kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Granada można już raczej powiedzieć że z awansem do LE
1
@DonMatteo901 niemiec sedziuje
0
Munir brameczka
cofka
0
idealny strzał dla bramkarza
0
motyla noga .. .
3
oooooooooooo cie lechu :D
2
@AmigoBlancos super polsat
3
brawooooooo!!!!!
0
rozkręca sie to szarlerua
0
@umtiti od tych podpisów nie zalezy czy wyleci
0
ale szczęście teraz Leszek miał
0
@Kacstiff Real ładne ciężary będzie miał
1
@Janiama Ra Lambla?
9
@shinthps no i nie wychodzisz z grupy
0
fajna ta łezka
zabrali Villa Valencii teraz Atletico oddałi Cadiz :D
1
@Comentateiro do pierwszego gwizdka powinni wytrzymać
0
@ArterkHD pracuje ponad rok na 3 zmiany i już odczuwam co tygodniowe zmiany pory spania
nie jest to fajne
2
@Danny Gaucho pierwsza połowa będzie nudna.. w drugiej spodziewam sie wielu nie zawsze dokładnych długich podań zmieniających strone boiska
1
@ArterkHD kiedyś wcinałem dużo ale teraz jest dla mnie za słodka
2
@VamosRakieta zainspirowałeś mnie :haha Vamos
61
@VamosRakieta przynajmniej skrzydła sa :D
1
@NeroTFP usuń entery
do jasnej cholery
0
@jakubkuba07 raczej Chelsea
8
@Salchent wiekszośc piłkarzy pierwszego zespołu by było stać na Depaya a Barcelony nie stać :D
2
@emeu potwierdzam był w Bydgoszczy :)
0
@BigDaglas kiedyś zaszłyszane w kuchennych rewolucjach-
"nie przejmuj sie swoją pracą
bo i tak Ci g#%no płacą"
1
@xBoMBoWiECx Ja bym chciał Juventus
0
@SevBlaugrana Betisu też nie graj bo będzie osłabiony :D Emerson nie zagra..
0
@Coutinho007 "gdzie ten samolot"
0
@barcelonaLM Messi nie zna wiec lipa