1

@ElKamil bo reszta to miernoty w pomocy które nic nie potrafią, a ten z 17 na koszulce to już kopnąć nawet nie potrafi prosto do bramki :)

0

@Medium Ramos to emeryt który gra tylko bo kimpembe ma kontuzję a veratti to był dobry 5 sezonów temu, Hakimi bez psychiki obecnie. Co ty piszesz xD

0

W sumie PSG ma 2 piłkarzy, Mbappe i Leo. Reszta to totalne ogórasy, tyle pięniedzy mają a transferów dalej brakuje.

1

Co za kretyn, jeszcze lżej mógł kopnąć.

2

@ShawnC Ale to nie Xavi gra na boisku tylko piłkarze, zmieniamy trenerów co chwilę i wyników dalej nie ma. Kiedy to ludzie zrozumią że brakuje jakości w składzie?

0

@Rust_Cohle Ale żeś chłopie odleciał z tą kwotą, w Nowym Jorku może tyle bym wydał chociaż myślę że też nie aż tyle na samo chodzenie i jedzenie po mieście.

2

Mbappe też ma kosmiczne liczby, myślę że za sezon lub dwa nie będzie miał żadnych rywali w walce o ZP. Prawdopodobnie gdyby wygrał finał WC to zgarnąłby swoją pierwszą ZP, a tak to Leo będzie miał ósmą.

2

@Michu94 Dobre wiesci. Miec zawodnika ktory potrafi wygrac drybling na pewno jest wartosciowe ;)

2

@P33ck E co ty Bayern jest dużo gorszy ;) Ich ego oraz pewnosc siebie musi zostac osmieszone po raz kolejny. Przypomina sie sytuacja kiedy Neuer zakpil z Messiego w 2015 ;) Paranoja ci niemcy

1

@Lionel_Messi10 No tak samo. Jak dla mnie nie ma gorszego niż Bayernu i to factos.

1

@Lionel_Messi10 Najzabawniejsze jest to że City wydaje więcej na transfery i jest zbudowane na szejkach i tutaj oni nie widzą problemu ;) Tylko w PSG. Ale mi sie wydaje ze to przez to ze Neymar i Leo tam poszli, ale jak dla mnie to slaby argument zeby hejtowac francuzow za to.

0

@bartas97 Z jakiego powodu? czekam na argumenty.

0

@MrPGG To twoja opinia, jutro to muszą nauczyć pokory niemców.

1

@MrPGG PSG od czasów przyjścia Messiego to najlepszy klub na świecie, gdyby tam stał jakikolwiek inny bramkarz to w poprzednim sezonie świętowane by było LM.

4

Mbappe: Oszczędzam bramki na Bayern

To już jutro. PSG musi zdemolować i nauczyć pokory niemców. Innego scenariusza nie widzę.

1

@konrad1661 No nie wiem, teraz jako loser już dupę ciężej znaleźć jakąś. Wiekszosc na melanzach zachlanych w rowach co chwile z innymi typami.

0

Jestem tu nowy ale widze bardzo duzo szydzenia z uzytkownika @VegetaPolska . Nie jest to dobre, powinnismy mu pomoc zamiast sie nabijac z niego... Widac ze chlopak moze nie zostal obdarzony genetyką i wiadomo jak to bywa w takich wypadkach u dziewczyn... tym bardziej w tych pierdzielonych czasow tiktoka ciezko znalezc kogos ogarnietego. Nie dziwie sie mu.

0

@Striker no tak, jakby grał dobrze to by coś zrobił, factos

1

gdzie ten obecnie najlepszy skrzydlowy swiata rashford? xDDDDDD

1

Pięknie widziec jak UTD dostaje bęcki :D

0

Dzisiaj raczej kolejna wygrana bez Lewego. Prawda taka że Lewy od paru miesięcy nic nie daje, zwalnia tylko grę. To nie jest zawodnik który będzie działał w stylu Barcelony, on nie ma techniki ani wizji, jest przeciwieństwem Suareza który był kompletną 9. Lewy może do takiej Anglii by się nadał gdzie grają wolno oraz nieskomplikowanie, powinniśmy się rozglądać za jego zastępstwem i sprzedażą.

2

@Emhyr Nie wiem czy tylko ja to widzę ale widać że na twarzy też jakoś napuchł w porównaniu do wcześniej, czyli nabrał trochę niepotrzebnego tłuszczu.

5

@FCB24 A jaki masz cel? Chcesz mieć po prostu widoczny sześciopak? Same ćwiczenia nie odsłonią brzucha, musi być deficyt kaloryczny - czyli musisz zrzucić pare kg. Najbardziej to bym polecał trening całego ciała zamiast tylko brzucha.

0

@MesQueUnClub_87 Ja byk tylko telefony i słuchaweczki od Apple narazie.

0

Ktoś zna się na MacBookach i mógłby doradzić najlepszy model do 10k?

9

@Deviler No bo tak jest, wyciągasz z kieszeni i każdy wie od razu co to za telefon nie to co inne telefony od randomowych marek.

0

@Encore Jaki on jest mierny hahah :D już rok temu co babole zrobił dla Realu się skończył. Masakra.

0

Najmocniejszy w tym momencie klub na swiecie wlasnie wygrywa 2:0 Ale pięknie wpierdziel Bayern dostanie w srode i pożegna sie z LM :) Nic tak nie ucieszy jak wpierdziel dla Bayernu.

1

@Mixtape Calvin Klein, Levis, Monclear, nic poniżej 300-400zł jeżeli chcesz serio fajnie się prezentować.

0

@MesQueUnClub_87 Pracuję na siebie i zgarniam całkiem dobry hajs więc nie trafiłeś. A z tymi rzeczami w których tak bardzo Samsung przeważa chciałbym poczytać, ale myślę że nie dałbyś podać nawet 3 sensownych powodów dlatego ucinasz dyskusję z braku argumentów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?