kylian7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Salchent Szalony mecz, niesamowita ostatnia gra.
0
@HarveySpecter Nie wiem czy wiesz ale max możesz przebywać 90 dni i nie możesz pracować bez zgody.
1
Jaka myślicie jest najłatwiejsza droga na legalny pobyt i przeprowadzkę do USA?
0
Ależ Vini ma łatwość w dojściu do okazji. Podobna akcja co z Liverpoolem, blisko gola.
1
@barcanawieki chlop mysli ze jest messim a rozgrywa na poziomie b klasy xDD
0
@Firestone mecz inny byku ogladasz chyba
0
@Seneka bo to nie bundesliga gdzie bayern ogórki klepie
0
@QQL5 to chyba anuluje zamówienie
0
Ktoś tu nosi Calviny? Właśnie zamówiłem 12 par. Mowa o boxach oczywiscie.
0
@J4no Czemu przepłacam?
0
@Aureczek Ja bym kupił po prostu najnowszy model, inwestycja i prestiż.
0
@FCB_dimiC utrzymywał się bo gral w lidze ogórkow, czego nie pojmujesz
0
@FCB_dimiC Ale co ty porównujesz i o czym piszesz w ogóle? Potrafisz myśleć?
0
xD jak patrzę że ludzie pisza że chcieliby lewego zobaczyć z Messim to się zastanawiam na co chcieliby patrzeć. Jak marnuje ciasteczka zapodane przez Messiego? Chłop ma tylko takie liczby bo grał w lidze gdzie Bayern jest totalną hegemonią... On nawet techniki nie ma, nie mówiąc o "chytrości" czy wizji którą miał Suarez. Trzeba pomyśleć na kogo można go wymienić póki coś jest wart...
1
@FcPortoFan1999 Liczę że T1 podniesie puchar. Niesamowita dominacja w splicie kolejny rok, byleby wygrać B05 bo wiadomo jak to jest.
0
@FCB24 Tak, Mbappe liczę jako ŚN obecnie.
0
@Luciano99 Nie no, co myślisz?
2
Pytanie: Czy Vini Junior jest obecnie najlepszym skrzydłowym na świecie? Jakoś mi się wydaje że w obecnej generacji brakuje dobrych na tej pozycji. Obecnie liczmy Mbappe jako ŚN.
2
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Haaland miałby nie dostać a dobijacz 5 metrowy RL9 już byś nie widział problemu? ;)
2
@mindbender84 co ty piszesz… ty widzisz na jakiej pozycji Messi gra w PSG? chlop jest tak cofniety ze czesto ciasteczka rzuca z wlasnej polowy to wiadomo ze bedzie mniej strzelal a i tak kreci ponad 1 g/a na mecz. Bundesliga to liga 1 zespolu, 10 razy mistrz podrzad rozumiesz to? mega zalosna liga ktora pokazuje ze jak pilkarz z niej wyjdzie to rzadko kiedy cos potrafi realnie
1
@AlexDark00 hahah ja juz wiedzialem jak to sie skonczy xD ludzie zapomnieli ze to nie bundesliga i wykladanie pustakow dla lewego nie bedzie takie latwe
0
@tristan87 tak bo jestem na telefonie i bede sie wczuwal typie jak na jezyku polskim i uzywal przecinkow i ogonkow, zakladam ze myslec potrafisz to zrozumiesz co napisalem ale moge byc w bledzie ;)
5
Ale Robert disney dostal piekna weryfikacje w La liga ;)Przeszedl z najwiekszej ligi farmerow gdzie jeden zespol zdobywa mistrza 10 razy podrzad do mocniejszej ligi i nie da rady zdobyc 20 goli w lidze przy czym gra masakrycznie slabo i z kazdym mocniejszym rywalem totalnie znikal, a teraz robi to nawet z najslabszymi. Tak robert mozesz usiasc z CR7 i Messin przy jednym stole ;) chyba im jedzenie przyniesc do stolu.
0
@Lanosss mam wrazenie ze Ney jakos zatracil swoja dynamike. Nie jest juz tak szybki i zwinny, i przypuszczam ze wazy tez troche wiecej ale to czysty tluszcz ktory nabil przez swoj slaby tryb zycia.
0
@MesQueUnClub_87 to nie twoja strona żebyś miał jakiekolwiek zdanie tutaj
1
@Messibestplayerintheworld No tak, nie wiem co oni teraz kupili. Trochę mi to wygląda jakby szejk odpuszczał ten cały projekt. Takie mam wrażenie.
0
PSG wczoraj wygrana. Powrót na zwycięską ścieżkę i po mistrza. To co musi się wydarzyć w klubie to wyrzucenie Neymara. Wrak piłkarza który nie przykłada się do treningów i leży w szpitalu częściej niż Dembele przez swoje durne imprezy. Tylko kto za niego? Mam wrażenie że na rynku brakuje piłkarzy co potrafią wygrywać dryblingi i są szybcy.
Oczywiście wzmocnienie pomocy, granie Verattim oraz ogórkowym Vitinhą nic nie da, super kontrakt dla Musialy i jest pomocnik na kilka lat co potrafi ograć rywala i podać fajną piłkę, pod Kimmicha też można by było spróbować podejść. Tak jak mówię wzmocnić nieistniejącą pomoc, zmienić Neymara i przyszły sezon może być całkiem inny, ale Messi musi zostać.
0
@bartekvisca raczej nie kupywałbym auta za mniej niż 50k.
1
Ktoś tu pracuje w IT może i spotkał się z wypalaniem? W rok udało mi się dojść do ponad 5 cyfrowych zarobków ale już jakoś nie mam ochoty pracować, a pieniądze nie motywują. Taski i projekt trochę nudzą, ale nie odejdę do innej firmy bo nie dostanę raczej więcej. Co robić w takiej sytuacji? Robię backend.