0







dla porównania

0

na pewno nie ja i z tego co obserwuje to raczej mało osób tak uważa ale ok może czytasz komentarze z innej strony...poza tym oglądam też F1 i to co oni tam komentują to jakiś dramat

3

niech w końcu La Liga wróci na Canal+ bo nie mogę słuchać tych typków z eleven...przecież oni komentują te mecze tak schematycznie, że aż się rzygać chce

3

Najlepszy piłkarz globu złota piłka pewna...worek ziemniaków dla kogoś kto zrobi gifa z tej wspaniałej akcji Ronaldo

1

Jezu jaki ten Digne jest słaby...

0

już ze spalonego by chciał walnąć...

0

No w sumie masz rację.
Edit: ogarnij się chłopczyku.

0

Ogarnij się kolego.

26

Casemiro myśli że jak włoży chusteczkę do buzi to zagra jak Messi ;D hahahah

2

1

Sezonowiec xD haha

0

ciekawe ile meczy zawieszenia dostanie Robben xD a nie pewnie nie dostanie :p

5

Unzue Out...zanim zacząłeś

4

Umtiti i Messi...reszta na poziomie Bruk-Bet Nieciecza

1

czy dla Was też te okładki AS-a zalatują totalną amatorszczyzną? Bo mi to one się wogole nie podobają wyglądają jakby były robione w paintcie...u nas na stronce mamy milion razy lepszych ludzi od kalendarzy (mimo że większość pewnie się tym bawi tylko a nie pracuje jako grafik)

6

Mnie zainteresowaniem do Barcy zaraził dziadek tzn. nie podejrzewam, żeby dziadek był zakochanych jakimkolwiek klubie ale poprostu zawsze najbardziej lubił oglądać Barcelone w LM. Później złapałem bakcyla jak rodzice wykupili pakiet platynoylwy Cyfry+ (wtedy coś takiego jeszcze było i wtedy to było naprawdę coś). Niby była tam liga angielska (moi bracia np. woleli oglądać United bądź Arsenal), ale ja zawsze wolałem hiszpańską. Taka prawdziwa miłość zaczęła się chyba po pamiętnej bramce Rivaldo z Valencia z przewrotki (Nietoperze były wtedy znacznie mocniejsze niż obecnie, coś pokroju dzisiejszego Atletico, a nawet chyba lepsze), pamiętam że ta bramka to było dla mnie coś wow, coś pokroju reklam Pepsi na początku lat 2000. Szczerze mówiąc większość znajomych wtedy wolała Real bo Real miał gwiazdy i był na topie zwłaszcza w Lidze Mistrzów na którą wszyscy czekali. Skłamałbym jeśli powiedziałbym, że moja sympatia do Barcy nie była powiązana z konkretnymi piłkarzami, bo była. Zaczęło się od Rivaldo, później Ronaldinho, który wogole chyba sprawił, że oglądanie piłki nożnej stało się dla mnie mega przyjemnością, następnie był Xavi no poprostu uwielbiałem styl jego gry no i oczywiście Iniesta i Messi. O Messim nie ma co tu dużo mówić wprowadził futbol na inny poziom, ale Iniesta ehhh rozbrajał mnie zawsze jego spokój i opanowanie. Nie mogę też zapomnieć w moim małym wspomnieniu o Pepie bo wprowadził taki styl gry, który pokochałem całkowicie...i tak oto wyglądał mój romans z Barceloną, który zaczął się ponad 15 lat temu ale trwa do dziś i trwać będzie nadal...VeB

0

Edit: XX w. nie XIX w. xD myślałem o 20-stym a napisałem 19-nasty xD no rozumiem każdy ma tam jakieś swoje upodobania ale serio jest świetny więc zachęcam :) a polskie dodałem bo zasugerowałem się Belfrem i Odwróconymi które wymieniłeś choć też nie przepadam za polskimi serialami. Jeszcze mi się Homeland przypomniało jeśli lubisz tematykę szpiegowskią/terrorystyczną ale tylko pojedyńcze sezony bo przy niektórych sam się męczyłem Hannibal podobnie

0

Z polskich to Pakt i Wataha są nawet fajne...ale polecam Peaky Blinders ale to nie jest fabuła obsadzona w naszych czasach tylko pierwsza połowa XIX w. ale szczerze polecam i myśle że się nie zawiedziesz...Stranger Things też świetny ale nie ten typ co opisałeś

0

Jak dla mnie trykoty domowe powinny być bardziej klasyczne

1

A już myślałem że Mathiue :D

126

Stacja IX: biali płaczą po raz trzeci

1

The Walking Dead xD

0

da ktoś streama na nSport?

0







Wklejam jeszcze raz!! Wielu wyśmiewało przed rewanżem ale ja nie straciłem wiary...

21

Roberto to raczej 200/10 xD jego nogę po śmierci powinno się skremować i dać do muzeum F.C. Barcelony jako eksponat xD

2

Nie ma wątpliwości, że to Nasz lider! Serce oddane dla klubu, który traktuje jak dom, jak rodzinę...serce rośnie...nigdy nie zapomnimy Leo, przynajmniej ja napewno...łza w oku sama się kręci strach pomyśleć co będzie jak zakończysz swoją wspaniałą karierę...brawo kibice jestem z Nas dumny, byliśmy wspaniali na całym świecie każdy z osobna

6

"Niemożliwe nie istnieje"
R. Wolski

1

Warto zaznaczyć też jego słowa przy 6-1 gdzie sam przyznał, że przecież powiedział "gol na otarcie łez" a tu...niemożliwe nie istnieje :)

0

to mamy okładkę na kwiecień !! :D

4

Zdałem sobie sprawę, że to nie Arsenal jest największym frajerem tej edycji Ligi Mistrzów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?