kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jaca27 stawiam ze to robota amerykanców i to ze akurat w Chinach to sie zaczeło to nie przypadek
wystarczy zobaczyc na to jakszybko Chiny wchodza na rynek Ameryki
4
@MichalZZZ przyjdzie ciepłoi po wirusie
a amerykance poczekają jeszcze az to sie bardziej rozejdzie po swiecie i wypuszcza szczepionke na ktorej zbiją niezły interes
0
@NeroTFP z maseczkami co nic nie dają jest to samo ..
0
@FafitFCB potrzyj jedną o drugą :D
2
@4drian0 nie ma żadnego wielkiego Liverpoolu, wielki Liverpool wymyśliliście Wy.
2
@Kompletny z ciekawości szukałem i mam :0
100. Lake Placid (USA, 18 grudnia 1983) – Jeff Hastings (USA)
200. Sankt Moritz (Szwajcaria, 20 stycznia 1988) – Matti Nykaenen (Finlandia)
300. Sapporo (Japonia, 19 grudnia 1992) – Martin Hoellwarth (Austria)
400. Tauplitz/Bad Mitterndorf (Austria, 9 lutego 1997) – Primoz Peterka (Słowenia)
500. Sapporo (Sapporo, 27 stycznia 2001) – Adam Małysz (Polska)
600. Zakopane (Polska, 30 stycznia 2005) – Adam Małysz (Polska)
700. Sapporo (Japonia, 31 stycznia 2009) – Gregor Schlierenzauer (Austria)
800. Vikersund (Norwegia, 26 stycznia 2013) – Gregor Schlierenzauer (Austria)
900. Ruka (Finlandia, 25 listopada 2016) – Domen Prevc (Słowenia)
6
500 konkurs PŚ wygrał Adam Małysz
jutro 1000 konkurs :)
0
ej dobra co tam si e tak właściwie dzieje?
4
@ja8215 Munir na 5:0 .. a nie ups :D
3
mogliby jeszcze wprowadzic jakies klubowe skoki
transfery, Liga Mistrzów itd :D
0
ten Ney to taki podrywacz uciekinier
tu coś niby zagada a jak przyjdzie co do czego to ucieka
teraz znowu do Barcy zagaduje jakimś procesem :D
0
@Kubox i widzisz tych wszystkich ludzi zadowolonych ze juz weekend jak wychodza z firmy.. ;/
0
@Avada Kedavra ja na szczescie mam odwyk az mijakas kasa na konto wpłynie
postawiłbym pewnie remis
1
@Chwytliwy ja na placu nie włączyłem swiateł ale łuk można 2 razy jechac na szczescie
0
@El dominatore w zakwasy to bardziej tlen by pasował :P
0
jak to przeciez Real juz wygrał LM w tym sezonie :D
0
Lyon w lidze cieniutko a Juve kula :D
0
@barteq Lenglet tez wydaje mie się ze grywał na boku tylko nie pamietam którym
1
@fcbarcafan19 ja pierdziele znowu na 2zmiane do roboty bede miał..
0
może by taką obrone spróbować:
Semedo-Umtiti-Pique-Lenglet
gożej niż Firpo Lenglet nie powinien zagrać
3
@Kajotess masz racje słabo ostatnio sie prezentuje na trybunach
2
wirus juz ponoc w Austrii i Chorwacji
na Sycylii i w Toskani pierwsze przypadki zakazen
1
ale się pewnie bedzie dłużyła popołudniówka w pracy do meczu ;/
1
@lukas10 ta czarnula... no silna,silna :)
0
@Zip mi sie ostatnio śniło że jestem skoczkiem narciarskim :D
0
@szczota21 dałem Barce i obie strzelą w drugim meczu
wszyscy na Barce wiec pewnie remis bedzie :D
1
@Prezes_sycylijczyk Messi dogoni jeszcze :)
2
@ArterkHD zebysmy my 2 razy w pierdziel nie dostali
2
@ShawnC hehe dobre
0
Wisła w gazie :)