lajcior
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hosh moze na drzewo wpadla i nie mieli czym zdjac
0
@gumaz i brzękule do zestawu
0
@Dari0G ty mi powiedz co z nim zrobisz a nie jak sie tam zmiescil
0
Macie w portfelu 20zł i ostatni dzień życia - jak to wykorzystujecie?
5
@Roobo Raphinha:
https://zapodaj.net/plik-Pr8c8Q16lO
1
@NeroTFP1 ciekawe kiedy buziaczek z Vinisiem
1
@bartekvisca np. Thiago Cionek
2
@Derpowsky nazwali stadion imieniem swojej legendy a nie jakoms tandetnom muzyczkom spotifaj jak somsiod.. ratio
0
W robocie to zegarek jest od zapier**lania a nie ja.
1
@Adriano71 Drogi użytkowniku, stań się członkiem na patronajcie i masz problem z głowy + dasz zarobić
2
@escarabajo gdzie gra ten cały Reklama?
4
@Kgorecki2500 cumpot
6
Komentarz usunięty
1
@Laminedependencia mięsko zjedz, ziemniaczki zostaw
1
@Colon mhm... tak, tak.
3
@Kgorecki2500 ja bym poczekał aż jakaś szeroka i długa rzeka lekko obeschnie zeby wszystkie śmieci wrzucić w jej koryto i potem czekać aż znów sie podniesie poziom wody i zabierze ze sobą wszystkie śmieci
9
@Hosh https://zapodaj.net/plik-4EkSbIuQBK
1
@escarabajo myslisz ze jak pozbieram wiecej butelek to mi zrobi?
2
@BojanKriKicz ledwo tydzien po osiemnastce mialem egzamin
3
@directedbyfcb trzeba byc obrotnym
2
bylem oddac butelki na kaucje i patrze a obok tej maszynki normalnie se lezy z 5 butelek no i es +2,50
dzis zarobas
0
@Ignareks no jak to źle, prywaciorz wyciska ze mnie energie za najnizsza a ty nie chcesz dac biletu na urlop ?
0
@Ignareks z kim się skontaktować?
1
jedna idzie pach pach druga idzie nyny
6h i mozna powiedziec ze wikent
0
@DariaFCB aha aha
0
@July_6_BcN dobra moge zadzwonic ale pierwsze co to odpalamy faceTime boo ja nadal nie mam pewnosci Julek
2
@July_6_BcN jeśli chodzi o obecną to nie mam pewności czy ona to też ta przyszła
7
ciekawe co robi teraz moja przyszła żona
4
se kupilem fasolke i se zjem jutro no i okej
5
@Sulimo drygnal?