1

ma ktoś jakiegoś streama dobrego?? plizzzzz

0

do następnego karniaczka xD

21

OFICJALNIE: Ronaldo kontuzjowany.

1

Może kolejnym krokiem rozwojowym redakcji będzie aplikacja na urządzenia mobilne? Hmmm? :)

79

Potwierdzone info: Ronaldo zagra jutro, ale na wszelki wypadek z kontuzją.

0

Ja mam pakiet roczny który dostałem w zasadzie w prezencie od dziewczyny i śmiga bez zarzutów :)

0

Jaki telefonik byście polecili tak do 1500 zł?

0

Może powinien się na jakiś czas przestawić na melise ^^

20

Wydaję mi się że Suarez powinien odpocząć pare męczy na rzecz Paco bo to jest jakiś dramat. Coś jak w tym filmie z Jordanem "Kosmiczny mecz", gdzie kosmici ukradli talent gwiazdom NBA. Jak patrzę ostatnio na jego grę to zaczynam podejrzewam że Suareza też mogło to spotkać...

2

Mnie to się tam nawet dobrze tego Hajty dzisiaj słucha :D

0

macie jakiegoś dobrego streama? please!!!

0

Zaorał ładnie xD

0

Poproszę dwa razy eKspreso xD

92

Ronaldo jutro z autów będzie wrzucał do bramki
#potwierdzoneinfo

2

Valverde naprawde fajnie rotuje tym składem !!

0

olaboga!! czo ten Paulinho xD

0

To co Dembele pewnie z "11" po Neymarze :) Witamy!!

0

hhahahahahha co za troll :D za to lubię La Ramble pozdrawiam!

1

Odejście ma niezłe ten Saint-Maximin

0

Koniecznie się wybiorę!!

0

To trzeba się koniecznie samemu wybrać!! Mój cel na teraz to mecz na CN!! :)

10

Witam koleżanki i koledzy z La Rambli.
W zeszłym tygodniu spełniłem jedno ze swoich marzeń: wizyta na Camp Nou!! Dziele się z Wami amatorsko zmontowanym filmikiem z podróży do Barcelony!!



VeB!

PS. Na La Rambli też byłem :)

0

Raczej tak, to bardziej znajomy moich współtowarzyszy podróży i lepiej wole być przygotowany na wszystko :D dzięki za info

0

Witam Panowie i Pani oczywiście też!
Czy wybierał się ktoś z Was na trip samochodem do Barcelony? Pytam ogólnie o koszty (nie chodzi mi o paliwo ;D) tylko o opłaty za autostrady itd. oraz o kulturę jazdy innych użytkowników drogi w różnych krajach :D chodzi mi o Niemcy, Francję i Hiszpanię. Ogólnie wyjeżdżam z Krakowa i jadę przez Paryż (odwiedzam tam znajomego) i dalej jedziemy do Barcelony. Na dojazd z Krakowa do Paryża przeznaczyłem 1 dzień i z Paryża do Barcelony też 1 dzień. Chcę ogólnie może po drodze nie tyle pozwiedzać co nacieszyć się trochę widokami i fajnymi trasami, co wiąże się z tym, że chce unikać autostrad (oczywiście nie na całej trasie, tam gdzie to jest możliwie czasowo i finansowo uzasadnione). Mile widziane również wskazówki co do tego:
-co na szybkości w ciągu jednego dnia warto zobaczyć w Paryżu (nie tracąc czasu na stanie w kolejkach i płacenia grubych hajsów)
-co warto zwiedzić w Barcelonie (tutaj bez ograniczeń bo będę tutaj ponad tydzień).
Z góry dzięki za jakiekolwiek informację. Pozdrawiam. VeB

0

no chyba nie bałdzo

0

Nieeeeeeeeee tylko nie Douglas :( toż to podpora naszej drużyny

0

Wydaję mi się że Ronaldo poradzi sobie w więzieniu, jakoś nie mam o to obaw...to twardy chłop wtedy kiedy trzeba xD jakoś się dogada z innymi z innymi współwięźniami :)

1

Co sądzicie o takich zawodnikach jak Onomah (Tottenham ) i Penaranda(Valencia )? Pytam bo oglądałem wczoraj finał MŚU20 Anglia - Wenezuela i muszę przyznać że zaprezentowali się całkiem nieźle powiedziałbym że się wyróżniali na tle innych (mimo niestrzelonego karnego przez Penarande) i bramkarze też całkiem dobrze zagrali zwłaszcza Woodman... Pytam bo wg transfermarkt nie są przesadnie drodzy i chłopaki po 20 lat mają i to bardziej tak przyszłościowo pytam...może ktoś się interesuje szerzej ligą angielską i hiszpańską (poza Barceloną ) i mógłby coś powiedzieć na ten temat

0

[PROŚBA] do Was ludziska!!

Jako że zamierzam w te wakacje spełnić jedno ze swoich marzeń i odwiedzić Camp Nou może bylibyście w stanie polecić jakiś tani nocleg w okolicy Barcelony bo chciałem zwiedzanie połączyć z odpoczynkiem. Dojazd do samej Barcelony powiedzmy do 2h nie stanowi problemu bo jadę samochodem.

Chce też po drodze zahaczyć o Mediolan, chyba że polecacie jakieś inne fajne miejsca po drodze we Włoszech i Francji i oczywiście jakieś tanie noclegi, rady, wskazówki (poza tym, żeby omijać imigrantów) bardzo mile widziane.

Z góry dziękuje za jakiekolwiek odpowiedzi. VeB

0

Jezu jak ich się dobrze słucha...słychać że się lubią na co dzień a nie to co w eleven gdzie jeden komentator na siłę chce gasić drugiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?