leoneymar
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Keita Balde z Lazio
0
Dokładnie, na rm.p piszą tylko o swoim klubie, lub o czymś złym na barce.
0
Tak w sumie, to popatrzcie ilu młodych zawodników sprzedaliśmy, którzy robią teraz karierę. Icardi, Bellerin, Thiago, Keita, kiedyś Fabregas, Pique. Mam nadzieję że więcej perełek nie sprzedamy.
0
Już 3, Alexis strzelił pięknie z za 16
15
Dawać tego młodziutkiego Bellerina, nasz wychowanek w końcu, a chłopak ma 19 lat i gra w podstawie Arsenalu i się wyróżnia.
0
Dokładnie, oni nie radzą sobie nawet z Schalke, myślę, że trafią na nas lub kogoś z pary PSG/chelsea.
0
Skoro Douglas zaasystował, to już nic mnie nie zdziwi :D
0
Bravo- Aleves, Mascherano, Pique, Alba, Busi, Xavi, Rafinha, Ney, Leo, Pedro. Suarez musi się czuć mniej pewny 1 jedenastki, dlatego niech poczuje oddech na plecach i weźmie sie do roboty.
0
Ma kilka , nawet z Elche w 1 meczu strzelił.
0
Widze że kolega wyżej ogląda mecze Barcy. Stary Suarez to świetne uzupełnienie naszej drużyny, nawet jak n ie chce nie moze przestac asystować. Ma szczęście.
0
http://www.meczyki.pl tutaj sb wybierz jakąś :D
0
Z pewnością ty oglądałeś.
0
Uwaga Jese na boisku,
0
Gerard Gumbau 20 lat Barca B. Pomocnik. Znam z FIFY.
0
Z całym szacunkiem ale Isco i Munir, inna pozycja i nie ma co inna półka. Ale Munir młodszy. Trochę.
0
Interu*
1
Stary weź przykład z Gerrarda i daj szanse rozwoju Rafinhi
2
Racja, ogólne , poza samobójem według mnie był najlepszym piłkarzem na oisku.
0
Grimaldo niech dadzą szanse.
0
To zdanie nie ma żadnego sensu.
1
Ale czy to był sta ły fragment gry ?
0
Też mi pocieszenie, szkoda że do swojej bramki.
0
A tak poważnie mam dosyć przegrywania lub remisowania meczów z ogórkami, przez takie idiotyczne zachowanie Lucho stajemy sie pośmiewiskiem, Lucho do dymisji,Ps zaczynam tęsknić za Martino.
17
Jest się czym chwalić
2
0
Też myślę, że to będzie dobry eksperyment. JAk będzie źle to z pewnością neya i leo zobaczymy od początku 2 poł.
2
może chce zobaczyć jak poradzi sobie Suarez w ataku, bendąc największą gwiazdą.
1
Barragan !!!!!!!!!!!!!!!!1
1
1:1 bravo VAlencia
1
Słyszeliście, że Onana w lecie do Ajaxu ?