kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore w marcu to wybory sa odejdzie w lipcu
0
Jak chcecie jeszcze Leo w koszulce Barcy pooglądać to na Eleven 3 leci mecz z Betisem ;p
6
Nie no fajnie się tutaj bawicie i to bez narkotyków :D
19
Z jednej strony fajnie że ktoś przegra a z drugiej lipa że ktoś wygra ten finał
1
@adi7adi8 ja tam widzę że obie nasze wychodzą :)
0
@Kurkmen kurde pewniak i to pewnie nie przypadek że nie mogłem tego obstawić bo jakiś błąd wyskakiwał na apce
0
Ciekawe co zrobią z Rafinhą
0
@ksobi jak będzie pochmurno a nie spadnie deszcz to dostaniesz mandat
0
@Hiacynk ja dałem że legia pierwsza połowę wygra i cały plan zdupili
2
@ViscaBarca123 ach szkoda że nie przyszedł do nas w pakiecie z Villa
0
@Kajtek77 jes jakiś termin do którego trzeba skład zrobić? Chętnie bym się pobawił
6
@DonAndrzejos na LR zawsze można liczyć ????
0
Możliwe jest że od pierdykniecia pioruna w latarnie rozpierniczyl się światłowód?
0
Messi co Ty na to?
1
@Coutinho007 może Barto jeszcze nie zauważył że tam na końcu nie ma "o"
12
Miał być Ronaldo a będzie Ronald
28
Teraz chcecie Pimiente? Żeby go za pół roku zmieszali z błotem i wywalili na zbity pysk? Zrobił tyle dobrej roboty z młodzikami że mi było by go szkoda wepchnąć teraz do tej dziury
2
@MichVeB to się przeliczysz
0
U was też tak zimno? Pochmurno i tylko 20 stopni
0
@Pawlak1992 pewno do 13
0
@Paweltwa jakoś w połowie września chyba
0
@pawelfcb2010 ja już myślałem że to o awans :D
0
Girona wraca do La Liga
jeszcze nie xD
1
@VamosRakieta RamosVakieta!
0
@svensonFCB mam jutro wolne
0
@kewin Messi? ,
0
@Pilka_jest_okragla o ile daliby mu szanse powrotu do Barcy B w razie niepowodzenia
z młodzieżą robi kawał dobrej roboty
2
@Gomess Verma jak był zdrowy to trzymał dobry poziom
0
@IronSanHybrid ujowa