2

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się skąd kasa...
Przypomnę, że różyczki z TikToka zbierane na Nico Williamsa najwidoczniej nie poszły na marne.

2

@ArterkHD dziwne to mało powiedziane jednak każdy ma inne bariery, mi nawet przez myśl nie przeszłaby jakakolwiek zabawa w takim trudnym okresie

0

@Batys koniec koncow i tak zawsze udalo sie wszystkich porejestrowac

0

@Esteban_ i tez wkrecily ze Viniś jest niefajny

2

@xVENUMx rada na przyszlosc: wiecej piwa, mniej stresu

1

@EzioAuditoreDF 800+, renta alkoholowa, kaucja... wystarczy byc obrotnym

0

@Pablozeusz Gołdon

0

@gumaz pileczka zawsze byla a poza tym [moze to brzmieć dziwnie] często kajaki XDD

1

@July_6_BcN bezy srednio trafiaja w moje gusta ale juz myslalem zeby porobic tartaletki z mascarpone i truskawkami - topka topka topka

4

@gumaz @Frimpong ale macie nasrane pod kopułąXDD

2

@July_6_BcN mam fajny kremik z bialej czekolady, nawet nie wiesz jak wchodza rozgniecione owocki polane tym.... damnnnn

1

@July_6_BcN dzisiaj właśnie mam w planie zrobić jakiś sorbecik... truskawka malina coś ten teges

1

@Frimpong mam nadzieję, że do tego kajzerka, jakieś sosiwo i kolka z lodem... żyć nie umierać

0

co w taki słoneczny dzień Ramblowicze szykują na obiadek?

0

@Bernard777 wysylaj mi paczkomatem, akurat prowadze biznes ktory sie tym zajmuje

4

@Rastafarnianin albo nieszczęśliwa matka/siostra

0

@FCB24 Unia? zacznijmy od tego, że to nawet nie jest polski klub

0

@Criss18Barca Laguta w try miga wroci

0

@gumaz @Ilka nie dam rady

4

@gumaz to już bym wolał przeznaczyć ostatnie 5zł na browara dla @Kessie

0

@gumaz taaa i co jeszcze?? latwogangowi moze wplacic? Daj palec to beda chcieli wziac cala reke...

0

@gumaz dla mnie to drobiazg.... a mogę tym somsiadowi pomóc więc to robie

0

kolejny miesiac spotifaja oplacony... nie musicie mi dziękować za to, że dorzucam wam się do transferu Julka :)))

4

@regatta52 poczekaj aż jakiś garnuch na mundialu bujnie się lewą stroną i zawiesi rogala w okno... w try miga bedzie nowinek transferowych

1

@gumaz blisko to miał Widzew do 1 ligi

3

@Azazel_Pazuzu bycie "przywódcą" ma to do siebie, że lepiej mówić to co "lud" chce usłyszeć niż nagą prawdę

13

@Sulimo idz z buta moze rozchodzisz

2

@Kgorecki2500 serowe>bbq>paprika>ordzinal>zielona cebulka .

2

@Vegeta88 no co ty... kino absolutne

5

@Vegeta88 wsadzil se rakiete w dupe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?