kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 też ma swoje za uszami
0
@Encore smacznego :)
1
@Encore to i to :)
0
@busquets5 ale piątek cały wolny ;p
0
@masq kasa kasa kasa kasa :D
1
@Transu96 leci na Ciebie, nie spieprz tego :D
1
@macio_944 nie, dopiero odrabiam sezon 19/20 może go tam sprzedam jak beda chcieli w przyszłym sezonie :D
0
@NeroTFP piątek druga zmiana ;/ miłego pracowania że tak zażartuje
4
tymczasem Luis Suarez ze złotą piłką u mnie w fm20 :)
0
Jak będą karne to mnie obudźcie
3
@PatrychoO jeszcze nie zaczeli
1
@MESSIah16 gdzieś już to czytałem :P
3
Ciekawe czy był w ogóle temat o obniżeniu pensji i zmniejszeniu roli w zespole?
Wolałbym Luisa na ławce niż Brajtłajta
0
@escarabajo Paulino pewnie znowu coś srrzeli
4
Iniesta do bramki dorzuca 2 asysty (4:2) i jeszcze 20 minut meczu
1
@Ghotti ja bym obejrzał jakiegoś rogalika od Coutinho :)
0
@Prezes_sycylijczyk wszystkie zmiany sa lipne ale popka jest najgorsza z najgorszych
9
Iniesta z brameczką dla Kobe :)
0
@tobiasson92 czyli że 15,8 osób miało problemy
Gdzi się podziało 0,2 człowieka?
0
@draxidox miałem 8 wygranych z rzędu i dostałem oklep od Realu 4:1 potem po 1:0 z BVB i Malorca w plecy :)
0
@Jakchcesz wrócił z wypożyczenia
ponoć gadał że chciabył grać w tej samej lidze co Thiago
11
@badej60 bierz procent od nastepnego transferu
19
@badej60 przynajmniej na pensji zaoszczędzisz :p
2
@emeu bo na zielonym się jedzie a na żółtym czeka ;p
0
@kamiVeB Barcelona- nie dla idiotów
3
@Avatarr jakoś dziwnie napisałeś lipiec ;p
0
@BarcaInfo a to Ajax nie ma już nic dogadania w sprawie Desta że z Bayernem negocjują?
1
@FC1899Barca no niestety
1
@FC1899Barca ja dziś po raz enty postanowiłem odpuścić kebabowa lige
1
czyli to dziś jest ten kluczowy poniedziałek :D w końcu