leoneymar
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yy moze ktos ze szkolki, lub deulofel i tello
0
Chcialbym aby dzisiaj od poczatku za spd zagral sergi roberto, klub przecietny, a chlopak wreszcie cos pokazuje.
1
A ja nie chcial bym zobaczys glo spowroem w koszulce barcy. Wszyscy pamietamy go jako magika, a z wiekiem jest juz coraz gorszy. Nie chcial bym zeby skonczyl jak drogba, ktory po powrocie do chelsea skedzi na lawce, a jak juz gra to wchodzi na koncowki i jest cieniem samego siebie.
1
To Bayern powinien się nas bać. Czekamy na Was, zemsta będzie słodka. VeB
0
koniec
0
Nie
10
Dzisiaj mija dokladnke rok od smierci tito vilanovy. [*] spoczywaj tito.
0
Nie ma co, wedlug mnie gramy z 3(po nasi realu) najgrozniejsza druzyna w lidze. Mysle ze ten mecz bd trudniejszy od tego z atleti. Dlatego trzeba prowadzic gre i mysle ze z przodu chlopaki wiedza co maja zrobic z pilka. MNS doskonale sie rozumie. VeB
1
Adriano to nie pilkarz na 90 minut, wiec za niego montoya.
0
Na tel jestem, i samo mi zmieniło.
4
Szkoda masipa. Powinien pójść do Barcy b lub na wypożyczenie, on gra tylko na treningu, enrique powinien dać mu szansę w pucharze Królak.
2
Raczej jak piszą żeby się ogarneli to ich wspierają,
1
Rafinha? Oby dwoje z Iniestą wypad z boiska, wprowadzić Generała i Rakitica
0
Nie Fabregas, lecz Thiago by się teraz przydał.
0
Co ta ma być, to co gramy, to kompletna żenada. Otrząśnijcie się, bo powtórzymy pioprzedni sezon.
0
Nie gadaj, to ze z nami fuksem wygrali, to nje znaczy ze to nie ogorki.
3
Pamietam jak wyczuwaliscie manite z celta na camo nou. Wazne jest zebysmy spokojnie wygrali, bez kontuzji.
0
Najlepsze jest to, ze na bramce stal Oier.
0
MNS jakby coś.
0
Ronaldo 3 do przewy
0
Nie
6
Dla Lewego spoko, a Goetze wygwizdany.
2
Chłopak czuje się samotny na stronie PSG na której pewnie nikt nie siedzi
0
Czepiacie się chłopaka, niech pisze co chce, puki nie obraża Barcy jest spoko.
2
Widzę, że nie oglądasz meczy Juve
0
Mam nadzieję.
0
Podobno zawał.
0
Ale spoko, pewnie nie wiesz o kim mówię
0
Stary on ma 20 lat
0
Jeszcze oficjalnego info nie ma, ale czekam,,