1

Keita Balde z Lazio

0

Dokładnie, na rm.p piszą tylko o swoim klubie, lub o czymś złym na barce.

0

Tak w sumie, to popatrzcie ilu młodych zawodników sprzedaliśmy, którzy robią teraz karierę. Icardi, Bellerin, Thiago, Keita, kiedyś Fabregas, Pique. Mam nadzieję że więcej perełek nie sprzedamy.

0

Już 3, Alexis strzelił pięknie z za 16

15

Dawać tego młodziutkiego Bellerina, nasz wychowanek w końcu, a chłopak ma 19 lat i gra w podstawie Arsenalu i się wyróżnia.

0

Dokładnie, oni nie radzą sobie nawet z Schalke, myślę, że trafią na nas lub kogoś z pary PSG/chelsea.

0

Skoro Douglas zaasystował, to już nic mnie nie zdziwi :D

0

Bravo- Aleves, Mascherano, Pique, Alba, Busi, Xavi, Rafinha, Ney, Leo, Pedro. Suarez musi się czuć mniej pewny 1 jedenastki, dlatego niech poczuje oddech na plecach i weźmie sie do roboty.

0

Ma kilka , nawet z Elche w 1 meczu strzelił.

0

Widze że kolega wyżej ogląda mecze Barcy. Stary Suarez to świetne uzupełnienie naszej drużyny, nawet jak n ie chce nie moze przestac asystować. Ma szczęście.

0

http://www.meczyki.pl tutaj sb wybierz jakąś :D

0

Z pewnością ty oglądałeś.

0

Uwaga Jese na boisku,

0

Gerard Gumbau 20 lat Barca B. Pomocnik. Znam z FIFY.

0

Z całym szacunkiem ale Isco i Munir, inna pozycja i nie ma co inna półka. Ale Munir młodszy. Trochę.

0

Interu*

1

Stary weź przykład z Gerrarda i daj szanse rozwoju Rafinhi

2

Racja, ogólne , poza samobójem według mnie był najlepszym piłkarzem na oisku.

0

Grimaldo niech dadzą szanse.

0

To zdanie nie ma żadnego sensu.

1

Ale czy to był sta ły fragment gry ?

0

Też mi pocieszenie, szkoda że do swojej bramki.

0

A tak poważnie mam dosyć przegrywania lub remisowania meczów z ogórkami, przez takie idiotyczne zachowanie Lucho stajemy sie pośmiewiskiem, Lucho do dymisji,Ps zaczynam tęsknić za Martino.

17

Jest się czym chwalić

2

0

Też myślę, że to będzie dobry eksperyment. JAk będzie źle to z pewnością neya i leo zobaczymy od początku 2 poł.

2

może chce zobaczyć jak poradzi sobie Suarez w ataku, bendąc największą gwiazdą.

1

Barragan !!!!!!!!!!!!!!!!1

1

1:1 bravo VAlencia

1

Słyszeliście, że Onana w lecie do Ajaxu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?