3

A co to? Turlanie synchroniczne?

0

Ahoj! .

4

Byl latajacy holender
Teraz mamy odlatujacych holendrow

1

Stekelemburg na grzyby poszedl :D

2

Zapowiadalo sie dobrze ale teraz strasznie siadlo to spotkanie

0

@Jackazz na tego tygrysa czy co on tam ma z pensji pilkarza nie stykalo

0

@Rust_Cohle ok :)

1

@adi7adi8 u nas zdecydowanie lepiej to wyglada

0

@adi7adi8 a nastepcow nie widac

0

@Encore Bruno i Lucas po 35 lar Wallace 34
Leal ma juz 32

0

Dla Bruno Wallaca i Lucasa Io to moze byc ostatnia wielka impreza

0

Chyba wszyscy juz wyjechali ze te nagrody tak podzielili

5

Serio Drzyzga? :D

4

Moze sie okazac ze wysoka forma Brazyli przyszla zbyt wczesnie

0

Dawno tak nakreconej Brazyli nie widzialem

0

Leon musi sobie te skarpyty na ręce założyć i będzie git

0

Ale wrócili ładnie

1

@sevs nie ma porządnego rozgrywającego

1

@PatrychoO a to nie był Włoch?

0

Vital się lekko zagotował

0

Teraz będą strzelać ech

0

@VenoM a może w 6 czy 7 by bramka padła?

0

Hah 5 minut?
Toc sam var tyle sprawdzał

1

Ten Bernardi to w przerwie powinien sam z własnej woli poprosić o zmianę

0

Ja pierdziele więcej przerw niż grania
Z 10 minut będzie musiał doliczyć

0

Dobra dawaj zmiany Roberto

0

Spalił moim skromnym zdaniem

0

No i cyk i dupa zbita

3

Ten sędzia lekko nie ogarnia czy mi się wydaje?

1

@Encore 1+1,5 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?