kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mrboom byle do 22
0
@chorhe12 jak chcesz płaską to cementowe są prostrze i ładniej wyglądają jak falowaną to ceramiczna firmy Creaton
1
@Chwytliwy cały dzień pochmurno ale ciepło 25 stopni
0
@Kajtek77 może jest wdową?
0
@katalonczyk987 musieli akurat wtedy kiedy mam nocki? :D
0
@emeu pewnie ,
4
@cchesterr43 a co tam można obejrzeć trzydziesty raz :D
1
@Colon nie mówie że one sa złe tylko chciałem podkreslic renome Milwaukee
2
@fcbarcafan19 nie wiem jak teraz ale kiedys Milwaukee robiło super elektronarzędzia i na pewno nie porównywał bym ich do tych AEG i innych ryobi
pracowałem na wkrętarkach Hitachi - klasa sama w sobie
@Colon właściecielm parksida jest chyba właśnie lidl czyli podzespoły chińskie prawdopodobnie
chyba z boshem mają coś wspólnego
3
@IronSanHybrid z 60m to już musiał być spoko łuk
2
@emeu chyba taka :D (chociaż ja mam chyba beterie 18V 2.0 Ah- już nie pamiętam :D)
fajnie w ręce leży, nie jest cięzka i już troche nią narobiłem
1
@emeuja mam mac allister z castoramy i sie sprawdza
patrz na baterie szczególnie 18V 1,5 Ah jest ok
1
@IronSanHybrid przedszkole al kaidy?
0
Był już ktoś odkazac auto na myjni?
0
@Kuczek oczywiscie
31
Chciałem zrobić płyn do dezynfekcji a wyszedł mi drineczek
0
@SkN
zapytaj w pw
@larambla
0
Listopad, 2005r, Madryt, Santiago Bernabeu-Ronaldinho
za chwile na eleven 1
0
@MesQueUnClub_87 nie wiem czy firma zatrudniajaca ok 250 ludzi może tak zrobic
0
może ktoś będzie wiedział
pracodawca może mnie wysłać na 2 tygodnie urlopu i zabrać planowany urlop z lata?
0
@bartoszekkk wolny poniedziałek!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DanielOOL ZUS go uniewinnił
0
@Danny Gaucho ja znalazłem takie coś
zajął 18.-24. lokatę (2 pkt).
0
@Triv44 żal, żal za dziewczyną :D
1
@koksik2700 jak tam chcesz :D
0
@koksik2700 po niku pewnie kojarzysz kim ja jestem ale nie wiem kim Ty :D
0
@Janiama to ładny burdel musi być u nas jak już nie aktualizują danych mniej więcej w tych samych godzinach
0
@koksik2700 panie koksik mieszkamy na tej samej wsi :D
0
@DaPi Audi większość modeli :D
Toyota Corolla