0

dajekopa
dokładnie, niech kombinują, fajnie by było dać Messiego jako schodzącego skrzydłowego, Pedro na środku z Villą na zmianę a na lewe skrzydło typowego skrzydłowego np Tello. Messi przez środek ma ciężko rozgrywać bo jest mało miejsca a schodząc ze skrzydła by miał go więcej jak w drugiej połowie rewanżowego meczu z Celtikiem, zmieniał by pozycje w zależności od przebiegu meczu.

0

Ładny mecz ;) Pedro lepiej gra w reprezentacji niż w klubie bo gra inaczej, na innej pozycji, bliżej środka, pola karnego a nie skrzydła jak w Barcelonie. Moim zdaniem Pedrito sprawdził by sie na pozycji cofniętego napastnika lub schodzącego skrzydłowego, miał by wtedy więcej okazji do gry kombinacyjnej i prostopadłych piłek a przecież z takich akcji strzelił gole w meczu reprezentacji.

0

Puto Pedrito ;d w ostatniej chwili, ale zawsze się załapie tak jak na MŚ 2010r.

0

Heh ja nie pamiętam bo miałem tylko rok ;D a Guardiola powiedział dlaczego odchodzi, wiec nie pisz głupot.

0

0

http://pl.wikipedia.org/wiki/Alexis_S%C3%A1nchez

czytajcie, na wikipedii pisze ze Sanchez od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem BARCY!

0

http://pl.wikipedia.org/wiki/Alexis_S%C3%A1nchez

czytajcie, na wikipedii pisze ze Sanchez od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem BARCY!

0

Ja Jestem za przyjsciem Fabsa, ale tylko gdy Thiago nie odejdzie i nie kupimy jeszcze żadnego pomocnika czy napastnika. Ten drugi będzie zbędny bo wtedy Iniesta moze grac w ataku na zmianę z Pedro i Villa a w środku Cesc z Xavim a Thiago jako ich zmiennik, byłby wiekszy system rotacji, wieć każdy by pograł. Pozatym mając na uwagę politykę oszczedności kupimy tylko jednego gracza z wyższej półki i ewentualnie jakiegoś obrońce(Jose Angel), na Thiago Silve nie ma co liczyć, bo Milan go łatwo nie odda i tanio go nie srzeda a jeśli go kupimy to przekreślimy szanse na kupno Cesca a wg mnie pomocnik jest bardziej potrzebny niż obronca bo doidzie Fontas a i Mascherano czy Busi sprawdzili sie w roli obrońcy.

0

Xavi. Messi i Iniesta jeszcze zdążą ją zdobyć dla Xaviego jest to mozliwe ze ostatnia szanasa, gra od lat na bardzo dobrym poziomie zarowno w klubie jak i reprezentacji przyczynił sie do ich sukcesów, jest bardziej doswiadczony i wg ;) Było by to wspaniałe wyróznienie ktore jest dawane nalepszym a Xavi do nich należy i musi je dostac teraz bo pozniej juz moze nie byc w stanie o nią walczyc...

0

W ataku wolałbym Nolito a Thiago w miejsce Jonathana ale coż...

Valdes

Adriano Fontas Bartra Maxwell

Jonathan Mascherano Keita

Jeffren Bojan Thiago

0

Pep powinien dać odpocząc kilku podstawowym graczom przed meczem z Realem tymbardziej że rywal nie jest za mocny. Rezerwowi świetnie się ostatnio spisują wiec dać im szanse. Zagdzam sie że nie możemy ryzykowac utraty punktow bo pozniej czeka nas mecz z Rubinem ale po nim nie gramy tak waznego meczu jak Gran Derby! wiec z R. Kazań może wtedy zagrac podstawowy skład. Ja na mecz z Koniczynkami obstawiam taki skład:

Valdes - Adriano, Pique, Fontas, Maxwell

Keita. Mascherano, Thiago

Jeffren, Bojan, Pedro

pozniej mogą wejśc Sergio Messi Alves badz Villa

VeB!

0

Jacy eleganccy chłopcy^^! ;D

0

A wiecie co jest z Jeffrenem? Nadal jest kontuzjowany? jak tak to ile owa kontuzja potrwa?

0

Bojan to nie porażka. Czekamy 4 lata bo wskoczył za wczesnie do 1 składu, gdyby został w Barcelonie B miałby wiecej okazji do gry. Nie mowimy tego o Pedro bo on wskoczył dopiero gdy jego talent sie naprawde rozwinął a nie jak Krkic kiedy miał tylko przebłysk. okres dobrej gdy. Nie każdy rozwija sie tak szybko jak Messi. Ale teraz Bojan jest bardziej potrzebny w pierwszym zespole bo jest waska kadra i mało zmiennikow. Więc nie pozostaje nic innego jak wspierac go i czekac na jego wybuch talentu

0

45. Ronaldinho po meczach ? DiscoDinho ;)

0

Zaczyna sie ;) czekam na gole i zmiany Pozdro culeS ;]

0

Hiszpania teraz nie gra tak dobrze jak na Euro ale to nie jest powód żeby najezdzać na nią i Bosque! Owszem Vincent robi jeden powazny błąd wystawiając Torresa i Xabiego Alonso. Moim zdaniem powinien na mecz z Niemcami wystawic skład w formacji 4-3-3 : Valdes - Ramos, Pique, Puyol, Capdevila - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Llorente, Villa.

0

Wg. mnie powinni postarać się o dwóch braci z Man. Utd. grających jako boczni obroncy: Fábio i Rafaeal da Silva. są młodzi, więc kwestie boków defensywy mielibysmy załatwioną na wiele lat ;)

0

jeśli uważacie że lewe skrzydło jest słabe to uważacie że Pedro jest Słaby przecież Del Bosque wziął go na mundial a to o czymś świadczy! Pozatym i tak bedzie jokerem, pierwszym rezerwowym bo Villa bedzie tam grał ponieważ nie sprzedadza Ibry tym bardziej że zagrał dopiero jeden NIE TAKI ZŁY sezon! Jest jeszcze Iniesta w razie potrzeby i Jeffren. Można by kupić Mate (gdyby Ibra odszedł) ktory z Jeffrenem byli by zmiennikami na skrzydłach

0

no własnie zapomniałem na skrzydle gdyby przyszedł Cesc a Zlatan został grało by trzech zawodników Villa Pedro i Iniesta w razie potrzeby. a Jeffren byłby zmiennikiem Messiego nie zapominajmy też o deulofeu który za pare lat dołączy do składu i bedzie zmiennikiem na skrzydlach.

0

kupno lewoskrzydłowego zależy od tego czy Ibra zostanie bo gdyby tak było to na skrzydle grałby Villa i Pedro, wiadomo że David lepiej gra na środku ale to zależy od tego czy uda sie sprzedac Zlatana a to nie bedzie łatwe ale gdyby sie udało to na skrzydlo kupić kogoś słabszego od Pedro bo on zasługuje by grac w podstawowym składzie. Torres jest za drogi i uniemożliwił by gre i rozwój Bojanowi. Do tego dokupić wg. mnie Azpilicuete i Momo Sissoko no i oczywiiście Fabregasa ale za rozsądną cenę tak nie więcej niż 50 bo za niższą to raczej go nie kupimy a czekać ąz sie mu kontrakt skończy to niezbyt dobry pomysł bo to chyba jest 5 lat a Xavi pogra jeszcze ok 2 lat na najwyzszym poziomie a kto bedzie grał przez te 3 ktore zostana do konca kontraktu Cesca ?? Może Alcantara się rtozwinie...

0

Troche to dziwne bo ostatnoi mówił że bedzie oszczędzał i nie bedzie wielkich transferów a tu chce Torresa, przecież jest Villa i Bojan który zapewne by odszedł gdyby przybył El Nino. Co do Martineza to raczej nie, bowiem Busquets ma podobne umiejetnosci a pozatym łatwo Javiego baskowie nie oddadza lepiej kupic mousse sissoko podobno Guardiola się nim interesował i to on powinien decydowac o transferach a Rosell tylko płacic:) A Azpilicueta młody ograny w la liga wiec mozna o niego powalczyc. a przeciez głownym celem ma byc Cesc chociaz nie jest on teraz potrzebny bo jest m.in. Alcantara a nie da sie jednoczesnie walczyc o Fabsa i Torresa a w dodatku ten drugi jest zbędny bo wtedy Villa by frał na skrzydle a co zświetnym Pedro i Bojanem?? nie wspomne już o Ibrze:) który chyba tak jak Yaya odejdzie niestety...

0

ok może teraz nie ale za kilka sezonów... narazie mamy fenomenalnego Valdesa:)

0

z presja to ma sobie radzic Valdes a rezerwowy to zazwyczaj grywa w CdR wiec tam nie ma az takiej duzej presji. młody jest więc by nabierał doswiadczenia. Pozatym ja podałem tylko przykład bramkarza ktorego mozna kupic nawet za pare lat tylko ze juz za duzo wieksza sume

0

tylko na rok więc można sie zaczac starac o bramkarza Atletico. dla twojej wiadomosci nie gram w FMa i sie nim nie sugeruje.

0

hardee

Bojan jest zmiennikiem Ibry. Z transferów jedynie przydałby się zmiennik dla daniego np azpilcueta, dla Valdesa, np. De Gea, Fabregas i ktoś na skrzydło chociaż mamy Pedro i Jeffrena na zmiane. PoZdRo:) Vamos BARCA!

0

Nie jest tak zle panowie i moze panie:) na srodku moze zagrac Messi a Iniesta z Pedro na skrzydlach. W Bojana tez trzeba uwierzyc bo chłopak się stara, widac ze jest w formie jest szybki zwinny a na powolnych obroncow arsenalu to moze byc sposob. Visca el Barca!:)!

0

Ja bym nie kupował nikogo nowego do pierwszego składu oprócz Fabregasa żeby zgrania nie zmniejszyć A na rezerwe kupiłbym Azpilicuete, zmiennika dla Messiego i bramkarza np: Asenjo, De Gea. A na lewej flance wystarczą Pedro i Jeffren, jest jeszcze Iniesta w razie potrzeby

0

Po co nam on? Jest Pedro, Jeffren Iniesta w razie potrzeby i gracze ze szkółki. Tanio go nie sprzedadzą a lepiej te pieniadze przeznaczyc na Fabregasa, Asenjo i Azpilicuete np.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?