lajcior
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pamiętaj młody... do zupy zawsze trzeba skibke chleba przygryźć żeby się najeść
1
@FcPortoFan1999 do Mielna
0
@FcPortoFan1999 po prostu wypoczynek
0
potrzebuję wakacji.
0
@tbas kaste żubra
0
@July_6_BcN jedyne 33 stopnie, których możesz doświadczyć dziś
https://zapodaj.net/plik-ZnWsLQjqZ5
0
Każdy mi dawał złe prognozy, zmiana pogody na
Ciągle deszcz, deszcz, deszcz
Pada tylko cash, cash, cash, cash, cash
1
@Gaucho łee tam, czasami trzeba zrobic pare kroków w tył żeby nabrać rozpędu :D
2
@clyde za robote sie wez
0
talk is cheap. .
1
Co tu taka atmosfera jakbyście co najmniej mistrza mieli, sezon jeszcze się nie skończył. calma
2
@Ilka rozkminka bo mam dwóch kandydatów - @Jakchcesz i @MesQueUnClub_87
czekaj, czekaj... czy przed momentem nie napisałem, że to strzały na pustaka a teraz sam to robię? Los chce ze mną grać w pokera. ¯\_(ツ)_/¯
3
@July_6_BcN ja to nadal nie mam pewności czy nie jesteś transem a tu proszę jaki daleko idący wniosek od @LAMC_10
0
@LAMC_10 mało ważne jak - trójka to trójka
24
@LAMC_10 wystarczy, że puści losowy wpis a zagotowane chłopaczki w try miga wrzucą to w gorące - w dodatku widzieli płeć przeciwną w koszulce ich ulubionego klubu xd te HT to na pustaka totalnie ale gol to gol
11
@Jakchcesz Nawet nie chce myśleć jak musi się czuć człowiek, który wchodzi do pracy a tam praca...
0
@MiloszFCB1899 żaden freak, przecież to profesjonalni sportowcy
6
@heniusss ufff, juz sie zaniepokoiłem od wczoraj
0
KOTLIN
kupiłem ostatnio ketchup od nich taki typowo na lato i grille - mam zawsze zestaw różnych ketchupów tylko na sezon grillowy i wiadomo, że czasem trafiają się takie średnie, wodniste albo szybko się nudzą smakowo.
przeglądając neta natrafiłem na Kotlin, cena spoko więc mówię: dobra, wezmę na próbę. Po otwarciu pierwsze wrażenie naprawdę mega pozytywne, aż lekko się zdziwiłem. Smak taki konkretny, pomidorowy, dobrze gęsty, nie leje się jak woda i fajnie siedzi do kiełbasy czy burgerów.
Nie wiem jak z innymi produktami od nich, ale ten ketchup serio wydaje się bardzo dobry jakościowo jak na tę cenę.
Ma ktoś dłuższe doświadczenie z marką Kotlin? Trzymają poziom z innymi sosami?
0
@Villeman Uderz w Valverde, a stół się odezwie
1
@majkiii ov 4,5 to jest taki darmowy becik, pieniadze na ziemi leza
4
@LAMC_10 jakby worek na glowe zalozyc to calkiem spoko opcja
1
@LAMC_10 gdzie takie szlacheckie warunki oferują?
0
@Nazio_87 jak urlop to i remont pewno sie szykuje
0
Witam, jak zdrowie?
1
@FcPortoFan1999 nie wiem :/ oby nie
4
ale po tej rewolucji co Perez zrobi tooo Real zdominuje europe... nikt na to nie jest gotowy.
swoja droga jutro jade do choroszczy na badania :)
4
@Gaucho z widzewa sie smial akurat, wiem bo mi mowil
5
@Eklerek fajna szpileczka, plusik.
1
@Frimpong nie moge sie zdecydować więc dam dwa