leopiessi20
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podeśle ktoś link do FAME MMA? Będę wdzięczny!
0
Mogę prosić link do FAME MMA na priv ? :D
0
podzieli się ktoś streamem do KSW?
0
Dziękuję serdecznie!
101
Kochani muszę się pochwalić! Zawsze marzyłem o takim zdjęciu na sesji ślubnej, a los sprawił, że moja (już) żona również jest cule :) Miłego dnia! VeB
https://www.instagram.com/p/Bogi8ixHIQv/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=14xezyqqkpqv5
0
podrzuci ktoś link? dopiero po pracy :(
0
Znając Gomesa obawiam się że nawet testy medyczne mu nie pójdą :] odpukać :)
0
hue hue hue :D
0
Hej ludziska! Znacie jakiś dobrych fotografów albo operatorów kamer z Warszawy i Krakowa? Nie chodzi o fotografa/operatora ślubnego tylko reportażowego. Eventy, konferencje itd. Będę wdzięczny za każde info i namiar.
0
Szanowni Państwo! Wiem, że jest tu sporo osób z zacięciem graficznym. Czy, ktoś byłby chętny wziąć udział w ciekawym projekcie? Uchylę tylko rąbka tajemnicy, że chodzi o projekt koszulki. Więcej info na priv, jeśli ktoś chce to niech piszę :)
0
Dowód wystarczy
2
Proponuję dla Messiego jakąś osobną skalę stworzyć xD
0
Hej! Jako, że La Rambla to miejsce, gdzie możemy dyskutować o wszystkim: chciałem Was zapytać czy znacie może jakieś fajne eventy charytatywne w Polsce w roku 2018? Wiadomo, poza finałem WOŚP. Może jakieś bale, aukcje? Każde info mile widziane. Z góry dziękuję!
12
Miałem okazję być i napewno jeszcze wrócę. Jest naprawdę wspaniale. Jedno z niewielu miast w których mógłbym mieszkać na stałe :)
1
Bardziej niż melodyjka z Euro 2016 i tak nic nigdy nie będzie denerwować xD
1
Powinien ten samochód prowadzić xD
0
Z takich nowości to polecam ostatnie el clasico :)
0
Ma ktoś stream do Super Bowl?
46
Spieprzyliście nam karnawał :D
0
stream plizzzzzzzz
0
Otóż....nie :)
14
Toż to lepsze niż Czeryszew 3 lata temu xD
4
Polecam dietę MŻ :) z przymrużeniem oka ;)
1
Super, że nie próbował na siłę kontynuować meczu tylko zszedł od razu jak poczuł, że coś jest nie tak. Lepiej 2 tygodnie niż 2 miesiące. Czuję, że będzie nam jeszcze bardzo potrzebny. Trzymaj się Thomas!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
wszyscy ręce w kieszeni....
0
pod ktoś jakiś przyzwoity stream plizzz....
0
nie parę lat tylko wydaje mi się, że ze 4
112
No to teraz Barcainfo przynajmniej w spokoju będzie mógł zjeść wigilijnego karpia xD
0
thx thx thx!!!!!!!!! :D