liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stary jak chcesz zwiedzic absolutnie wszystko, idz do emiku kup przewodnik po Barcelonie (kosztuje 30 zl) ale masz opisana kazda atrakcje Barcelony z mapka(!). Do kazdej atrakcji latwo i szybko dojdziesz. Komunikacja tylko metrem, najlepiej 10 przejazdowke kupic. Polecam tez odwiedzic Katalonskie miasteczko Girona. Jest niewielkie ale ma wyjatkowe zabytki (przede wszystkim mozna obejsc spora czesc miasta murem). Dojazd tam jest besposrednim pociagoem. Jedzie sie 1,5h koszt w obie strony to 16€.
Polecam poczytac historie Katalonii. Jeszcze bardziej utozsamisz sie z Barcelona. A uwiez mi stary warto. Maja piekna historie i Polacy w niej odgrywaja pozytywna role.
Bilety kup najlepiej przed meczem w kasie (jest fajny jakosciowo). Miejsce polecam albo srodek (wysokosc ogromnego znaczenia nie ma), bok to lepiej nizej.
0
Jest cos czego nie wiesz? Statystka ktorej nie sledzisz? Szacun.
0
Jak dla mnie takie rozwiazanie jest super ale w meczach z druzynami ktore beda sie ciagle bronic. Wtedy w ustawieniu 3-4-3 moglibysmy zagrac z Alba i Roberto w pomocy albo np Turanem i Rakieta obok Iniesty i Busiego. Wtedy napewno latwiej byloby nam sie przebic przez mur rywala a z drugiej strony Pique, Masche i Umtiti to swietne zabezpieczenie tylu.
1
Ale z Lucho mamy dwa Mistrzostwa w dwoch sezonach ;)
0
Powiem tak, ja wierzę w Ligę, ale moja wiara jest mocno ograniczana jak widzę, jak jest 0-0 60 minuta a oni chodzą po boisku... Ja rozumiem chodzić jak jest 3-0 ale nie jak mamy 0-0... Nie potrafię zrozumieć takich zachowań naszych graczy.
2
To ZP dla Ronaldo. Strzelił aż w jednym ważnym meczu w tym sezonie.
0
Akurat dziś Busi nie był przykładem dobrego kapitana. Nie pomógł drużynie, przeszedł koło meczu. Niestety przeszedł dosłownie.
0
Radzę patrzeć na grę naszego zespołu, nie na sędziów.
Nie było wgl intensywności w tym meczu. Pierwsza połowa przechodzona. Podobać się (jeżeli mowa o zaangażowaniu) mogło tylko 15 końcowe minut. To za mało aby wygrać. Jakbyśmy grali intensywniej teraz takie błędy nie miałyby większego znaczenia. Tym bardziej, że one w tym sezonie są co mecz.
0
Jak dla mnie zagrać 3-4-3.
1
Kontrowersje, kontrowersjami ale Barcelona powinna wiedzieć, że nie może liczyć na sędziego. Musimy sami mecze wygrywać. Niestety ale w dzisiejszym meczu Barcelona nie miała żadnego pomysłu na grę. Tylko szczęście (którego ostatnio mieliśmy dużo) mogło dać nam gola.
2
Barcelona po 6 meczach na Camp Nou ma tylko 11 pkt. W meczach i siebie zajmujemy dopiero 9 miejsce a możemy spaść jeszcze na 10.
2
Wreszcie ktoś napisał coś obiektywnie po meczu.
2
Paco dziś nie mógł zrobić nic. Obwiniaj ludzi którzy nie potrafili go obsłużyć dobrą piłką.
0
Chyba nie widziałeś ostatnich meczy Barcelony. Straciliśmy już wiele punktów a trudne mecze dopiero przed nami.
1
Niestety grając w taki sposób Barcelona w tym roku niczego nie osiągnie. Od kilku meczy gramy słabo, bez pomysłu na grę. Niestety ale jak nic się nie zmieni nie widzę szans na obronę tytułu. A przed nami wyjazd do Sociedad, grad derbi. Słabo to widzę z taką grą.
2
https://vod.tvp.pl/19141724/odc-1
Służby Specjalne - film odcinkowy Patryka Vegi. Nie jakaś mega akcja ale bardzo fajny film.
0
Wiem, tak mam zamiar zainstalować system.
Dlaczego taka karta graficzna to minus?
Nie mam zamiaru wiele grać na komputerze. Do gier mam konsole.
0
I znalazłem ofertę z dwoma dyskami. Słyszałem, że fajnie system jest na SSD zainstalować a reszte na HDD.
0
Jestem na kupnie laptopa, myślałem o marce MSI.
Ktoś może coś o MSI powiedzieć, mieliście może?
Myślałem konkretnie o tym modelu.
http://allegro.pl/laptop-msi-gl62-i5-6300hq-940mx-1tb-128gb-16gb-mat-i6604618168.html
0
Jednak kiedyś kibic ośmieszonej drużyny potrafił powiedzieć "on jest niesamowity" a dziś się mówi "znów prowokuje"
0
Dziwne jest to, że kiedyś patrząc na ten filmik
mówiło się, że jest to poezja piłki coś pięknego za co wszyscy piłkę kochamy.
Dziś na to samo mówi się prowokacja, brak szacunku do rywali.
Ronaldinho dobrze, że grałeś w piłkę parę lat temu. Bo może wielu z tych wspaniałych graczy dziś byś nie zrobił będąc pod wpływem dziennikarskich bzdur.
1
To sie nazywa perfekcyjny marketing. Panowie beda ogladac program nie ze wzgledu na jego tresc a na prowadzacych. A u nas? Borek, Szymkowiak, Szpakowski, Zewlakow, Hajto, Gmoch. Kobiet brak. Uczmy sie od Hiszpanow.
0
A naprawde go lubilem... Kiedy nie byl w Realu, na poczatku po jego przyjsciu tez... Teraz upadl pilkarsko i nie tylko co pokazuje Twoje zdjecie. Szkoda.
0
Same pajeczynki... Masakra, jak on to robi?
1
W sumie to zycie Messiego jest meczace. Kazde widzacego do dziecko chce z nim fotke, ilez mozna... Z reszta mysle, ze to jedna sytuacja negatywna... o stu, tysiacu czy moze wiekszej ilosci pozytywnych reakcji nikt nie napisze.
Dziennikarze musza szukac czegos co sie sprzeda... tytul "Messi to cwok" sprzeda sie lepiej niz "Messi to wielki czlowiek". Kiedy media beda niezalezne? Juz chyba nigdy.
0
Mysle, ze Lucho nie ma powodow odchodzic tak szybko.
0
Powiem, ze dzis mamy kadrowiczow ktorzy mogliby wystepowac w Barcelonie. Lewandowski, Piszczek, Krychowiak (w najlepszej formie) czy Zielinski ktory sie jeszcze bardziej rozwinie to osoby ktore moglyby wystepowac w koszulce Barcelony.
0
Swietne zestawienie. Widze, ze panowe z ESPN znaja sie na rzeczy. Naprawde zgadzam sie z tym rankingiem w 99%.
18
Bardzo podoba mi sie jak ktos tak pieknie podsunowuje zachowanie zadufanych w sobie Niemcow. Brawo dla tego Pana.
1
Mysle, ze i tak Leo nigdzie sie nie wybiera. Barca to jego dom, a na odejscie do Argentyny jeszcze za wczesnie. No chyba, ze Leo przychodzi do Legii.