kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A co to? Turlanie synchroniczne?
0
Ahoj! .
4
Byl latajacy holender
Teraz mamy odlatujacych holendrow
1
Stekelemburg na grzyby poszedl :D
2
Zapowiadalo sie dobrze ale teraz strasznie siadlo to spotkanie
0
@Jackazz na tego tygrysa czy co on tam ma z pensji pilkarza nie stykalo
0
@Rust_Cohle ok :)
1
@adi7adi8 u nas zdecydowanie lepiej to wyglada
0
@adi7adi8 a nastepcow nie widac
0
@Encore Bruno i Lucas po 35 lar Wallace 34
Leal ma juz 32
0
Dla Bruno Wallaca i Lucasa Io to moze byc ostatnia wielka impreza
0
Chyba wszyscy juz wyjechali ze te nagrody tak podzielili
5
Serio Drzyzga? :D
4
Moze sie okazac ze wysoka forma Brazyli przyszla zbyt wczesnie
0
Dawno tak nakreconej Brazyli nie widzialem
0
Leon musi sobie te skarpyty na ręce założyć i będzie git
0
Ale wrócili ładnie
1
@sevs nie ma porządnego rozgrywającego
1
@PatrychoO a to nie był Włoch?
0
Vital się lekko zagotował
0
Teraz będą strzelać ech
0
@VenoM a może w 6 czy 7 by bramka padła?
0
Hah 5 minut?
Toc sam var tyle sprawdzał
1
Ten Bernardi to w przerwie powinien sam z własnej woli poprosić o zmianę
0
Ja pierdziele więcej przerw niż grania
Z 10 minut będzie musiał doliczyć
0
Dobra dawaj zmiany Roberto
0
Spalił moim skromnym zdaniem
0
No i cyk i dupa zbita
3
Ten sędzia lekko nie ogarnia czy mi się wydaje?
1
@Encore 1+1,5 :D