leopiessi20
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.fcbarca.com/user/KibicPSG
heheszki xD
0
i co? pękł?????????????
0
To co? teraz wersja "list do kibiców od balonika"? Trochę wstyd mi było za niektórych "kibiców" ostatnio wyśmiewających szanse na awans. To dobry czas i chyba sobie trzeba zadać pytanie kto tak naprawdę jest prawdziwym kibicem...wielu dostało chyba sporą nauczkę bo w drużynę trzeba wierzyć do końca....
"Jeśli nie jesteście z nami kiedy przegrywamy, nie ciesz się z nami, gdy wygrywamy"
8
Neymar....nie raz krytykowany, przez wielu sprzedawany lub przepłacony...ja myślę, że ten chłopak był wart każdego centa, nawet tego szemranego...To on dał nam nadzieję i wiarę to on dał tchnienie to on szarpał cały mecz to on dał nam ostatnie decydujące podanie...Neymar dla mnie wskoczyłeś na wyższy poziom, już nie tylko Messi bierze ciężar na siebie w trudnych momentach....Neymar jesteś wielki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no i wygrałeś zakład :)
0
Neymar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wygrałeś zakład !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Balonik napompowany jest już i tak i nic już na to nie poradzimy... pytanie kto będzie chciał lecieć czy w górę czy w dół, jak pęknie...to test nie tylko dla piłkarzy ale przede wszystkim dla Nas - prawdziwych kibiców.
6
VeB
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nie wiem :/ ale jeszcze napewno nie zaczęli
0
no to teraz...ma ktoś jakąś dobrą transmisję walki Haye vs Bellew?
2
wiadomo nie ma co się za bardzo nastawiać hurra na PSG, lepiej się miło zaskoczyć niż niemiło rozczarować, ale na taką Barcę, która panuje w każdej minucie - zero przypadku, gdzie piłkarze mają sami radość z tej gry i po prostu znów można zasiąść przed telewizorem miło na kanapie z uśmiechem na twarzy patrząc na to co robią zawodnicy czekałem...VeB
2
takiego Rakitica chce oglądać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
marzec :D ulubiony miesiąc Messiego jeśli chodzi o zdobycze bramkowe :D
1
http://imgur.com/AJ4nfPV
heheszki xD
0
oglądałem mecz, ale mimo wszystko dzięki za relację z pierwszej ręki... ;)
0
wiem, że najlepszy przynajmniej z tych, które oglądałem na żywo czyli z 10 lat wstecz....a "nieźle" bo przecież nie "źle" tak się mówi ;) bez spiny z tymi komentami ;)
0
Brady to taki Messi NFL chyba, nieźle wrócili do gry no i wygrali...naprawde fajny mecz
0
#messidependencia
0
hmmmm jest chemia dzisiaj między Messim a Vidalem :D
1
"przynajmniej do czasu kiedy Gareth Bale jest kontuzjowany"???!! WTF co on pi*&%$#???
1
ależ dziękuje!!! ale poza tym to co napisałem jest lekką ironią całej tej sytuacji :)
7
Patrząc na to wszystko z perspektywy czasu można śmiało powiedzieć, że Danilo to najlepszy transfer Barcelony od lat!!
8
sezon na: "Copa del Rey to nic nie znaczące trofeum - skupiamy się na lidze i Lidze Mistrzów" za 3....2....1.....
0
http://24-futbol.prv.pl/sport-8
4
je&^#* kasztan co za symulka :D
0
Mylnie. I to zdecydowanie.
0
mam mała prośbę: ostatnio ktoś wstawiał tutaj taki fajny kalendarz ze spotkaniami Barcy na styczeń. Mógłbym prosić o link? bo niestety nie zdążyłem pobrać a nie mogę znaleźć. Z góry dzięki!!
1
świat się kończy, a Zidane zapuszcza włosy
26
kojarzycie te teksty komentatorów na eleven typu np.: Sevilla - ulubiona ofiara Messiego na wyjazdach czy coś takiego ale nieistotne...to mi się nasunęła taka myśl: Real Madryt - ulubiona ofiara Legii Warszawa w Lidze Mistrzów xD aż sam się z tego śmieje :D
3
hahahahhahahahahahahahahahahahahahha śmiechłem :D ciul już z wynikiem !! :D