0

0

fajna taka leniwa sobota w niedziele :D

0

@Lubczyk698 ja to bym chętnie zobaczył w formie ligi, każdy z każdym tylko mógłby być prroblem z wyborem drużyn w niej grajacych

0

wiadomo kiedy bedzie terminarz na nowy sezon la liga?

0

@Hiacynk ponoć miała choroby współistniejące

0

@MESSIah16 remis do przerwy

0

@kamil9040 Cafu To PO

0

Bartomeu nie ma wstydu
Sam nigdy nie odejdzie niestety

0

@barczyk Setien już ponoć poleciał

0

ja się nie łudzę że Barto odejdzie ;(

3

@BarcaInfo Barto wypieprzy wszystkich a sam zostanie
stać go na takie posunięcie i wcale bym się nie zdziwił

0

jutro nie wychodze z domu..
toć zjedzą mnie ci kibice Baye,, Lewandowskiego

0

milimetry ,

5

Busi z całym szacunkiem ale już czas na Ciebie

0

oni nawet sie nie kryją z tym że im się po prostu nie chce
smutne to ;/

0

Jeszcze Alba żółtą da i będę miał czym otrzec lzy

3

@patryk355 no ja tez.. juz prawie będe po pracy :D

0

Paulinho z golem :)
całkiem ładnie to zrobił zobaczcie sobie na flashscore ;p

3

@hoeniker Szpaku

1

@Barca1992 i Alba do tego jeszcze

0

@Pilka_jest_okragla puste trybuny by go wygwizdały

0

@masq agent polecił go drużyną które mogłyby wyłożyć taką pensje
Nie widzę w tym nic dziwnego

0

@NeroTFP ciągle się zmieniają i cały czsa Szaachtar trzyma poziom

0

@barcafan9512 "jak się zgodzą niech se chodzą "

0

@BarcaInfo są jakieś pogłoski gdzie może przejść?

0

@DanielOOL w czwartek jadą

0

@SelloutCrowd płacisz za jagody a dostajesz porzeczki

1

@Pogba 500plus na każdego piłkarza

6

@FafitFCB tylko z ucha nie strzelaj ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?