2

@Jakchcesz czasami sztywne zasady chowamy do kieszeni i zglaszamy do odpowiednich sluzb, dorosniesz to zrozumiesz. jp50%

8

@agaFCB dzwonic na pogotowie

2

@Jakchcesz no farba niezle sie lała, w szoku byłem ze sie pozbieral i gral dalej

4

@Jakchcesz co aury nafarmił siedzac na pilce to jego, szkoda ze ja zawsze zjebe dostawalem ze bedzie jajo bo moze tez bym byl w takim miejscu jak on.

0

@bart_azz wczoraj chyba byla kolej ziomkow od baciaty ale nie jestem pewny

0

super sie oglada osrane gacie Simeone

1

puscilem 5zl na to ze materace dzis kapitulują.
inwestycje.

1

@Jakchcesz 22 wiec na luzno [a przynajmniej mowi ze ma 22, reki se nie dam uciac]

1

@Jakchcesz teściowa lat 43, ale blisko

7

dostałem dziś wiadomość :
Puree, jajo sadzone i mizeria. Wpadasz?

Szczęście wypełniło mnie w 3 sekundy.

2

@PatrychoO strzelić 2 i nie stracić to jest coś

0

Skąd tu tyle niepokoju, przecież ekipa Cholo dziś rozkłada nogi.

10

@NeroTFP1 Mega gościa szanowałem i szanuję, sto lat Legendo.

38

@Luciano99 Ronald Araujooooo to jest niemożliwe, to jest niemożliwe, Proszę Państwa żałoba na Wanda Metropolitano, 3 minuta , Ronald Araujo z czerwoną kartką, to jest niemożliwe

1

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 moze nawet uzywaja tej samej klawiatury do wrzucania postów co klikaja enter do szczelania rakietami w ludzi :0 niezla przekmina

0

@A4ron pokazac dupe do kamery

0

@Colon najki p6000 czorne cw

1

@Czyhrynski po komunii

1

@Cvzx nic nie komentuje

0

@CLS63AMG Real i Barca dostaną w trąbe więc co ten sędzia zmienia

1

@mrboom to o jeden więcej niż 68 i o jeden mniej niż 70.

2

co to znaczy sześćdziesiąt siedem?

0

@clyde smak faktycznie totalny szajs, chociaż jak znajde jakieś didżejki jeszcze w sklepikach wiejskich to coś mają w sobie jeszcze

1

@MirusAmisz 10.04.2027 @Kessie odda wszystkim rowery i zacznie robić się biały

1

@majkiii i to jeszcze liptonka z szejkomatu za ~5zyla mialem wiec wzialem 2

5

straszne to jest ze dwa liptonki zielone i ciperki kosztuja 23zl D:

0

@Encore marzenie, żeby prawa strona ruszyła jako tako

2

@Marusek LL to w 90% już pozamiatana

1

@KamQiX M.Ś. się nie myli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?