0

Podeśle ktoś link do FAME MMA? Będę wdzięczny!

0

Mogę prosić link do FAME MMA na priv ? :D

0

podzieli się ktoś streamem do KSW?

0

Dziękuję serdecznie!

101

Kochani muszę się pochwalić! Zawsze marzyłem o takim zdjęciu na sesji ślubnej, a los sprawił, że moja (już) żona również jest cule :) Miłego dnia! VeB

https://www.instagram.com/p/Bogi8ixHIQv/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=14xezyqqkpqv5

0

podrzuci ktoś link? dopiero po pracy :(

0

Znając Gomesa obawiam się że nawet testy medyczne mu nie pójdą :] odpukać :)

0

hue hue hue :D

0

Hej ludziska! Znacie jakiś dobrych fotografów albo operatorów kamer z Warszawy i Krakowa? Nie chodzi o fotografa/operatora ślubnego tylko reportażowego. Eventy, konferencje itd. Będę wdzięczny za każde info i namiar.

0

Szanowni Państwo! Wiem, że jest tu sporo osób z zacięciem graficznym. Czy, ktoś byłby chętny wziąć udział w ciekawym projekcie? Uchylę tylko rąbka tajemnicy, że chodzi o projekt koszulki. Więcej info na priv, jeśli ktoś chce to niech piszę :)

0

Dowód wystarczy

2

Proponuję dla Messiego jakąś osobną skalę stworzyć xD

0

Hej! Jako, że La Rambla to miejsce, gdzie możemy dyskutować o wszystkim: chciałem Was zapytać czy znacie może jakieś fajne eventy charytatywne w Polsce w roku 2018? Wiadomo, poza finałem WOŚP. Może jakieś bale, aukcje? Każde info mile widziane. Z góry dziękuję!

12

Miałem okazję być i napewno jeszcze wrócę. Jest naprawdę wspaniale. Jedno z niewielu miast w których mógłbym mieszkać na stałe :)

1

Bardziej niż melodyjka z Euro 2016 i tak nic nigdy nie będzie denerwować xD

1

Powinien ten samochód prowadzić xD

0

Z takich nowości to polecam ostatnie el clasico :)

0

Ma ktoś stream do Super Bowl?

46

Spieprzyliście nam karnawał :D

0

stream plizzzzzzzz

0

Otóż....nie :)

14

Toż to lepsze niż Czeryszew 3 lata temu xD

4

Polecam dietę MŻ :) z przymrużeniem oka ;)

1

Super, że nie próbował na siłę kontynuować meczu tylko zszedł od razu jak poczuł, że coś jest nie tak. Lepiej 2 tygodnie niż 2 miesiące. Czuję, że będzie nam jeszcze bardzo potrzebny. Trzymaj się Thomas!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

wszyscy ręce w kieszeni....

0

pod ktoś jakiś przyzwoity stream plizzz....

0

nie parę lat tylko wydaje mi się, że ze 4

112

No to teraz Barcainfo przynajmniej w spokoju będzie mógł zjeść wigilijnego karpia xD

0

thx thx thx!!!!!!!!! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?