0

@mrboom byle do 22

0

@chorhe12 jak chcesz płaską to cementowe są prostrze i ładniej wyglądają jak falowaną to ceramiczna firmy Creaton

1

@Chwytliwy cały dzień pochmurno ale ciepło 25 stopni

0

@Kajtek77 może jest wdową?

0

@katalonczyk987 musieli akurat wtedy kiedy mam nocki? :D

0

@emeu pewnie ,

4

@cchesterr43 a co tam można obejrzeć trzydziesty raz :D

1

@Colon nie mówie że one sa złe tylko chciałem podkreslic renome Milwaukee

2

@fcbarcafan19 nie wiem jak teraz ale kiedys Milwaukee robiło super elektronarzędzia i na pewno nie porównywał bym ich do tych AEG i innych ryobi

pracowałem na wkrętarkach Hitachi - klasa sama w sobie


@Colon właściecielm parksida jest chyba właśnie lidl czyli podzespoły chińskie prawdopodobnie
chyba z boshem mają coś wspólnego

3

@IronSanHybrid z 60m to już musiał być spoko łuk

2

@emeu chyba taka :D (chociaż ja mam chyba beterie 18V 2.0 Ah- już nie pamiętam :D)
fajnie w ręce leży, nie jest cięzka i już troche nią narobiłem

1

@emeuja mam mac allister z castoramy i sie sprawdza
patrz na baterie szczególnie 18V 1,5 Ah jest ok

1

@IronSanHybrid przedszkole al kaidy?

0

Był już ktoś odkazac auto na myjni?

0

@Kuczek oczywiscie

31

Chciałem zrobić płyn do dezynfekcji a wyszedł mi drineczek

0

@SkN
zapytaj w pw
@larambla

0

Listopad, 2005r, Madryt, Santiago Bernabeu-Ronaldinho
za chwile na eleven 1

0

@MesQueUnClub_87 nie wiem czy firma zatrudniajaca ok 250 ludzi może tak zrobic

0

może ktoś będzie wiedział
pracodawca może mnie wysłać na 2 tygodnie urlopu i zabrać planowany urlop z lata?

0

@bartoszekkk wolny poniedziałek!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DanielOOL ZUS go uniewinnił

0

@Danny Gaucho ja znalazłem takie coś
zajął 18.-24. lokatę (2 pkt).

0

@Triv44 żal, żal za dziewczyną :D

1

@koksik2700 jak tam chcesz :D

0

@koksik2700 po niku pewnie kojarzysz kim ja jestem ale nie wiem kim Ty :D

0

@Janiama to ładny burdel musi być u nas jak już nie aktualizują danych mniej więcej w tych samych godzinach

0

@koksik2700 panie koksik mieszkamy na tej samej wsi :D

0

@DaPi Audi większość modeli :D
Toyota Corolla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?