0

@draxidox no nie to teraz jak PSG wygra cos to beda walic po paczkomatach? D:

0

@TR3YWAY walisz jakąś bombkę przed treningiem czy naturalne paliwo z węgli?

0

@Nazio_87 taki to pożyje.

0

@gumaz od dziecka, skąd to pytanie?

0

Jakie plany na dłuższy weekend?

3

@draxidox u mnie w kebabie stoi butla z woda jak w castoramie i mozesz sie ozlopac do woli, turecka mysl techniczna

0

@majkiii ...to jak @July_6_BcN przyjdziesz?

2

@Eklerek swietuja dostanie sie do finalu LM?

1

@Faro

dobrze mi sie kojarzy ;D

1

@qbsonFCBarca skoro każdy sie śmiał to dlaczego 99,99% gdzie ten 0,01?

0

@LeoMessiiBarcaPepa zalezy od klawiatury

0

@Vegeta88 dobra jak ich wyroby.

7

@partymaker no oni pokazywali tylko jak toczyly sie losy osob, ktore nie jadly kabanoskow tarczynskiego

2

@Vegeta88 Gooo siaa, Gooo siaaa

4

@Jakchcesz chleba se wez bo sie nie najesz

2

@clyde Zupaaa Obiaaad

0

@Azi uważasz, że Fermin nie ma wysokiego ego i jest potulny jak piesek?

Czy to raczej wpływ twojego obiektywizmu

1

@Azi z całym szacunkiem do Fermina, jeśli miałbym do wyboru jednego z dwóch budując swój zespół i nie zwracając uwagi na sympatię to i tak wybrałbym Jude'a

0

@beter2 przyjemnie będzie jak się posypie a Haaland do united lesgo

0

@barcanawieki BARCA IDZIE NA KRÓLA OKIENKA!

7

@Borneo tylko 58?

1

@Jakchcesz nie znam tego chłopa a 15LM to już wiedza powszechna, nie bede powielał faktów

1

@Messibestplayerintheworld nieprawda, legia ma sedziow

1

no to zaczynamy dekadę posuchy w Madrycie, tak uzbrojona Barca bedzie jak walec rozjezdzala lige co roku ;/ miło będzie się cieszyć waszym szczęściem koledzy i kolezanki

2

@Popitek12 ajak Vamos krisztiano

0

@July_6_BcN ja się świetnie czuje kibicując innemu klubowi niż wy.

1

@gumaz w jaskini pewnie ma

3

@NeroTFP1 Dzień dobry, dużo spokoju w tym nadchodzącym okresie. Trzymaj się ramy.

1

@kcule14 jakby się nazywał Oscar Pieti to by kosztowal z 60 juz

0

@kkbarca acqua di gio, ewentualnie z tanszych teraz "popularnych" French Avenue Vulcan Feu

a tak bardziej w elegancką stronę to YSL Y albo YSL MSLF - przyjemnie się je nosi wiosną/latem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?