 6szt
0
@cchesterr43 to Ty źle nabiłeś a nie źle naliczyło ;p
1
@Transu96 mi kiedyś w biedrze wydali dyche za mało więc jjes na zero nie oddawaj :D
0
@kamilos1214 skafander ubierz i jedz :)
52
w Paragwaju rośnie przestępczość, wszyscy chca spotkać Ronaldinho :D
0
@IAmBackCules czyli osoba która przechodzi chorobe bezobjawowo nie zaraża?
0
@l0Messini 14 dni to jest czas inkubacji czyli jak dzisiaj wykryja ze jestes chory to juz od 2 tygodni albo dłuzej mozesz zarazac innych
0
jak sobota to na zaspas kup wiecej kup wiecej
4
R10 na tv puls :D
i to we więźniu co za przypadek :D
2
@Janiama a ja mysle ze zarazonych juz jest tyle...
3
sskoro zgromadzenia powyzej 50 osob zakazane a u mnie w firmie pracuje z 250 to tez powinni zamknać :D
0
@malyras u mnie ja na razie zadnych kroków nie podjeli (firma państwowa...)
zobaczymy od poniedziałku czy sie cos zmieni ale u mojego szwagra np juz załozyli przed wejściem coś do dezynfekcji i od poniedziałku beda im mierzyć temperature
0
@xVENUMx RS3 cudeńko
0
tv puls-dziś-20:00= kickboxer:odwet
w filmie pojawia się Ronaldinho :)
0
amerykance zakazali lotów do nich z Europy w Hiszpani stan wyjątkowy
a u nas beda czekac az to wszystko powaznie pierdyknie
mysle ze juz teraz powinni pozamykac wszystko na tydzien
3
@NeroTFP wskazówka na pewno
zamkneli całą prowincje Wuhan i opanowali epidemie ale czy u nas jest szansa na zamkniecie całych obszarów? wątpie
0
@adambądkowski93 głupota ludzka i tak to wszystko przebija
5
@Nano22 mój jeden z ulubionych meczy
1
@tadzik447 klasyka :D
@fart tadzik to tylko miodowe lata
1
@Katalonbar wypijmy za błędy
za błędy na górze