leoneymar
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem sie mylisz, poniewaz marchisio to doswiadczony zawodnik, ktory wnosi sporo do gry juve.
0
A tak poza tematem, to Marchisio zaczal obserwowac inieste i daniego, czyzby szykuje sie niespodziewany transfer?. Oby tak.!
0
Mecz realu jes o 20:30, a mecz Barcy konczy sie jakos ok 20:15, troche malo czasu na fete.
2
Jeszcze w grudniu chcial bym zeby odszed, ale pstrzac na to jaki zrobil postep od tamtego czsu, to nie widze innej mozliwosci jak przedluzyc ten kontrakt.
17
Z Madrytu. Hmmmmmm
0
Samobuj Blacketta.
0
Venablesa nie, bo nam pecha przyniesie. A tak powaznie to swietna inicjatywa ze strony klubu.
2
Dajcie mi linka z video jak busi robi ruletke, bo dwoch debili mowi, ze to drewno.
85
Zwłaszcza ten strzelony ręką.
0
Benzema nieźle? Widzę, że inny mecz oglądaliśmy.
0
Dzięki :D
0
Na Którym kanale w Cyfrmowym Polsacie jest ZDF?
0
Szkoda, że nie powołali Rulliego z Sociedad, moim zdaniem gk nr 1 z Argentyny.
0
Mecz. Barcy b skonczyl sie jakos o 16, a cieszyli sie z gola w 80 min, czyli jakos za 20 8
2
Ale mecz byl w barcelonie, a z mini estadi jest jakies 100 m na cam nou, penie wpadl po meczu.
0
A Suarez?
0
Niestety 4;2
3
Bravo
Alves, Pique, Bartra, Adriano
Mascherano
Xavi, Rafinha
MSN
0
On w lm zawsze gra dobrze. Szkoda tylko ze w lidze troche gorzej
0
Zaczna po meczu.
2
Ludzi mamy najlepszy team na swiecie. Musimy pokazac im kto tu rzadzi. To oni powinni sie nas bac.
0
Jezeli ogl na tvp to nke mam dla cb dobrych wiadomosci, bo raczej szpaku.
0
Jezeli w podstawie wyjdzie Dante, to bedzie dla nich jak samobujstwo.
0
Dante jest w takiej formie, ze raczej na 100 % nie zagra.
0
Tylko ze to alcantara powiedzial. A i jezeli to byl zart, to nie smieszny.
0
Ogladam mecz hiszpania vs austria u17 i prawie caly sklad to nasi zawodnicy, jest tam lewy obronca cucurella, wyglada jak puyol.
0
Sory, nke zauwazylem.
27
Widząc ten skład myślę, że faworytem będzie reprezentacja Argentyny.
0
Dziwi mnie powolanie Ribeiro i Eliasa, zamiast nich powinien pojechac Rafinha i Douglas Costa
1
Moim zdaniem najlepszym kandydatem na PO do kupuienia jest Florenzi z Romy, chłopak może grać na każdej pozycji, oprócz ŚO i BR, idealnie łączy grę w obronie, przy czym świetnie włącza się do akcji ofensywnych, idealnie pasował by do Barcy.