0

Dobrze ze Tito oszczędza środkowych obrońców choć ryzykowne ze w obronie nie gra żaden nominalny środkowy obrońca ;d Alves moglby odpoczac a za niego wejsc Alba. Cesc powinien grac w pomocy za Iniestę bo to nie napastnik a pomocnik i w tej roli spisuje sie lepiej, a w ataku za niego Alexis. Ville w drugiej może zmienic Pedro. Gdybym był asystentem Tito tak bym mu doradził ;)

0

i bardzo dobrze ;)

0

Franck optymista ;)

0

Świetna wiadomość ! W Bayernie się pewnie bardzo cieszą :)

0

mina Roury niczym kota srającego na pustyni, bez urazy ;)

0

Przykro to mówić, ale Xavi tak jak Puyol nieraz już nie daje rady grać na wysokim poziomie jak to kiedyś było. Na to, że nieraz nie uczestniczy w presingu, traci piłki i nie jest taki efektywny w kwestii podań ma wpływ jego wiek, co nie zmienia faktu, że nadal jest potrzebny drużynie, ale być może w innej roli - jako rezerwowy na uspokojenie meczu w środku pola. W podstawowym składzie powinni grać Cesc i Iniesta, ale w pomocy, bo w ataku nie wykorzystują w pełni swojego potencjału, pozatym jest jeszcze Thiago, który też musi grać częściej bo odejdzie a Xavi czasem mu blokuje dostęp do pierwszego składu. Bartra w meczu z PSG spisał się bardzo dobrze gdy wszedł za Adriano, więc trzeba zaryzykować i postawić na niego i Montoye bo Alvesovi czasem przydała by się ławka.

0

Villa zasługuje na miejsce w podstawowej jedenastce a gdy by przyszedł Neymar to grał by tyle co ostatnio a przecież jest jeszcze Pedro, Tello i Deulofeu, o Alexisie nie wspominam bo jeśli kupią jakiegoś napastnika to on pewnie odejdzie.

0

Chciałbym by to była plotka, bo nie chce by go kupili, jest to drogi i ryzykowny transfer, nie wiadomo czy Neymar poradzi sobie w lidze hiszpańskiej i czy nie wypali się po dwóch sezonach, skoro mamy prowadzić politykę oszczędnościową to przeznaczmy te pieniądze na zakup bardziej potrzebnych: bramkarza i obrońcy a napastnika można kupić tańszego a także dobrego o niekoniecznie znanym nazwisku.

0

Jeśli miałby przyjść klasowy napastnik to tylko w wypadku sprzedaży jednego z obecnych napastników, bo w innym przypadku oznaczało by to ławkę lub trybuny dla Tello, Deulofeu i innych talentów.

0

mamy gandalfa białego na boisku xD

0

mógł wypalić papierosa haha starczyło by mu czasu na jeszcze jednego xD

0

Barca mogłą by sprubować zagrać takim samym ustawieniem jak Real, to znaczy sprawdzić je w meczu z Deportivo i ewentualnie użyć na Milan. 4 2 3 1. Adriano Pique Masche Alba - Song Busi - Pedro Messi Iniesta - Vila. W drugiej polowie może wejśc Tello i Fabs lub Alves do ataku.

0

Barca mogłą by sprubować zagrać takim samym ustawieniem jak Real, to znaczy sprawdzić je w meczu z Deportivo i ewentualnie użyć na Milan. 4 2 3 1. Adriano Pique Masche Alba - Song Busi - Pedro Messi Iniesta - Vila. W drugiej polowie może wejśc Tello i Fabs

0

prawdopodobnie w grze wyglądało by to podobnie do 4 1 2 3 bo Pique bedzie bardziej w obronie a jako defensywny pomocnik bedzie grał Busi a przed nim Iniesta z Messim a na desancie z przodu Villa ze skrzydłowymi. Alba nie może grać bardzo ofensywnie bo Milan bedzie kontrował skrzydłami a w takich sytuacjach potrzebni nam szybcy i zwrotni obrońcy a Pique , Puyol i Masche takimi nie są.

0

Smutne jest to, że Roura nie próbuje róznych wariantów, pamiętam jak Guardiola nie wahał się postawić w środku pomocy na Yaye, Keite i Busiego a w ataku na Tello czy Cuence, gdy byli niewiele starsi od Deulo. Montoya byłby przeciwwagą dla Alby tak jak Abi dla Alvesa a Bartra może by się rozwinął na dobrego partnera dla Pique bo Masche mnie nie przekonuje, może jako defensywny grałby lepiej, wkońcu to jego preferowana pozycja.

0

Deulo na Milan to troche przesada, można go wpuścić w drugiej połowie. W ataku na Milan mogli by grać Messi Villa i Tello albo Pedro, przede wszystkim trzeba zagrac dobrze w obronie więc nie z dwoma ofensywnymi bocznymi, Alves lub Alba na ławkę musi pójść. A w pomocy Song, Busi i Iniesta przed nimi.

0

Moim zdaniem Barca traci dużo bramek przez swój sposób gry. Za bardzo ofensywnie grają boczni obrońcy, czasem dublują skrzydłowych przez co ci muszą schodzić do środka gdzie jest tłok a Barca powinna grać więcej skrzydłami a nie tylko cofać ze skrzydeł żeby nie stracić spróbować grać podobnie do Realu w niektórych aspektach (kontry skrzydłami), środkowi bronią za wysoko, bo nieraz na połowie przeciwnika rozgrywają a od tego są pomocnicy, (Puyol jest już za wolny na mocnych rywali) Barcelona gra za mało bezpośrednio przy małej ruchliwości zawodników, którzy z racji tego, że większość z nich jest technicznych to nie próbują przedostać sie pod bramkę lub minąć rywala za pomocą dryblingu, tylko starają się to zrobić podaniami co daje tylko wysokie posiadania piłki. Potrzeba typowych skrzydłowych jak Tello, żeby rozszerzyć grę by Messi miał więcej miejsca w środku czy na skrzydle i musi grać jako napastnik bo gdy się cofa to nie ma jak rozegrać do przodu. Częstsze i większe Rotacje na mecze ligowe wyjdą na dobre, może wykreują nowe świeże twarze do podstawowej jedenastki ;)

0

a gdzie Cristiano ? Jakoś go tu nie widzę a kibice Realu mówią że taki najlepszy ^^

0

Wolę skład według Mundo, z tym, że zmienił bym Albę na Adriano i no i może Busiego na Songa. Ciekawe jak by wypadł Cesc zamiast Thiago w duecie z Iniestą w środku.

0

Iniesta z Fabregasem mogli by grać razem w środku pomocy, podczas gdy w ataku grało by stare i sprawdzone MVP. W drugiej połowie mogli by wejść Tello i Thiago,więcej w ważnych meczach mógłby grać Song i Adriano, bo obrona a szczególnie Alba i Alves grają za wysoko, jak skrzydłowi a nie obrońcy i to jest powód tracenia wielu bramek przez Barcelone. Puyol też już nie ta szybkosc co kiedyś i przy szybkich kontratakach Realu zwyczajnie nie nadąża.

0

Chciałbym Songa, Fabregasa i Iniestę w środku pola a w ataku stare dobre MVP i Tello w drugiej połowie. A w obronie może Masche za Puyola i Adriano za Albe, wgl żeby obrońcy nie grali tak wysoko bo Barca przeważnie traci bramki gdy rywal atakuje skrzydłami. Równie dobrze to co robia boczni obrońcy mogli by robić skrzydłowi bo czasami mam wrażenie że to Alves jest skrzydłowy a Pedro gra jako boczny obrońca ;d a ma nie gorsze wrzutki od brazyliczyka.

0

penetruje szesnastkę Andres Iniesta ;d poziom komentowania rośnie z każdym meczem :)

0

Fabregas w Barcelonie może być tylko środkowym napastnikiem, ale tylko wtedy gdy Messi nie zagra więc bardzo rzadko, lepiej sprawdza się w roli ofensywnego pomocnika za Messim, poza tym Tito już mu znalazł rolę i pozycje w drużynie, więc zaufajmy mu w tym co robi bo wyniki jako trener ma niesamowite, doceńmy to co już osiągnął.

0

MR10 popieram, Cesc niech gra jak najczęściej w środku bo za kilka lat to on może będzie głównym rozgrywającym, ale wtedy Iniesta musi iść na skrzydło bo wątpliwe by Xavi usiadł na ławce a przecież jest jeszcze Thiago, poza tym Andres dobrze sobie radzi na skrzydle.

0

Chciałbym żeby na skrzydłach zagrali Villa z Iniestą a w drugiej za nich Pedro i Tello.

0

Chciałbym zobaczyć Ville z Iniestą na skrzydłach.

0

ale kto nie gra lub mało gra pod Messiego tylko sam wykańcza akcje ten siedzi na ławce (Villa)

0

skrzydłowi nie strzelają tylu bramek bo grają za bardzo pod Messiego, gdyby byli bardziej samolubni to może mieli by więcej goli,j ale wtedy Messi miałby ich mniej i być może nie cieszyli byśmy się z pobicia przez niego rekordu. Coś za coś.

0

z słabo grającymi skrzydłowymi dajemy radę w lidze, ale z dużo mocniejszym rywalem (np: autobus Chelsea) możemy mieć problemy. Może i mają dobre podania, pracują w obronie, pressing, kreują wolne przestrzenie, ale muszą też strzelać gole częściej niż raz na kilka miesięcy, sam Messi może nieraz nie dać rady. Myślę, że można by trochę zmienić ich sposób gry na podobny jak grają w swoich reprezentacjach lub zmienić ich na Iniestę i Ville lub Adriano ;) i zobaczyć jak oni sobie poradzą. Andres mógłby grać na skrzydle częściej bo w pomocy jest kto grać. A z dwójki Alexis i Pedro wolę jak gra Hiszpan. Chilijczyk po sezonie mógłby odejść, za jego pieniądze można by kupić kogoś może mniej znanego ale bardziej sprawdzonego z ligi hiszpanksiej jak Adriano. Pozatym jest jeszcze Cuenca, Tello, Deulofeu, Albę można spróbować na ataku, Alvesa,jest wiele możliwości do wypróbowania.

0

Bojan pewnie nie może wytrzymać z radości ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?