leoneymar
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liczyłem na Chelsea lub FC Bayern ale cóż Atletico też dobre wygramy VeB
0
Nie musi pięknego. Ale mam nadzieję że Neymar sie odblokuje i coś im strzeli. I oczywiście mam nadzieję że wygramy VeB.
0
pomoc
1
Montoye zostawić a Sergiego wypożyczyć
0
Pique
0
Alba nie do przejścia. Iniesta piekne rozegrania i dobry drybling, o Messim się nie wypowiadam ale zagrał fenomenalnie. Ale trzeba też pochwalić obrońców i VV.
0
WtF CESC na ataku :( Messi na środek a na prawe skrzydło Alexis
0
yyyyy Sommmer
nigdy ter stegena nie widziałeś?
0
Brawo dla Realu Valladolid. Świetny mecz gratulujemy.
0
Takiego np Di Mateo, Villasa Boasa lub postarać się o Klopa
0
Sonda bez sensu powinno być kto był najgorszym piłkarzem meczu.
Na następny sezon trzeba;
Po 1- zwolnić Tatę Martino
Po 2- kupić Dobrego Obrońcę takiego jak Mangala
Po 3- kupić pomocnika np Vidala lub Kroosa
Po 4- kupić napastnika takiego jak RVP lub Aguero
Po 5- Messiego wystawić na ŚPO
0
Neymar 2 gole jupiiiiiiiiiiiiiiiiii jeszcze Alexis i będzie git
0
http://www.futbolhd.pl/stream2.php
0
Pojebało? Iniesta mistrz VeB
0
pięknie grają ale szans nie wykorzystują. A swoją drogą to VV sią nie popisał interwencją, bo wychodził i nagle się zatrzymał a ten w środek strzelił, jestem przekonany że jak by nie wyszedł to by złapał piłkę.
0
To drugi taki błąd ter Stegena. Pamiętacie mecz Niemców z USA. Mam nadzieję że do 3 razy sztuka a ten 3 będzie jeszcze w Borussi, a u nas będzie GIT :D
0
Nie był bym taki pewny że to nie jego ręka, ponieważ tą rękę ma oklejoną taśmą właśnie w tym miejscu. Dziwne i ma taką samą bronsoletkę >
0
Pique nie powołany !
0
Jeszcze ter Stegen, Mangala i Aguero i będzie git :D
0
Alen to pomocnik
0
+ klasyczny napastnik taki jak Aguero i świetny duecik z Messim :D
0
ALEN HALILOVIC zapewnia remis Dinamo Zagrzeb 2 bramki chorwata BRAWO!
0
MANGALE lub Laporte
A zauważyłem że w fifie barca kupuje dragovica
0
To nie myśl przód to Neymar-Messi-Alexis
0
Bez przesady, ale też ładny.
0
Messi w formie przed meczem z the Citizens. Mam nadzieję że Ney wejdzie w 60 min, żeby był przygotowany na 100%
0
Czekamy ale mam nadzieje że już n a 2 mecz z Sociedad będzie gotów.
0
Mangala z Porto, Thiago Silva lub David Luiz
0
HHAHAHHAHAH Real remis a Ronaldo pauzuje za karteczke :D
0
Na szczęście oby dwoje macie tyle samo do powiedzenia :D