lajcior
Dołączył/a: grudzień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Jakchcesz zaznaczyc sie nie da
1
@Jakchcesz przy100
0
@draxidox 15 dobrze mi sie kojarzy akurat
1
@draxidox zawsze jest opcja zrobienia sobie zdjecia i wklejenia w czata gpt, moze on cos znajdzie.
jest tanio? jest tanio
jest dobrze? jest tanio
0
@Zoker zarabiać dwa razy więcej, ale lubić swoją pracę; nie wstawać z bólem tyłka, że trzeba iść do tyrki; mieć 5 km do biura
1
@cchesterr43 moze by sie nauczyl dyscypliny
0
@clyde w Polsce mozemy sobie dymka z bialej szalwi puscic w pokoju i sie zrelaksować
1
@Jakchcesz nie ma mientkiej gry
0
@gumaz gdzie można ustawić się w kolejce do rekrutacji?
0
@NeroTFP1 Richarlison : "If Vini doesn't win, SHIT IS GONNA GO DOWN"
1
@kubix05 teraz zmienisz target na nowinki transferowe xd nie wiem co gorsze
1
@NeroTFP1 obrzydliwe...
@Jakchcesz nadal na wolności - to ciekawy temat
0
@gumaz fakt, pamiętam jak wykupowali wszystko ze sklepów jakby zagłada nadciągała xd
0
@gumaz tak, chociaż nie od 2019 ino 2022
0
@Tigermaus to mecz o sprzeczki kibicow w internecie xd
0
@FCBparasiempre Co on teraz właściwie robi w życiu?
2
@macio_944 haha a sie znajda zj3by co powiedza ze sezon jest trophyless XDD
0
@BorzyKrzys jeszcze może powiedz, że ktoś cię obudził?
4
@Frimpong absolutnie żadnych
0
@Zoker serio znowu Legii sie obrywa? XD nie mogę
1
@sebasarna ładuj wszystko co sie da i najważniejsze trenować do upadku mięśniowego. lesssgo
0
Czy zazdrość w związku jest potrzebna?
Siadam wygodnie i słucham opinii ekspertów od wszystkiego.
1
@Kgorecki2500 Pani zrobiła Cię na buzkut?
1
@Mow_mi_Douglas jakbym zarabial tyle co oni to koniec koncow bym to mial w pompie tak szczerze xd
2
@blakkudium albo brzękule
2
@Comentateiro z szacunku do Ciebie rzuciłem 100 na Bayern, swoją drogą ile dzisiaj piwek do meczu?
0
@Safrani u mnie ziomek cala mature z smartwatchem pisal i nikt problemu nie widzial albo go nie chcial widziec XDD
0
@michaleu
3
Coś mi mówi, że niedzielny klasyk będzie 30x ciekawszy (mimo, że mistrz Hiszpanii jest znany) niż finał LM z udziałem kanonierów.
0
@AlexDark00 biała bestia> klasyk