kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bartek Zmarzlik lepiej driftuje
4
Huesca idzie po 5 remis w 6 kolejkach
1
@justfootball pewnie jakiś od Beko
2
@PatrychoO a potem Tokio drift
0
@VenoM czyli teraz pewnie nerwówka do 3 gola :D 18 minut i wchodzi
@Arkadio90 tak też miałem ale Fiorentina dała ciała
1
panowie spokojnie, dałem tylko +2.5 bramki :D
0
Synek już zaczyna :D
asysta oczywyście Kane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@ryba84 nie zapominaj że to Zlatan..
1
@maroon ten co się uczył z "murzyńskiej czytanki"?
1
@Davvd w Hiszpanii też nie wiedzą jak działa
1
Poulsen jaką brameczke huknął
0
@dzagos 2 żółte w 30 sekund
0
@VenoM Sevilla w osłabieniu może coś wpadnie
0
o Granada-Sevilla w nSprcie przyjemny meczyk do oglądania może być
5
@tadzik447 o Ty naciągaczu
30
Tego dnia w 73 wygraliśmy z angolami 1:1 :D
23
troche sie pozmieniało
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/121619946_3170392179756673_6558014029370695682_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=TE3QJXGYBUQAX9nHmGb&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=551e69e9a0ae68e0b10a0e90ab3bb002&oe=5FAF0CC3
0
@Danny Gaucho 1.Haaland 2.Davies 3.Sancho 4.Fati
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle Haaland, Sancho- z nimi raczej nie wygra
3
@NeroTFP w przyszłym tygodniu zawody na skoczni mamuciej
0
@cules100pro wszystkie zlikwidowałem bo przenoszą choróbska na inne iglaki
1
piosenka z reklamy intimissimi ma potencjał :D
0
@DonAndres*8 zagrał w tym sezonie 70 minut w pierwszej drużynie nic wiecej nie powiem
17
@MESSIah16 "Covid ma 0 złotych piłek a Ja mam ich 5"
1
@Statistics licznik kręcony :D
1
15-letni Youssoufa Moukoko ma zostać zgłoszony do kadry BVB na rozgrywki Ligi Mistrzów.
Borussia U17 - 56 meczów, 90 goli, 16 asyst
Borussia U19 - 23 mecze, 40 goli, 10 asyst
2
@IronSanHybrid kurła teraz to jest :D
https://img3.dmty.pl//uploads/202010/1602327097_mbjnt5_600.jpg
0
@IronSanHybrid w bloku to by trzeba dla niego oddzielne mieszkanie wynająć