lajcior
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox no nie to teraz jak PSG wygra cos to beda walic po paczkomatach? D:
0
@TR3YWAY walisz jakąś bombkę przed treningiem czy naturalne paliwo z węgli?
0
@Nazio_87 taki to pożyje.
0
@gumaz od dziecka, skąd to pytanie?
0
Jakie plany na dłuższy weekend?
3
@draxidox u mnie w kebabie stoi butla z woda jak w castoramie i mozesz sie ozlopac do woli, turecka mysl techniczna
0
@majkiii ...to jak @July_6_BcN przyjdziesz?
2
@Eklerek swietuja dostanie sie do finalu LM?
1
@Faro
1
@qbsonFCBarca skoro każdy sie śmiał to dlaczego 99,99% gdzie ten 0,01?
0
@LeoMessiiBarcaPepa zalezy od klawiatury
0
@Vegeta88 dobra jak ich wyroby.
7
@partymaker no oni pokazywali tylko jak toczyly sie losy osob, ktore nie jadly kabanoskow tarczynskiego
2
@Vegeta88 Gooo siaa, Gooo siaaa
4
@Jakchcesz chleba se wez bo sie nie najesz
2
@clyde Zupaaa Obiaaad
0
@Azi uważasz, że Fermin nie ma wysokiego ego i jest potulny jak piesek?
Czy to raczej wpływ twojego obiektywizmu
1
@Azi z całym szacunkiem do Fermina, jeśli miałbym do wyboru jednego z dwóch budując swój zespół i nie zwracając uwagi na sympatię to i tak wybrałbym Jude'a
0
@beter2 przyjemnie będzie jak się posypie a Haaland do united lesgo
0
@barcanawieki BARCA IDZIE NA KRÓLA OKIENKA!
7
@Borneo tylko 58?
1
@Jakchcesz nie znam tego chłopa a 15LM to już wiedza powszechna, nie bede powielał faktów
1
@Messibestplayerintheworld nieprawda, legia ma sedziow
1
no to zaczynamy dekadę posuchy w Madrycie, tak uzbrojona Barca bedzie jak walec rozjezdzala lige co roku ;/ miło będzie się cieszyć waszym szczęściem koledzy i kolezanki
2
@Popitek12 ajak Vamos krisztiano
0
@July_6_BcN ja się świetnie czuje kibicując innemu klubowi niż wy.
1
@gumaz w jaskini pewnie ma
3
@NeroTFP1 Dzień dobry, dużo spokoju w tym nadchodzącym okresie. Trzymaj się ramy.
1
@kcule14 jakby się nazywał Oscar Pieti to by kosztowal z 60 juz
0
@kkbarca acqua di gio, ewentualnie z tanszych teraz "popularnych" French Avenue Vulcan Feu
a tak bardziej w elegancką stronę to YSL Y albo YSL MSLF - przyjemnie się je nosi wiosną/latem