lajcior
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dla wszystkich, którzy zastanawiają się skąd kasa...
Przypomnę, że różyczki z TikToka zbierane na Nico Williamsa najwidoczniej nie poszły na marne.
2
@ArterkHD dziwne to mało powiedziane jednak każdy ma inne bariery, mi nawet przez myśl nie przeszłaby jakakolwiek zabawa w takim trudnym okresie
0
@Batys koniec koncow i tak zawsze udalo sie wszystkich porejestrowac
0
@Esteban_ i tez wkrecily ze Viniś jest niefajny
2
@xVENUMx rada na przyszlosc: wiecej piwa, mniej stresu
1
@EzioAuditoreDF 800+, renta alkoholowa, kaucja... wystarczy byc obrotnym
0
@Pablozeusz Gołdon
0
@gumaz pileczka zawsze byla a poza tym [moze to brzmieć dziwnie] często kajaki XDD
1
@July_6_BcN bezy srednio trafiaja w moje gusta ale juz myslalem zeby porobic tartaletki z mascarpone i truskawkami - topka topka topka
4
@gumaz @Frimpong ale macie nasrane pod kopułąXDD
2
@July_6_BcN mam fajny kremik z bialej czekolady, nawet nie wiesz jak wchodza rozgniecione owocki polane tym.... damnnnn
1
@July_6_BcN dzisiaj właśnie mam w planie zrobić jakiś sorbecik... truskawka malina coś ten teges
1
@Frimpong mam nadzieję, że do tego kajzerka, jakieś sosiwo i kolka z lodem... żyć nie umierać
0
co w taki słoneczny dzień Ramblowicze szykują na obiadek?
0
@Bernard777 wysylaj mi paczkomatem, akurat prowadze biznes ktory sie tym zajmuje
4
@Rastafarnianin albo nieszczęśliwa matka/siostra
0
@FCB24 Unia? zacznijmy od tego, że to nawet nie jest polski klub
0
@Criss18Barca Laguta w try miga wroci
0
@gumaz @Ilka nie dam rady
4
@gumaz to już bym wolał przeznaczyć ostatnie 5zł na browara dla @Kessie
0
@gumaz taaa i co jeszcze?? latwogangowi moze wplacic? Daj palec to beda chcieli wziac cala reke...
0
@gumaz dla mnie to drobiazg.... a mogę tym somsiadowi pomóc więc to robie
0
kolejny miesiac spotifaja oplacony... nie musicie mi dziękować za to, że dorzucam wam się do transferu Julka :)))
4
@regatta52 poczekaj aż jakiś garnuch na mundialu bujnie się lewą stroną i zawiesi rogala w okno... w try miga bedzie nowinek transferowych
1
@gumaz blisko to miał Widzew do 1 ligi
3
@Azazel_Pazuzu bycie "przywódcą" ma to do siebie, że lepiej mówić to co "lud" chce usłyszeć niż nagą prawdę
13
@Sulimo idz z buta moze rozchodzisz
2
@Kgorecki2500 serowe>bbq>paprika>ordzinal>zielona cebulka .
2
@Vegeta88 no co ty... kino absolutne
5
@Vegeta88 wsadzil se rakiete w dupe