1

@Transu96 czyli że ją.. tzn nas okradli

3

@MesQueUnClub96 przecież nie wygrała ZP

0

są gdzieś dostępne wyniki na żywo naszej 4 ligi?

3

gdzie jest ten cwaniaczek? :D

3

bardziej by pomogły godziny bez seniorów ale co ja się tam znam :D

2

@Drahenfelst w Japonii w 60 meczach 50 bramek

5

ciekawosta z ligi Japońskiej:
w śród 23 najlepszych strzelców ligi jest:
14 Brazylijczyków
8 Japończyków
1 Kenijczyk- Olunga po 22 meczach 21 bramki prowadzi z przewagą 9 bramek

0

@Arkon Dida-Zanetti- Nedved-Trezeguet

0

o 17 półfinał pucharu królowej - FC Barcelona-Sevilla

2

@gontex jo na łańcuchu

2

Matełusz nie kompromisuj sie!

2

@NeroTFP troche go zmiksowali z Rino

0

słuchajcie może jest ktoś w temacie- planuje zakup bieżni elektrycznej do użytku domowego, może ktoś jest w stanie coś polecić do 2000zł

1

@NeroTFP też ostatnio byłem u notariusza i również była to młoda miła i ładna pani

0

@BarcaInfochyba nie wszędzie okno transferowe już się zamknęło
może to oznaczać transfer

0

@justfootball kurcze zależy jak się uczesze.. jak dla mnie 6/10

1

@TylkoBarca7273 właśnie cisnę Real , 3:0 po pierwszej połowie

0

@Encore on też dużo poświęcił i ta ostrożność jest zrozumiała

1

@IronSanHybrid jeszcze sie okaże że za szybko peleryne schowałeś do szafy ;p

1

@LuisSalvano znając życie to Barca będzie płacić jego pensje i jeszcze leczyć jego urazy :D
jak już chcą sie go pozbyc to definitywnie

3

@RomanHoffer raczej sie spłoszy ale polecam ją wykurzyć na dobre bo to straszny szkodnik

2

@Bernard777 jakoś nie widzę żeby robili transfery za ogromne pieniądze i przynajmniej nie podkupują każdego piłkarza z ligi który może im zagrozić

0

@VIPER2712 jadna z niewielu zalet nocnych zmian

0

Jeszcze tylko Strażnik Teksasu i można iść spać :D

0

@Transu96 o to to

0

@BellaCiao w ostatnim meczu pod koniec

0

@busquets5 szejki tylko z kataru..

0

Lech co za interes odwalił wow

1

@NeroTFP jego Syn też nieźle wszedł w sezon

0

@Transu96 klasyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?