0

Kurde szkoda Pique szczegolnie! Alba zostania zastapiony przez Digne i tutaj Barca ma spokoj. Z Pique jest gorzej. Umtiti to jeden pewny punkt obrony jednak mam nadzieje, ze Masche bedzie gral jak za starych dobrych czasow. Musi zastapic razem z Mathieu Pique. Ciesze sie, ze Roberto wczoraj nie zagral. Mogloby z nim byc to co z Alba.

0

Od razu moze sie ktos wypowiedziec z uzytkownikow 5S jak mamy temat Apple.

0

Wlasnie za to nie lubie Realu. Oni nie maja szacunku do nikogo.
http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/liga-mistrzow-news,r1731h
Ten ich egoizm i umiejetnosc widzenia tylko koncowki swojego nosa. Legia im tego nosa nie utrze ale mimo wszystko szacunek do rywala zawsze trzeba miec.

5

Spokojnie, przed pierwsza kolejką było bardziej wyrównane.

0

Pep tak samo jak Claudia zycze Ci wszystkiego najlepszego ale nie w meczach z Barcelona... Mam nadzieje, ze Camp Nou rowniez bardzo fajnie przywita Pepa. Zasluzyl sobie na to.

2

Claudia ja Ci zycze wszystkiego najlepszego ale nie w meczach z Barca ;)

9

12 pięknych lat, oby Leo jeszcze z 6-7 lat pograł na najwyższym poziomie. Bardzo bym tego chciał, jak zapewne całe Barcelonissimo!

4

Szkoda remisu Barcy B. Dobrze rozpoczeli tą ligę, teraz niestety mają delikatny spadek formy. Chciałbym aby w końcu awansowali.

7

Wreszcie Alba ma godnego konkurenta.

0

Slyszalem, ze raczej nie warty jest ich sprzet uwagi.

0

Witam,
jestem na kupnie sprzętu muzycznego do domu. Poszukuję sprzętu który zapewni mi wysoką jakość dźwięku. Moc raczej nie jest najważniejsza.
Znalazłem sobie sam kilka ofert.
http://allegro.pl/kolumny-podstawkowe-jbl-arena-120-gratis-lukow-i5577705163.html
http://allegro.pl/kolumny-podlogowe-pioneer-s-es21tb-k-t-gw-2-lata-i6017194435.html
http://allegro.pl/magnat-monitor-supreme-ii-802-mocca-czarne-para-i6563265342.html
Która z par głośników będzie najlepsza? A może wybralibyście coś innego w cenie do 800 zł? Tylko teraz jaki wzmacniacz do tego? Jakby ktoś dał radę pomóc proszę o kontakt.

0

Zgadza się, ale nie aż tak... Wolałbym więcej reklam na normalnej stronie niż na mobilnej. Tam wszystko takie małe i ciężej tą upierdliwą reklamę wyłączyć.

26

Rafinha człowiek który przez wielu użytkowników tej strony miał być ostatnim w hierarchi pomocnikiem w Barcelonie... Dziś ma najlepsze liczby z wszystkich pomocników. Zadziwiające. Lucho ma bardzo duży dylemat. Iniesta to zawsze Iniesta, Rakieta zawsze prezentuje swój poziom do tego Gomes, Denis, Rafinha i jeszcze Arda...

2

Wszedłem sobie w swój profil dzisiaj i właśnie uświadomiłem sobie, że konto na tej stronie posiadam już prawie 4 lata. Boże jak szybko to przeleciało i jak bardzo ta strona przez ten czas się rozwinęła. Jakby tylko tych reklam było mniej szczególnie na stronie mobilnej to byłbym wniebowzięty. Pamiętam jak wczoraj jak zakładałem tutaj konto. A jeszcze wcześniej ładny czas tutaj wchodziłem nie mając konta. Ten czas strasznie szybko leci.

2

Ja polecam przejść całą Barcelonę. Od gór do morza. Oczywiście wzgórze Tibidao, park Gaudiego, jego budynki, łuk triumfalny, Camp Nou oraz muzeum, port, Plac de Catalyuna, fontanny oraz La Ramble.

8

Jaki zawodnik takie wejscie.

8

Sobota, nie za pozno, nie za wczesnie to i frekwencja wyzsza. Jak dla mnie to o 16 oraz 18 bedzie najwyzsza liczba kibicow.

0

Ronaldo w wywiadzie dla wloskiej gazety powiedzial, ze najlepsza para napastnikow na swiecie sa Higuain oraz Dybala...

0

Cos innego niz zawsze. Jakby taka polowke zrobili to ja kupuje z miejsca.

24

Dla mnie Digne jest dobrym zmiennikiem Alby. Gorzej sprawa ma sie z Vidalem. Odstaje dosc sporo od Roberto i jutro to moze byc jwgo ostatnia szansa. Chociaz temu mlodemu Nillemu tez wartaloby dac szanse.

0

Jak dla mnie film byl bardzo dobry. Sceny byly drastczne na tyle aby widz mogl utworzyc sobie obraz okrucienstw Ukraincow jednoczesnie nie mdlejac na filmie. W dodatku ciekawie przedstawil fakty. Bo w zbrodni Wolynskiej zginelo ponad 50 tysiecy Polakow ( dlatego bylo okolo 10 atakow Ukraincow) ale zginelo tez ok 2 tysiecy Ukraincow w odwecie co tez rezyser pokazal jednym atakiem Polakow. Ogolnie kolejny dobry Polski film. Coraz czesciej chodze do kin wlasnie na nasze filmy. Wielki plus za to.

0

Dosc ciekawie wyglada nasz zespol pod katem zespolowym ale rowniez finansowym. Cieszy ten fakt, ze Barca zarabia coraz lepiej.

0

Razem z Lewym byl dzis najlepszy.

0

Mam pytanie, istnieje mozliwosc aktualizacji skladow w fifa 16 na ps3? Wiem, ze w wersjach starszych fify na pc mozna bylo a jak jest teraz na ps3? Moze ktos juz aktualizowal?

8

Jak dla mnie ter Stegen - Dignie, Mathieu, Pique, Vidal - Gomes, Denis, Turan - Rafinha, Suarez, Neymar ;)

2

Wykartkowal sie i bedzie wypoczety na mecze Barcy :)

0

Musze te filmy obejrzec raz jeszcze!

0

0

Wiesz co chcialbym znalezc polsrodek. Nie mialem nigdy IOS wiec chcialbym cos sprobowac. Apek kilka uzywam, ale jakos wiele tego nie jest. Czy nowy czy uzywka nie robi wiekszej roznicy. Kwestia ceny. Wolalbym kupic wyzszy model uzywany niz prosty nowy.

0

Mam takie pytanie. Chcialbym kupic iPhone 6. Ktos mi poleci cos ciekawego? Jakis ciekawy model za rozsadna cene? I ile musialbym wydac na szostke?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?