0

Granada można już raczej powiedzieć że z awansem do LE

1

@DonMatteo901 niemiec sedziuje

0

Munir brameczka
cofka

0

idealny strzał dla bramkarza

0

motyla noga .. .

3

oooooooooooo cie lechu :D

2

@AmigoBlancos super polsat

3

brawooooooo!!!!!

0

rozkręca sie to szarlerua

0

@umtiti od tych podpisów nie zalezy czy wyleci

0

ale szczęście teraz Leszek miał

0

@Kacstiff Real ładne ciężary będzie miał

1

@Janiama Ra Lambla?

9

@shinthps no i nie wychodzisz z grupy

0

fajna ta łezka
zabrali Villa Valencii teraz Atletico oddałi Cadiz :D

1

@Comentateiro do pierwszego gwizdka powinni wytrzymać

0

@ArterkHD pracuje ponad rok na 3 zmiany i już odczuwam co tygodniowe zmiany pory spania
nie jest to fajne

2

@Danny Gaucho pierwsza połowa będzie nudna.. w drugiej spodziewam sie wielu nie zawsze dokładnych długich podań zmieniających strone boiska

1

@ArterkHD kiedyś wcinałem dużo ale teraz jest dla mnie za słodka

2

@VamosRakieta zainspirowałeś mnie :haha Vamos

61

@VamosRakieta przynajmniej skrzydła sa :D

1

@NeroTFP usuń entery
do jasnej cholery

0

@jakubkuba07 raczej Chelsea

8

@Salchent wiekszośc piłkarzy pierwszego zespołu by było stać na Depaya a Barcelony nie stać :D

2

@emeu potwierdzam był w Bydgoszczy :)

0

@BigDaglas kiedyś zaszłyszane w kuchennych rewolucjach-
"nie przejmuj sie swoją pracą
bo i tak Ci g#%no płacą"

1

@xBoMBoWiECx Ja bym chciał Juventus

0

@SevBlaugrana Betisu też nie graj bo będzie osłabiony :D Emerson nie zagra..

0

@Coutinho007 "gdzie ten samolot"

0

@barcelonaLM Messi nie zna wiec lipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?