lajcior
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz czasami sztywne zasady chowamy do kieszeni i zglaszamy do odpowiednich sluzb, dorosniesz to zrozumiesz. jp50%
8
@agaFCB dzwonic na pogotowie
2
@Jakchcesz no farba niezle sie lała, w szoku byłem ze sie pozbieral i gral dalej
4
@Jakchcesz co aury nafarmił siedzac na pilce to jego, szkoda ze ja zawsze zjebe dostawalem ze bedzie jajo bo moze tez bym byl w takim miejscu jak on.
0
@bart_azz wczoraj chyba byla kolej ziomkow od baciaty ale nie jestem pewny
0
super sie oglada osrane gacie Simeone
1
puscilem 5zl na to ze materace dzis kapitulują.
inwestycje.
1
@Jakchcesz 22 wiec na luzno [a przynajmniej mowi ze ma 22, reki se nie dam uciac]
1
@Jakchcesz teściowa lat 43, ale blisko
7
dostałem dziś wiadomość :
Puree, jajo sadzone i mizeria. Wpadasz?
Szczęście wypełniło mnie w 3 sekundy.
2
@PatrychoO strzelić 2 i nie stracić to jest coś
0
Skąd tu tyle niepokoju, przecież ekipa Cholo dziś rozkłada nogi.
10
@NeroTFP1 Mega gościa szanowałem i szanuję, sto lat Legendo.
38
@Luciano99 Ronald Araujooooo to jest niemożliwe, to jest niemożliwe, Proszę Państwa żałoba na Wanda Metropolitano, 3 minuta , Ronald Araujo z czerwoną kartką, to jest niemożliwe
1
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 moze nawet uzywaja tej samej klawiatury do wrzucania postów co klikaja enter do szczelania rakietami w ludzi :0 niezla przekmina
0
@A4ron pokazac dupe do kamery
0
@Colon najki p6000 czorne cw
1
@Czyhrynski po komunii
1
@Cvzx nic nie komentuje
0
@CLS63AMG Real i Barca dostaną w trąbe więc co ten sędzia zmienia
1
@mrboom to o jeden więcej niż 68 i o jeden mniej niż 70.
2
co to znaczy sześćdziesiąt siedem?
0
@clyde smak faktycznie totalny szajs, chociaż jak znajde jakieś didżejki jeszcze w sklepikach wiejskich to coś mają w sobie jeszcze
1
@MirusAmisz 10.04.2027 @Kessie odda wszystkim rowery i zacznie robić się biały
1
@majkiii i to jeszcze liptonka z szejkomatu za ~5zyla mialem wiec wzialem 2
5
straszne to jest ze dwa liptonki zielone i ciperki kosztuja 23zl D:
0
@Encore marzenie, żeby prawa strona ruszyła jako tako
2
@Marusek LL to w 90% już pozamiatana
1
@KamQiX M.Ś. się nie myli.