0

@Maniek9444 kiedys chciał podbić bundeslige

0

ale mam koronanygusa

0

@Rewolucja123 jeszcze nic

2

@beznicku1000 Tomek to Ty?

1

@IronSanHybrid ta:D
oglądam dla Gabi :D

0

wierzycie w mentalizm?

0

Gdzieś mi się przewinęło że Florek Perez i Abidal maga być zarażeni
Ma ktoś coś więcej?

2

@AnnaMarianna naleśniki

3

Kujawsko-Pomorskie i Podlaskie się trzyma jeszcze

0

@cchesterr43 a to zgrzewki mają swój osobny kod że to jest 6szt? nie wiedziałem nawet
mogą mieć 2 kody w takim razie na foli
1 do 1szt i 2 dla 6szt

0

@cchesterr43 to Ty źle nabiłeś a nie źle naliczyło ;p

1

@Transu96 mi kiedyś w biedrze wydali dyche za mało więc jjes na zero nie oddawaj :D

0

@kamilos1214 skafander ubierz i jedz :)

52

w Paragwaju rośnie przestępczość, wszyscy chca spotkać Ronaldinho :D

0

@IAmBackCules czyli osoba która przechodzi chorobe bezobjawowo nie zaraża?

0

@l0Messini 14 dni to jest czas inkubacji czyli jak dzisiaj wykryja ze jestes chory to juz od 2 tygodni albo dłuzej mozesz zarazac innych

0

jak sobota to na zaspas kup wiecej kup wiecej

4

R10 na tv puls :D

i to we więźniu co za przypadek :D

2

@Janiama a ja mysle ze zarazonych juz jest tyle...

3

sskoro zgromadzenia powyzej 50 osob zakazane a u mnie w firmie pracuje z 250 to tez powinni zamknać :D

0

@malyras u mnie ja na razie zadnych kroków nie podjeli (firma państwowa...)
zobaczymy od poniedziałku czy sie cos zmieni ale u mojego szwagra np juz załozyli przed wejściem coś do dezynfekcji i od poniedziałku beda im mierzyć temperature

0

@xVENUMx RS3 cudeńko

0

tv puls-dziś-20:00= kickboxer:odwet
w filmie pojawia się Ronaldinho :)

0

amerykance zakazali lotów do nich z Europy w Hiszpani stan wyjątkowy
a u nas beda czekac az to wszystko powaznie pierdyknie

mysle ze juz teraz powinni pozamykac wszystko na tydzien

3

@NeroTFP wskazówka na pewno
zamkneli całą prowincje Wuhan i opanowali epidemie ale czy u nas jest szansa na zamkniecie całych obszarów? wątpie

0

@adambądkowski93 głupota ludzka i tak to wszystko przebija

5

@Nano22 mój jeden z ulubionych meczy

1

@tadzik447 klasyka :D
@fart tadzik to tylko miodowe lata

1

@Katalonbar wypijmy za błędy
za błędy na górze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?