0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore w marcu to wybory sa odejdzie w lipcu

0

Jak chcecie jeszcze Leo w koszulce Barcy pooglądać to na Eleven 3 leci mecz z Betisem ;p

6

Nie no fajnie się tutaj bawicie i to bez narkotyków :D

19

Z jednej strony fajnie że ktoś przegra a z drugiej lipa że ktoś wygra ten finał

1

@adi7adi8 ja tam widzę że obie nasze wychodzą :)

0

@Kurkmen kurde pewniak i to pewnie nie przypadek że nie mogłem tego obstawić bo jakiś błąd wyskakiwał na apce

0

Ciekawe co zrobią z Rafinhą

0

@ksobi jak będzie pochmurno a nie spadnie deszcz to dostaniesz mandat

0

@Hiacynk ja dałem że legia pierwsza połowę wygra i cały plan zdupili

2

@ViscaBarca123 ach szkoda że nie przyszedł do nas w pakiecie z Villa

0

@Kajtek77 jes jakiś termin do którego trzeba skład zrobić? Chętnie bym się pobawił

6

@DonAndrzejos na LR zawsze można liczyć ????

0

Możliwe jest że od pierdykniecia pioruna w latarnie rozpierniczyl się światłowód?

0

Messi co Ty na to?

1

@Coutinho007 może Barto jeszcze nie zauważył że tam na końcu nie ma "o"

12

Miał być Ronaldo a będzie Ronald

28

Teraz chcecie Pimiente? Żeby go za pół roku zmieszali z błotem i wywalili na zbity pysk? Zrobił tyle dobrej roboty z młodzikami że mi było by go szkoda wepchnąć teraz do tej dziury

2

@MichVeB to się przeliczysz

0

U was też tak zimno? Pochmurno i tylko 20 stopni

0

@Pawlak1992 pewno do 13

0

@Paweltwa jakoś w połowie września chyba

0

@pawelfcb2010 ja już myślałem że to o awans :D

0

Girona wraca do La Liga
jeszcze nie xD

1

@VamosRakieta RamosVakieta!

0

@svensonFCB mam jutro wolne

0

@kewin Messi? ,

0

@Pilka_jest_okragla o ile daliby mu szanse powrotu do Barcy B w razie niepowodzenia
z młodzieżą robi kawał dobrej roboty

2

@Gomess Verma jak był zdrowy to trzymał dobry poziom

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?