0

@Jaca27 stawiam ze to robota amerykanców i to ze akurat w Chinach to sie zaczeło to nie przypadek
wystarczy zobaczyc na to jakszybko Chiny wchodza na rynek Ameryki

4

@MichalZZZ przyjdzie ciepłoi po wirusie
a amerykance poczekają jeszcze az to sie bardziej rozejdzie po swiecie i wypuszcza szczepionke na ktorej zbiją niezły interes

0

@NeroTFP z maseczkami co nic nie dają jest to samo ..

0

@FafitFCB potrzyj jedną o drugą :D

2

@4drian0 nie ma żadnego wielkiego Liverpoolu, wielki Liverpool wymyśliliście Wy.

2

@Kompletny z ciekawości szukałem i mam :0

100. Lake Placid (USA, 18 grudnia 1983) – Jeff Hastings (USA)

200. Sankt Moritz (Szwajcaria, 20 stycznia 1988) – Matti Nykaenen (Finlandia)

300. Sapporo (Japonia, 19 grudnia 1992) – Martin Hoellwarth (Austria)

400. Tauplitz/Bad Mitterndorf (Austria, 9 lutego 1997) – Primoz Peterka (Słowenia)

500. Sapporo (Sapporo, 27 stycznia 2001) – Adam Małysz (Polska)

600. Zakopane (Polska, 30 stycznia 2005) – Adam Małysz (Polska)

700. Sapporo (Japonia, 31 stycznia 2009) – Gregor Schlierenzauer (Austria)

800. Vikersund (Norwegia, 26 stycznia 2013) – Gregor Schlierenzauer (Austria)

900. Ruka (Finlandia, 25 listopada 2016) – Domen Prevc (Słowenia)

6

500 konkurs PŚ wygrał Adam Małysz
jutro 1000 konkurs :)

0

ej dobra co tam si e tak właściwie dzieje?

4

@ja8215 Munir na 5:0 .. a nie ups :D

3

mogliby jeszcze wprowadzic jakies klubowe skoki
transfery, Liga Mistrzów itd :D

0

ten Ney to taki podrywacz uciekinier
tu coś niby zagada a jak przyjdzie co do czego to ucieka
teraz znowu do Barcy zagaduje jakimś procesem :D

0

@Kubox i widzisz tych wszystkich ludzi zadowolonych ze juz weekend jak wychodza z firmy.. ;/

0

@Avada Kedavra ja na szczescie mam odwyk az mijakas kasa na konto wpłynie
postawiłbym pewnie remis

1

@Chwytliwy ja na placu nie włączyłem swiateł ale łuk można 2 razy jechac na szczescie

0

@El dominatore w zakwasy to bardziej tlen by pasował :P

0

jak to przeciez Real juz wygrał LM w tym sezonie :D

0

Lyon w lidze cieniutko a Juve kula :D

0

@barteq Lenglet tez wydaje mie się ze grywał na boku tylko nie pamietam którym

1

@fcbarcafan19 ja pierdziele znowu na 2zmiane do roboty bede miał..

0

może by taką obrone spróbować:
Semedo-Umtiti-Pique-Lenglet

gożej niż Firpo Lenglet nie powinien zagrać

3

@Kajotess masz racje słabo ostatnio sie prezentuje na trybunach

2

wirus juz ponoc w Austrii i Chorwacji
na Sycylii i w Toskani pierwsze przypadki zakazen

1

ale się pewnie bedzie dłużyła popołudniówka w pracy do meczu ;/

1

@lukas10 ta czarnula... no silna,silna :)

0

@Zip mi sie ostatnio śniło że jestem skoczkiem narciarskim :D

0

@szczota21 dałem Barce i obie strzelą w drugim meczu
wszyscy na Barce wiec pewnie remis bedzie :D

1

@Prezes_sycylijczyk Messi dogoni jeszcze :)

2

@ArterkHD zebysmy my 2 razy w pierdziel nie dostali

2

@ShawnC hehe dobre

0

Wisła w gazie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?