3

Pamiętaj młody... do zupy zawsze trzeba skibke chleba przygryźć żeby się najeść

1

@FcPortoFan1999 do Mielna

0

@FcPortoFan1999 po prostu wypoczynek

0

potrzebuję wakacji.

0

@tbas kaste żubra

0

@July_6_BcN jedyne 33 stopnie, których możesz doświadczyć dziś
https://zapodaj.net/plik-ZnWsLQjqZ5

0

Każdy mi dawał złe prognozy, zmiana pogody na

Ciągle deszcz, deszcz, deszcz

Pada tylko cash, cash, cash, cash, cash

1

@Gaucho łee tam, czasami trzeba zrobic pare kroków w tył żeby nabrać rozpędu :D

2

@clyde za robote sie wez

0

talk is cheap. .

1

Co tu taka atmosfera jakbyście co najmniej mistrza mieli, sezon jeszcze się nie skończył. calma

2

@Ilka rozkminka bo mam dwóch kandydatów - @Jakchcesz i @MesQueUnClub_87


czekaj, czekaj... czy przed momentem nie napisałem, że to strzały na pustaka a teraz sam to robię? Los chce ze mną grać w pokera. ¯\_(ツ)_/¯

3

@July_6_BcN ja to nadal nie mam pewności czy nie jesteś transem a tu proszę jaki daleko idący wniosek od @LAMC_10

0

@LAMC_10 mało ważne jak - trójka to trójka

24

@LAMC_10 wystarczy, że puści losowy wpis a zagotowane chłopaczki w try miga wrzucą to w gorące - w dodatku widzieli płeć przeciwną w koszulce ich ulubionego klubu xd te HT to na pustaka totalnie ale gol to gol

11

@Jakchcesz Nawet nie chce myśleć jak musi się czuć człowiek, który wchodzi do pracy a tam praca...

0

@MiloszFCB1899 żaden freak, przecież to profesjonalni sportowcy

6

@heniusss ufff, juz sie zaniepokoiłem od wczoraj

0

KOTLIN

kupiłem ostatnio ketchup od nich taki typowo na lato i grille - mam zawsze zestaw różnych ketchupów tylko na sezon grillowy i wiadomo, że czasem trafiają się takie średnie, wodniste albo szybko się nudzą smakowo.

przeglądając neta natrafiłem na Kotlin, cena spoko więc mówię: dobra, wezmę na próbę. Po otwarciu pierwsze wrażenie naprawdę mega pozytywne, aż lekko się zdziwiłem. Smak taki konkretny, pomidorowy, dobrze gęsty, nie leje się jak woda i fajnie siedzi do kiełbasy czy burgerów.

Nie wiem jak z innymi produktami od nich, ale ten ketchup serio wydaje się bardzo dobry jakościowo jak na tę cenę.

Ma ktoś dłuższe doświadczenie z marką Kotlin? Trzymają poziom z innymi sosami?

0

@Villeman Uderz w Valverde, a stół się odezwie

1

@majkiii ov 4,5 to jest taki darmowy becik, pieniadze na ziemi leza

4

@LAMC_10 jakby worek na glowe zalozyc to calkiem spoko opcja

1

@LAMC_10 gdzie takie szlacheckie warunki oferują?

0

@Nazio_87 jak urlop to i remont pewno sie szykuje

0

Witam, jak zdrowie?

1

@FcPortoFan1999 nie wiem :/ oby nie

4

ale po tej rewolucji co Perez zrobi tooo Real zdominuje europe... nikt na to nie jest gotowy.

swoja droga jutro jade do choroszczy na badania :)

4

@Gaucho z widzewa sie smial akurat, wiem bo mi mowil

5

@Eklerek fajna szpileczka, plusik.

1

@Frimpong nie moge sie zdecydować więc dam dwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?