0

ale że nic tam się Leo nie popsuło w nodze po faulu Kulibaliego to farcik

3

Leo do zmiany profilaktycznie

0

oby nic mu nie było

3

to jest karny .

0

@Barca-Messi10 każda bramka jest sprawdzana

0

co on tam? :D

1

Raakitic zostań :D

0

VAR faul .

0

oho zaczyna sie :D

1

@MichalZZZ Marcelina Zawadzka

4

@Kurkmen ktoś mądrzejszy od nas to wymyślił :D

2

@Homeopata8989 taki prawie Lukaku z nazwiska

1

@Mario96w Szczęsnego ewentualnie na ławe

1

@Triv44 i Izraelczyk jeszcze

1

@Triv44 racja
przeoczenie

0

@Triv44 Inter grał z Geafe

3

Unia Leszno mistrzem Polski w parach

0

@Katalonbar to sie chyba nie zmieni nigdy :D

2

@Gall Bayern grał ale to w zeszłym tygodniu

0

Szachtar się rozstrzelał :D

1

@MichalZZZ Więdłocha

0

@BigVu a weź nic nie mów :D

3

@Chwytliwy ale za to zwiedzać cudo bedzie cały świat

4

@Jaca27 ciiekawi mnie uzasadnienie tej kontrowersyjnej decyzji :D

4

@daniel32778 pewnie nic nie ma

2

@MichalZZZ Taylor Hill wspaniała końcówka :D

1

@Encore nie przeszkadza mi

2

@MichalZZZ Taylor Hill

0

@MichVeB o naszym szamanie zapomniałeś hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?