kylian7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Arsenal ledwo wygrywa z praktycznie spadkowiczem a tutaj dalej narracja że wygra mistrza. Oj będzie boleć za miesiąc.
0
@Medium Nie muszę, znam składy i biznesy obu klubów. City będzie miało mistrza i tyle.
0
Przecież Arsenal nie ma szans wygrać tego mistrzostwa, puchną mocniej z każdą kolejką i brakuje światowej klasy piłkarzy. City popuściło im początek sezonu ale teraz ich łapią za nogi. To Arsenal, nie oszukujmy się.
0
@Dieselzor Czym bije na głowę? Tym zoomem którym każdy się tak podnieca? IPhone to prestiż bo Apple to najbardziej wartościowa marka i każdy ją zna, proste.
0
@MesQueUnClub_87 Przepłacać za logo? Przecież literalnie wersje Max od apple mają lepsze baterie, wydajność + support wieloletni. Nie wiesz o czym piszesz. Na yt jest milion testów w porównaniu z Samsungami. Po co ludzie kupują zegarki jeżeli mogą sprawdzić godzinę w telefonie? A jakby cie było stać to byś tak nie płakał i nie wyzywał każdego że przepłaca.
0
@MesQueUnClub_87 No jak Cie nie stać i nie czujesz potrzeby posiadania lepszych przedmiotów niż przeciętny Kowalski to nie narzekaj, twój wybór. Inni może chcą takie zabawki mieć.
0
@MesQueUnClub_87 No prestiż taki sam jak kupujesz samochód za 200k. Firma sama mówi za siebie.
0
@kondzix2115 Bierz iPhone zamiast się zastanawiać, prestiż + długotrwały support.
2
@arasz1819 Sprawdź czy specyfikacje takie same, jeden model może być np. powystawowy - stąd dużo niższa cena.
0
https://streamable.com/9um22j
Masakra, i jak tutaj ma być lepiej i jak ma się zatrzymać inflacja jak tacy ludzie mają prawa do głosowania... Co z tego ze dostanie wiecej emerytury jak zaraz bedziemy placic 15 zl za chleb.
1
@Persili Najsmutniejsze to jest że nie padł ten gol na 2-0 przez Fatiego. Mogło to naprawdę dać duży spokój na rewanż a tak to 1 gol różnicy to nic.
0
@Rhaan Średnio zagrał jak dla mnie, dużo strat, brak jakiejś kreatywności.
2
De Jong profesor w tym meczu, razem z całą obroną. A atak co można powiedzieć? Dramat hahah, przypadkowy gol i posucha... Niesamowite ze udalo sie to wygrac.
2
Fati człapie jak Messi tylko szkoda że w innych aspektach nie jest podobny.
0
@draxidox Factos.
0
to ten nowy messi?
1
Nawet podać nie potrafi, ale zero
3
HAHAAHHA ten raphinha nie mogę xDDDD
1
@PatrychoO hahahahha smiechlem z tego opisu :D
0
@Kamiloza91 co ty... napoli to najbardziej przehypowany zespol 2023. Farta maja ze wloska jest tak slaba liga
1
Jaki ten busquest jest mierny
0
brawo vini wiecej awantur niech robi hahaha
0
mega boli to ze nie ma pilkarza co by zrobil roznice 1v1, nikt nie potrafi dryblowac ;)
0
Jaka kwota brutto jak dla Was to bardzo dobre zarobki na 2023?
1
@bolinho89 Tak. Zależy też czy wracasz do tego samego działu/projektu itd. Ale jeżeli nie ma żadnych konfliktów między Tobą a firmą i dają dobrą kase i benefity to myślę że śmiało ;)
0
@Danny Gaucho Przecież taki Suarez to jest lepszy od Lewego. Spokojnie za niego mógłby grać.
2
@doc Masakra. Mecz na Bernabeu, jak dostaną jedną bramę to czuję że gacie będą mokre i otworzy się worek z bramkami dla białych.
2
@AdiKingu96 no ale przecież prawdę powiedział, nie mamy klasowej swiaty pilkarzy
4
Swoją drogą fajnie, że Ronaldo w końcu odnalazł swój poziom i cieszy się z gry, szczęście z piłki jest najważniejsze. Camel diory wszystkiego jego.
0
@Encore Genialnie to wygląda.