0

@macio_944 też ma swoje za uszami

0

@Encore smacznego :)

1

@Encore to i to :)

0

@busquets5 ale piątek cały wolny ;p

0

@masq kasa kasa kasa kasa :D

1

@Transu96 leci na Ciebie, nie spieprz tego :D

1

@macio_944 nie, dopiero odrabiam sezon 19/20 może go tam sprzedam jak beda chcieli w przyszłym sezonie :D

0

@NeroTFP piątek druga zmiana ;/ miłego pracowania że tak zażartuje

4

tymczasem Luis Suarez ze złotą piłką u mnie w fm20 :)

0

Jak będą karne to mnie obudźcie

3

@PatrychoO jeszcze nie zaczeli

1

@MESSIah16 gdzieś już to czytałem :P

3

Ciekawe czy był w ogóle temat o obniżeniu pensji i zmniejszeniu roli w zespole?
Wolałbym Luisa na ławce niż Brajtłajta

0

@escarabajo Paulino pewnie znowu coś srrzeli

4

Iniesta do bramki dorzuca 2 asysty (4:2) i jeszcze 20 minut meczu

1

@Ghotti ja bym obejrzał jakiegoś rogalika od Coutinho :)

0

@Prezes_sycylijczyk wszystkie zmiany sa lipne ale popka jest najgorsza z najgorszych

9

Iniesta z brameczką dla Kobe :)

0

@tobiasson92 czyli że 15,8 osób miało problemy
Gdzi się podziało 0,2 człowieka?

0

@draxidox miałem 8 wygranych z rzędu i dostałem oklep od Realu 4:1 potem po 1:0 z BVB i Malorca w plecy :)

0

@Jakchcesz wrócił z wypożyczenia
ponoć gadał że chciabył grać w tej samej lidze co Thiago

11

@badej60 bierz procent od nastepnego transferu

19

@badej60 przynajmniej na pensji zaoszczędzisz :p

2

@emeu bo na zielonym się jedzie a na żółtym czeka ;p

0

@kamiVeB Barcelona- nie dla idiotów

3

@Avatarr jakoś dziwnie napisałeś lipiec ;p

0

@BarcaInfo a to Ajax nie ma już nic dogadania w sprawie Desta że z Bayernem negocjują?

1

@FC1899Barca no niestety

1

@FC1899Barca ja dziś po raz enty postanowiłem odpuścić kebabowa lige

1

czyli to dziś jest ten kluczowy poniedziałek :D w końcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?