1

@Chakalaka mnie on denerwuje nawet jak głos wyłącze :D

1

też wam ten rzecznik ministra zdrowia działa tak na nerwy? :D

1

@Volk w salonie pod stołem byłeś?

0

Budzimy. .

0

@Janiama u mnie w spożywczaku tylko jedna osoba może być

0

@kuz WIfI tragedia dzisiaj (zawsze śmigało ładnie)
podpiąłem pod kabel i mam 17,4Mb na pobieraniu 1.05Mb na wysyłaniu Ping 25ms

0

@WisniaKala tak zdarza się

0

@kuz jak na razie radiowy mam czy jak to się tam nazywa
swiatłowód mają u mnie w sierpniu uruchomić podobno

0

internet od orange strasznie dzis muli
tez tak macie czy to jakis problem u mnie

0

@msmsms FC Niemcy

0

@Pogba skąd wiesz że to ziemniaki?

0

@AnnaMarianna ferrero rocher

0

@Hushovt we wiadomosciach tak gadali

0

@Witekk10 Urugwaj na Euro grał ?

1

Psy na Zoom tv :)

0

@MesQueUnClub96 1 Władkowi

0

@barcafan9512 bym napisał żebyś wszedł na dwór ale jak mieszkasz w mieście to trochę ryzykowne

2

Fajnie tak posiedzieć na słoneczku :D

0

@Rewolucja123 dsj popaczec

0

@Pablopicasso27 u mnie no jakby zamknęli zakład to będę dostawał 100%
zależy od pracodawcy pewnie

0

@ranger3120 który?

1

@justfootball pojedziesz nad jezioro a tam kolejka bo max 2 osoby w wodzie :D

1

@IronSanHybrid no też mam

1

@AdamR77 daj Oblakowi obronę Barcy i już nie będzie taki świetny :D

0

@Jaca27 kurde ja jesstem

0

@tobiasson92 moja siora jest weterynarzem i mówiła że jak będzie potrzeba to ich wezmą

1

@barcafan9512 ludzi z ciekawości co się dzieje wychodzą na ulice i dostają mandaty :D

0

@Barcelona92 ban na paliwo

0

@tadzik447 znam inna wersje
Walduś włoski czy zagadki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?