kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 czyli że ją.. tzn nas okradli
3
@MesQueUnClub96 przecież nie wygrała ZP
0
są gdzieś dostępne wyniki na żywo naszej 4 ligi?
3
gdzie jest ten cwaniaczek? :D
3
bardziej by pomogły godziny bez seniorów ale co ja się tam znam :D
2
@Drahenfelst w Japonii w 60 meczach 50 bramek
5
ciekawosta z ligi Japońskiej:
w śród 23 najlepszych strzelców ligi jest:
14 Brazylijczyków
8 Japończyków
1 Kenijczyk- Olunga po 22 meczach 21 bramki prowadzi z przewagą 9 bramek
0
@Arkon Dida-Zanetti- Nedved-Trezeguet
0
o 17 półfinał pucharu królowej - FC Barcelona-Sevilla
2
@gontex jo na łańcuchu
2
Matełusz nie kompromisuj sie!
2
@NeroTFP troche go zmiksowali z Rino
0
słuchajcie może jest ktoś w temacie- planuje zakup bieżni elektrycznej do użytku domowego, może ktoś jest w stanie coś polecić do 2000zł
1
@NeroTFP też ostatnio byłem u notariusza i również była to młoda miła i ładna pani
0
@BarcaInfochyba nie wszędzie okno transferowe już się zamknęło
może to oznaczać transfer
0
@justfootball kurcze zależy jak się uczesze.. jak dla mnie 6/10
1
@TylkoBarca7273 właśnie cisnę Real , 3:0 po pierwszej połowie
0
@Encore on też dużo poświęcił i ta ostrożność jest zrozumiała
1
@IronSanHybrid jeszcze sie okaże że za szybko peleryne schowałeś do szafy ;p
1
@LuisSalvano znając życie to Barca będzie płacić jego pensje i jeszcze leczyć jego urazy :D
jak już chcą sie go pozbyc to definitywnie
3
@RomanHoffer raczej sie spłoszy ale polecam ją wykurzyć na dobre bo to straszny szkodnik
2
@Bernard777 jakoś nie widzę żeby robili transfery za ogromne pieniądze i przynajmniej nie podkupują każdego piłkarza z ligi który może im zagrozić
0
@VIPER2712 jadna z niewielu zalet nocnych zmian
0
Jeszcze tylko Strażnik Teksasu i można iść spać :D
0
@Transu96 o to to
0
@BellaCiao w ostatnim meczu pod koniec
0
@busquets5 szejki tylko z kataru..
0
Lech co za interes odwalił wow
1
@NeroTFP jego Syn też nieźle wszedł w sezon
0
@Transu96 klasyka