0

Moim zdaniem sie mylisz, poniewaz marchisio to doswiadczony zawodnik, ktory wnosi sporo do gry juve.

0

A tak poza tematem, to Marchisio zaczal obserwowac inieste i daniego, czyzby szykuje sie niespodziewany transfer?. Oby tak.!

0

Mecz realu jes o 20:30, a mecz Barcy konczy sie jakos ok 20:15, troche malo czasu na fete.

2

Jeszcze w grudniu chcial bym zeby odszed, ale pstrzac na to jaki zrobil postep od tamtego czsu, to nie widze innej mozliwosci jak przedluzyc ten kontrakt.

17

Z Madrytu. Hmmmmmm

0

Samobuj Blacketta.

0

Venablesa nie, bo nam pecha przyniesie. A tak powaznie to swietna inicjatywa ze strony klubu.

2

Dajcie mi linka z video jak busi robi ruletke, bo dwoch debili mowi, ze to drewno.

85

Zwłaszcza ten strzelony ręką.

0

Benzema nieźle? Widzę, że inny mecz oglądaliśmy.

0

Dzięki :D

0

Na Którym kanale w Cyfrmowym Polsacie jest ZDF?

0

Szkoda, że nie powołali Rulliego z Sociedad, moim zdaniem gk nr 1 z Argentyny.

0

Mecz. Barcy b skonczyl sie jakos o 16, a cieszyli sie z gola w 80 min, czyli jakos za 20 8

2

Ale mecz byl w barcelonie, a z mini estadi jest jakies 100 m na cam nou, penie wpadl po meczu.

0

A Suarez?

0

Niestety 4;2

3

Bravo
Alves, Pique, Bartra, Adriano
Mascherano
Xavi, Rafinha
MSN

0

On w lm zawsze gra dobrze. Szkoda tylko ze w lidze troche gorzej

0

Zaczna po meczu.

2

Ludzi mamy najlepszy team na swiecie. Musimy pokazac im kto tu rzadzi. To oni powinni sie nas bac.

0

Jezeli ogl na tvp to nke mam dla cb dobrych wiadomosci, bo raczej szpaku.

0

Jezeli w podstawie wyjdzie Dante, to bedzie dla nich jak samobujstwo.

0

Dante jest w takiej formie, ze raczej na 100 % nie zagra.

0

Tylko ze to alcantara powiedzial. A i jezeli to byl zart, to nie smieszny.

0

Ogladam mecz hiszpania vs austria u17 i prawie caly sklad to nasi zawodnicy, jest tam lewy obronca cucurella, wyglada jak puyol.

0

Sory, nke zauwazylem.

27

Widząc ten skład myślę, że faworytem będzie reprezentacja Argentyny.

0

Dziwi mnie powolanie Ribeiro i Eliasa, zamiast nich powinien pojechac Rafinha i Douglas Costa

1

Moim zdaniem najlepszym kandydatem na PO do kupuienia jest Florenzi z Romy, chłopak może grać na każdej pozycji, oprócz ŚO i BR, idealnie łączy grę w obronie, przy czym świetnie włącza się do akcji ofensywnych, idealnie pasował by do Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?