kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos bardziej wnerwia mnie reklama żywca ta z brodką
0
@Janiama tak Xavi ale to sarkazm był :)
0
@BlauGrana1404 maja otworzyc 3 inne przejscia
0
@tobiasson92 chyba nastepnej bo całej procedury wprowadzenie szczepionki nie ominą a trwa to ponad rok
1
@Janiama burżuj sie bawi papierem u nas się o niego zabijają
0
@NaFazieHitman ta odkażają..
2
@Avada Kedavra w końcu otworzyli laboratorium :D
0
@NaFazieHitman byo
0
Kujawsko-Pomorskie niedługo padnie
w Bydgoszczy otworzyli laboratorium
1
@Katalonbar dobrze ze mam swojskie :D
2
@Pogba https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/89550064_3563916330349990_947596877874855936_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_oc=AQmGTMoAZUMIPmBXlLQwxZktwGVtclfUpuBbf73mrfdtDVYLBOedI48j8nKlp9X4rEs&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&_nc_tp=7&oh=3603360384579206ac7548e659a617f8&oe=5E9469D4
1
@alegre84 Ciebie nie obowiązuje kwarantanna?
1
@Mazeri miał tylko asystować przecież
0
@barcelonaLM zobaczymy jak to będzie
miejmy nadzieje że nie "skrzywdzą" maturzystów
0
@ShinobiQWE batmana
4
@zawsze_barca oo stary jesteś
wczoraj już chciałem pytać czy skończyłeś ze swoim cykem :D
0
@barcelonaLM tylko że nie wszyscy są tacy bystrzy żeby to wszystko ogarnąć w domu
0
@barcelonaLM a kiedy sie do niej przygotują
0
@barcelonaLM tylko że za rak w takim przypadku bedzie 2 razy więcej chętnych na dane studia co za tym idzie połowa bardzo dobrych uczniów nie dostanie się tam gdzie chce
1
@bartekvisca a kto wiedział że to jest aż tak groćne na początku?
11
@Janiama w zaszłym roku straj nauczycieli w tym wirus...
szkoda roczników maturalnych bo może im to pokrzyżować plany dalszej edukacji
3
@SuperVegeta opanowali bo pozamykali wszystkich w domach
7
@Colon pasujące i wiejski tuning
1
@IronSanHybrid ta 3 etap :D
20
@msmsms zawsze robie na patelni
2
@JimMorrisonFCB ten strażak to sikawki na oczy nie widział
22
Andzej weź ty zamknij Kujawsko-Pomorskie my sobie tu po staremu będziemy żyć
0
jak tam? zaopatrzeni w APAP?
0
a kibive chcieli w pewnym momencie go na taczkach wywieść
3
@pero1983 bo nasz naród mimo że skłócony topotrafi w trudnych chwilach się zjednoczyć
w rzeczywistości wygląda to tak:
"nie wychodzę bo jakaś (tu wstaw nazwę partii:D) menda mnie zarazi"