kwiatinho91
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fajną piosenke dobrali:) najlepsze na koncu :d VeB!
0
szkoda że znowu Iniesta na skrzydle a Pedro na ławce. Mam nadzieje że on i Bojan wejdą w 2 połowie.Ustawienie troche defensywne ale licze na dużo bramek ze strony FCB!
0
Iniesta hardcor ;d
0
Ibra kloc zanim sie ruszy... miał super podanie... szkoda że Pep go ubustwia i nie wpuści Bojana a Ibre na ławę i wpuszczał go na końcówki żeby sie poczuł jak Bojan.Może wtedy by zaczął strzelać wkońcu
0
Bojan na skrzydle gra gorzej niz na środku! Jest jeszcze młody i za pare lat bedzie grał w pierwszym składzie. Teraz przecież może grac na zmiane z Ibrą ktory by grał z silniejszymi rywalami a Krkic z tymi słabszymi albo jak już anbiel powiedział Perez od pierwszej minuty a w drugiej połowie Zlatan. Tak samo powinno byc z Pedro i Henrym.
0
Powinni zagrać najsilniejszym składem. W drugiej połowie wpuścić Bojana za Ibrę i Pedro za Titiego i musi byc wygrana. VeB!
0
Valdes powiniem byc 2 bramkarzem a Asenjo 3, ktorego Barca powinna kupic. Konkurencja Pedro nie jest taka wielka jedynie Pablo H. jest lepszy od niegoz tych tu wymienionych bo Navas gra na prawej flance..Pedro powinien grac na skrzydle w Barcelonie a na rezerwe kupic Diego Capela z Sevilli a nie drogiego Silve ktorego Valencia nie bedzie chciala puscic pomomo długów. Lepiej kase zaoszczedzic na Fabregasa.
0
Ja słyszałem: Wiele serc, jedno bicie... Barcelona ponad życie!!!
0
ten link do hymnu co podałem wczesniej to spiewa Gisela
0
Tu też masz
0
wieżyłem i nadal wieże w Pedro i Bojana oni będa w przyszkosci tworzyc z Messim trio napastników w Barcelonie. Porównywanie ich nie ma ensu bo Bojan ma 19 lat i ma czas zeby sie jeszcze rozwinąc a Pedro ma 22 lata i najwyzszy czas byzajął miejsce w podstawowym składzie. Po drugie Bojan jest srodkowym napastnikiem i za jakis czas zajmie miejsce Ibry a Pedo jest skrzydłowym. Spełniaja inne role na boisku. Iniesta wpodstawowym skladzie zagoscił na stale majac chyba 23 lata więc z Pedro jest tak samo Bojan musi jeszcze poczekac
0
Inter jest do pokonania nawet bez Messiego jak nie bedzie sie bronił cały czas. Powinni zagrac takim składem VV - Alves, Pique, Puyol, Maxwell - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Bojan, Henry. W II polowie wpuscic Messiego i Ibre na podmeczoy inter i wszystko bedzie ok:)
0
Jeszcze Busquets moze go zastąpic nie jest tak dobry jak Javier ale jest młody i ma jeszcze czas sie rozwinąć. Nie marnowac kasy na Mascherano tylko zostawic na Fabregasa i ewentualnie skrzydłowego:)
0
po co drzewo do lasu ciagnąć...? Kupic graczy na pozycje ktore wymagaja wzmocnienia czyli pomocnik(Cesc) i skrzydłowy(młody utalentowany) bo narazie jest Henry a potem moze Pedro zajmie jego miejsce na stałe.
0
Nie Messiego tylko Zlatana...
0
Jamal
Liga Holenderska < Liga Angielska:)
0
Wielu by wolało Silve czy Mate ale Valencia bedzie robic problemy jak rok temu i nic z tego nie wyjdzie.
0
Dobrze by było żeby w lato udało sie kupic Fabregasa i skrzydłowego(Robinho czy Silva albo ktos inny?)
0
Nie mówie że odrazu zająl by jego miejsce tylko grał z nim na zmianę pozatym Xavi tez moze miec spadek formy,kontuzje jak każdy piłkarz
0
w tym roku raczej nie kupimy Robinho i Cesca. Bardziej jest nam potrzebny skrzydłowy. Ale to nie zmienia faktu że Cesca trzeba kupic jak najszybciej. Real w tym roku ma kupic Riberego. Dla Fabregasa raczej nie ma u nich juz miejsca w pierwszej 11 a rezerwowym to on nie bedzie.Z Arsenalu tak łatwo nie odejdzie, ale tez wielokrotnie mowił, że chce grac u nas, więc są szanse ze trafi do nas.
0
teraz bardziej jest nam potrzebny skrzydłowy niz pomocnik... Pozatym Fabregas zapewne niechciałby grać na zmiane z Xavim badz Iniesta. Cesca lepiej kupic za 2 lata wtedy gdy Xavi bedzie juz u schyłku kariery żeby zajął jego miejsce.
0
Muhito ogarnij sie... Wiadomo że Bojan, Ibra mogą grać na skrzydle ale bedą tam grali gorze jniż na swojej nominalnej pozycji. Uniwersalnosc pilkarzy jest duza zaletą ale wykorzystac ja mozna raczej w meczu ze słabszym rywalem.
0
Ja jestem za jego przyjsciem, większośc brazylijczyków grała w Barcelonie b. dobrze więc wierze z Robinho podtrzyma ich dobrą passę:) Zgadam sie z Danim
0
Nie wiedziałem ze 8 lat kibicujesz Barcelonie sugierowałem sie nickiem. Jak tak to sory:). Mogą sie zmieniac pozycjami ale beda gorzej grali bo nie sa prawdziwymi skrzydłowymi. Cos takiego mozna zastosowac ze słabszym przeciwnikiem a nie z Valencia
0
wiem ze nieraz grał na skrzydle ale słabo, najlepiej grał na szpicy, podobnie Zlatan. Wiadomo ze kazdy pilkarz nie bedzie grał w konkretnym miejscu np. messi nie gra tylko po prawej stronie ale czesto schodzi do srodka czy na lewą stronę ale to nie znaczy ze trzeba go tam wystawiać. Piłkarze grają najlepiej na swoich preferowanych pozycjach
0
zlatan81 Bojan jest srodkowym napastnikiem typową "9" ale wnioskuje z nicku ze jestes sezonowcem wiec mogles o tym nie wiedzieć. Ja na mecz z VCF obstawiałbym : VV- Alves, Dima, Marquez, Maxwell - Keita, Toure, Iniesta - Messi, Bojan, Pedro ew w 2 poł gdyby gra nie szła mogą wejśc m.in. Xavi, Ibra, Puyol
0
tak poza tematem: co myslicie o sprowadzeniu Angela Di Marii? Podobno Barca ma do niego prawo pierwokupu...
0
Ludzie nie panikujmy... jesli rzeczywiscie sa jakies kontuzje to napewno niedlugo o nich napisza. Poza tym nawet jesli Ibra miałby kontuzje to nic bo Bojan juz jest gotowy do gry i moze zagrac za niego:)
0
W sumie jestem za tym transferem. Robinho nie jest stary, ma motywacje do zdobywania kolejnych tytułów, odegrania sie Realowi, ograny w La Liga, moze garc w LM, jego styl gry pasuje do Barcy a styl zycia... Pep sie tym zajmie. Jego przyjscie nie oznacza konca gry Henrego ktory moze nadal grac, choc jesli bedzie nadal grał tak słabo to bedzie tylko zmiennikiem... Innych opcji nie ma za wiele:Suarez - nie pasuje do Barcyi tyle, SilvaMata Valencia znów bedzie podbijac cene i ich nie sprzeda, Ribery - juz praktycznie dogadany z Realem Pedro -za słaby ale na zmiennika idealny, dla mnie alternatywą moze byc Angel di Maria -młody zdolny moze grac w LM.Podsumowując Robinho mozna sprubowac sprowadzic ale za rozsadna cenę.
0
On wroci do Barcy ale dopiero za pare lat gdy bedzie dla niego miejsce w skladzie. Mam na mysli ze zajmie miejsce Xaviego. Co do lewego skrzydła to jest Henry a pozniej Pep spokojnie moze postawic na Pedro, ktory nie jest duzo gorszy od np. Di Marii czy Maty.