0

Liczyłem na Chelsea lub FC Bayern ale cóż Atletico też dobre wygramy VeB

0

Nie musi pięknego. Ale mam nadzieję że Neymar sie odblokuje i coś im strzeli. I oczywiście mam nadzieję że wygramy VeB.

0

pomoc

1

Montoye zostawić a Sergiego wypożyczyć

0

Pique

0

Alba nie do przejścia. Iniesta piekne rozegrania i dobry drybling, o Messim się nie wypowiadam ale zagrał fenomenalnie. Ale trzeba też pochwalić obrońców i VV.

0

WtF CESC na ataku :( Messi na środek a na prawe skrzydło Alexis

0

yyyyy Sommmer
nigdy ter stegena nie widziałeś?

0

Brawo dla Realu Valladolid. Świetny mecz gratulujemy.

0

Takiego np Di Mateo, Villasa Boasa lub postarać się o Klopa

0

Sonda bez sensu powinno być kto był najgorszym piłkarzem meczu.
Na następny sezon trzeba;
Po 1- zwolnić Tatę Martino
Po 2- kupić Dobrego Obrońcę takiego jak Mangala
Po 3- kupić pomocnika np Vidala lub Kroosa
Po 4- kupić napastnika takiego jak RVP lub Aguero
Po 5- Messiego wystawić na ŚPO

0

Neymar 2 gole jupiiiiiiiiiiiiiiiiii jeszcze Alexis i będzie git

0

0

Pojebało? Iniesta mistrz VeB

0

pięknie grają ale szans nie wykorzystują. A swoją drogą to VV sią nie popisał interwencją, bo wychodził i nagle się zatrzymał a ten w środek strzelił, jestem przekonany że jak by nie wyszedł to by złapał piłkę.

0

To drugi taki błąd ter Stegena. Pamiętacie mecz Niemców z USA. Mam nadzieję że do 3 razy sztuka a ten 3 będzie jeszcze w Borussi, a u nas będzie GIT :D

0

Nie był bym taki pewny że to nie jego ręka, ponieważ tą rękę ma oklejoną taśmą właśnie w tym miejscu. Dziwne i ma taką samą bronsoletkę >

0

Pique nie powołany !

0

Jeszcze ter Stegen, Mangala i Aguero i będzie git :D

0

Alen to pomocnik

0

+ klasyczny napastnik taki jak Aguero i świetny duecik z Messim :D

0

ALEN HALILOVIC zapewnia remis Dinamo Zagrzeb 2 bramki chorwata BRAWO!

0

MANGALE lub Laporte

A zauważyłem że w fifie barca kupuje dragovica

0

To nie myśl przód to Neymar-Messi-Alexis

0

Bez przesady, ale też ładny.

0

Messi w formie przed meczem z the Citizens. Mam nadzieję że Ney wejdzie w 60 min, żeby był przygotowany na 100%

0

Czekamy ale mam nadzieje że już n a 2 mecz z Sociedad będzie gotów.

0

Mangala z Porto, Thiago Silva lub David Luiz

0

HHAHAHHAHAH Real remis a Ronaldo pauzuje za karteczke :D

0

Na szczęście oby dwoje macie tyle samo do powiedzenia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?