kylian7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone Masz rację, jeszcze chyba nie wstałem po weekendzie :D Wybacz.
0
@Firestone Co ty piszesz hahhaha, w Barcelonie co sezon nowy trener i ten sam brak osiagniec co roku od 2016 roku lub 2017. Xaviego tez juz zwalniali po zdegradowaniu do Ligi Europy. PSG nie ma pilkarzy nawet dobrych procz ataku, obudz sie, to pilkarze graja i to oni maja mentalnosc, nie trener.
0
Dawać City ;) Arsenal nie moze tego wygrac bo im ego walnie.
0
Niesamowity poziom Julek ;) Typowe juleczki z lewicy ;)
0
@Jakchcesz Każdy decyduje swoim życiem, wszystko jeszcze możesz zmienić.
0
@takisobiektos Ale nie ma żadnych dowodów dalej, został zwolniony do domu to raczej bliżej końca. Doinformuj się i naucz się że każdy jest niewinny dopóki nic mu nie udowodniono.
0
@takisobiektos Tak dokładnie taki handlarz że nie było na nic dowodów i został zwolniony z aresztu, doinformuj się.
0
@Medium "Zadałem Ci pytanie w jaki sposób Cię obroni i dalej nie uzyskałem odpowiedzi." Mega dużo osób mówi, że naprawił im tok myślenia, zmotywował to lepszej, cięższej pracy, podniósł wartość mężczyzn i sprawił aby nie pozwalać sobą monipulować kobietom.
A co do twojego cytatu już to widziałem 20 razy i dalej bawi tak samo ;) Tylko kto to bierze na powaznie? Na codzien ma pelno kobiet wiec i nigdy zadnej nic nie zrobil wiec trzeba zyc pod kamieniem zeby brac to na powaznie.
0
@Medium Ale on nigdy nie powiedział że trzeba bić kobiety ani że ofiary gwałtu są współwinne, daj linki. Poza tym trzeba być naprawdę "zdolnym" żeby łapać się na jego postać i brać wszystko na poważnie co mówi. Oskarżany o handel ludźmi itd, nic nie znalezli przez tyle czasu:)
1
@ranger3120 No tak, zazwyczaj to tacy którym przez całe życie nie udało się z żadną kobietą i teraz się wyżywają i próbują przez internet coś zdobyć xD
3
@Medium Nie ma to jak mówić półgłówek na chłopa który stał się miliarderem, mistrzem świata w kickboxingu nie mając nic. A ty co osiągnąłeś?
0
Andrew Tate został zwolniony z aresztu. Piękna wiadomość, musi wrócić i ratować współczesnych mężczyzn. Inshallah
1
@hayek Pytam na co mozna wydac fajnie pieniadze po prostu
0
@HighestInTheRoom To jak wręcza te pieniądze tym ludziom to dosłownie jak Pablo Escobar.
1
@Tabaluga37 Zgadzam się w pełni. Dzięki za rady, brzmią rozsądnie.
1
@BulaKG Szczerze to nie mam zamiaru sie zenic. Same problemy.
0
Na co mozna fajnego wydac hajs? Uzbieralem kilkadziesiat K ale totalnie czuje sie jakby mi to bylo zbedne… IPhone mam, auta nie potrzebuje bo w Krakowie po co. Nie ma na co nawet wydawac tej pensji programisty
2
@TheNekro94 Nigdy nie rządzili to nie wystawiałbym od razu takich wniosków. Za to PO i PiS mieli swoje szanse i widać gdzie jesteśmy.
2
@TheNekro94 Ta? To kto zmieni? Babcine z PO? Jednak Konfederacja jest najrozsądniejsza pod tym względem.
0
@MesQueUnClub_87 Starcza mi na wszystko bo pracuję w IT, pozdrawiam.
1
@Aragorn33 Bo nie ma obecnie partii która oferuje te 2 rzeczy, pomyśl.
1
@Lucerfi Masz hajs to i skrobankę zrobisz w Czechach, factos.
14
Kiedy ludzie zrozumią, że ważniejsze jest mieć co do garnka wsadzić i czym opłacić opłaty niż to żeby mężczyzna mógł chłopaka w szpitalu odwiedzić?
0
@Medium Mysle ze wszedzie sa wyjatki ale zazwyczaj jest tak jak napisalem.
0
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jak ktoś głosuje na Lewicę/PO/Pis to zazwyczaj zarabia najniższa krajowa lub jakies 5k max ? XDD A na konfederacje zazwyczaj elita pokroju prawnicy, programisci, biznesmeni itd ...
0
@TheNekro94 Polecam zmienić firmę, ja z KFD się przesiadłem bo odbiło im też i podniesli za dużo. Niedawno udało mi się dorwać 6 paczek białka za 210zł. Trzeba umieć szukać i śledzić promki na bieżąco.
0
@MesQueUnClub96 ale to ty masz mokro jak zobaczysz lewego
0
"Gdyby to był lewy z bayernu to by już 5 goli miał " TAK TAK po prostu tam grał na ludzi na poziomie z ligi benchnaldo, po prostu przyszła weryfikacja
0
@thorin ta na pewno tak by było XDD po prostu grał na ogórki i teraz wyszło jak cienki jest nie wiem po co to gdybanie
2
@FcPortoFan1999 BO5 Geng vs T1 szykuje się meczycho. Mam wrażenie że całe LCK w tym splicie jest piekielnie mocne, nawet patrząc na KT obecnie.