0

Yy moze ktos ze szkolki, lub deulofel i tello

0

Chcialbym aby dzisiaj od poczatku za spd zagral sergi roberto, klub przecietny, a chlopak wreszcie cos pokazuje.

1

A ja nie chcial bym zobaczys glo spowroem w koszulce barcy. Wszyscy pamietamy go jako magika, a z wiekiem jest juz coraz gorszy. Nie chcial bym zeby skonczyl jak drogba, ktory po powrocie do chelsea skedzi na lawce, a jak juz gra to wchodzi na koncowki i jest cieniem samego siebie.

1

To Bayern powinien się nas bać. Czekamy na Was, zemsta będzie słodka. VeB

0

koniec

0

Nie

10

Dzisiaj mija dokladnke rok od smierci tito vilanovy. [*] spoczywaj tito.

0

Nie ma co, wedlug mnie gramy z 3(po nasi realu) najgrozniejsza druzyna w lidze. Mysle ze ten mecz bd trudniejszy od tego z atleti. Dlatego trzeba prowadzic gre i mysle ze z przodu chlopaki wiedza co maja zrobic z pilka. MNS doskonale sie rozumie. VeB

1

Adriano to nie pilkarz na 90 minut, wiec za niego montoya.

0

Na tel jestem, i samo mi zmieniło.

4

Szkoda masipa. Powinien pójść do Barcy b lub na wypożyczenie, on gra tylko na treningu, enrique powinien dać mu szansę w pucharze Królak.

2

Raczej jak piszą żeby się ogarneli to ich wspierają,

1

Rafinha? Oby dwoje z Iniestą wypad z boiska, wprowadzić Generała i Rakitica

0

Nie Fabregas, lecz Thiago by się teraz przydał.

0

Co ta ma być, to co gramy, to kompletna żenada. Otrząśnijcie się, bo powtórzymy pioprzedni sezon.

0

Nie gadaj, to ze z nami fuksem wygrali, to nje znaczy ze to nie ogorki.

3

Pamietam jak wyczuwaliscie manite z celta na camo nou. Wazne jest zebysmy spokojnie wygrali, bez kontuzji.

0

Najlepsze jest to, ze na bramce stal Oier.

0

MNS jakby coś.

0

Ronaldo 3 do przewy

0

Nie

6

Dla Lewego spoko, a Goetze wygwizdany.

2

Chłopak czuje się samotny na stronie PSG na której pewnie nikt nie siedzi

0

Czepiacie się chłopaka, niech pisze co chce, puki nie obraża Barcy jest spoko.

2

Widzę, że nie oglądasz meczy Juve

0

Mam nadzieję.

0

Podobno zawał.

0

Ale spoko, pewnie nie wiesz o kim mówię

0

Stary on ma 20 lat

0

Jeszcze oficjalnego info nie ma, ale czekam,,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?