liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ważne mecze pokazują świetność transferu. Dziś Denis pokazał, że ma ogromny potencjał.
6
Mamy zastępców. Denis Suarez daje radę, Iniesta może spokojnie odpoczywać.
Mathieu też może zastąpić na nie niższym poziomie Digne.
1
Po tym meczu mam kilka ciekawych wniosków.
Po pierwsze Alba ma dobrego konkurenta. Digne wygląda naprawdę solidnie.
Jeżeli chodzi o odejście Alvesa, Roberto będzie jego godnym zmiennikiem.
Z resztą te nasze boki obrony bardzo fajnie wyglądają. Podobało mi się to dziś. Dynamika, szybkie wejścia.
Jeżeli chodzi o Denisa Suareza to ten gość jest już naprawdę na wysokim poziomie. Ta dynamika, szybkość i te podania za linię obrońców to naprawdę coś czego mi w Barcelonie ostatnio brakowało. Myślę, że powinien rywalizować z Rakiticem o miejsce w pierwszej jedenastce.
Ostatnim wnioskiem jest głupota jeżeli chodzi o szukanie czwartego napastnika.
Munir jest idealnym zawodnikiem na zmianę. Ma wyczucie, instynkt i nie powiela swoich błędów. Miał setkę i w ważnym meczu ją wykorzystał.
Reasumując czekam na Ligę, bo będzie bardzo ciekawa rywalizacja!!
0
Ktos mi powoe, gdzie moge w internecie obekrzec mecz w HD z polskim komentarzem? Moze byc platnie
1
W kinie. Polecam pójść, super film.
0
Lubię tego zawodnika. Niestety w Barcelonie nie było dane mu zrobić kariery, jednak kibicuję mu i życzę gorąco aby w Romie zaistniał. Oby omijały go kontuzje.
Powodzenia i zdrowia!
3
Zdecydowanie. Ja rozumiem jaka role dla niego maja ale mogliby to ladniej opisac w slowa. Tym bardziej, ze takich wypowiedzi slyszalem juz wiele...
40
Takie wypowiedzi "sprowadzimy czwartego napastnika" to troszeczke brak szacunku do Munira ktory tez jest naszym napastnikiem... Mam odczucia, aby w Barcelonie go strasznie pomijali. Rozumiem jaka role odgrywa w zespole, ale troche dziwne sa te wypowiedzi. Mamy czterech napastnikow i mozemy chyba kupic piatego...
0
Jak można mieć tyle farta? 90+3 gol na 2-2, dogrywka i gol w 119 minucie... Ile mogą tak farcić?
0
Jak dla mnie to za 5 mln euro powinni go kupic. Ma 20 layt i jak sie rozwinie prawidlowo to moze byc kiedys solidnym stoperem. Jezeli by nie wypalil to strata w dzisiejszych czasach w pilce 5 mln to grosze.
0
Munira chwalic nie mozna - nic nie osiagnal. Ale trzeba dac mu szanse bo perspektywy ma bardzo duze. No i ten wiek... Chcialbym za pare lat aby byl godnym zastepca Suareza w Barcelonie.
1
Powiem Ci tak, do jednego z najlepszych napastnikow na swiecie baaaardzo wiele mu brakuje, jednak nie mozna mu odmowic niesamowitej intuicji. Pilka go szuka. Dla mnie Munir jest takim rzemieslnikiem. Wykonuje swoja prace bardzo dobrze (strzela bramki, odnajduje sie w dobrych sytuacjach) ale nie bedzie nigdy spektakularny.
Ja bym sprobowal w tym sezonie dac mu szanse 4 napastnika. Jezeli by to nie wypalilo potem rok-dwa wypozyczenia. Jest naszym wychowankiem i postawa w pre sezonie powinna dac mu role 4 napastnika.
0
Dobrze, ze uwolni sie od Wengera. Nie lubie go jakos.
0
No to co, czekamy na dobry sezon w Barcy B, pomoc druzynie w awansie wyzej lige i czekamy az z Umtitim za pare lat stworza pare stoperow nie so przejscia.
0
Jak trzeba bylo to gral, wiec jakby musial to pewnie da sobie rade.
1
Szpecjalista Frans Smuda sie wypowiedzial. Jak pisali panowie wyzej, szczescie, ze masz wladze tylko nad swoja klawiatura.
0
Czytalem ostatnio o mozliwym przyjsciu Mario Gomeza do Barcy i szczerze powiem to jest bez sensu. Jezeli chodzi akurat o napastnika powinnismy zostac przy DNA Barcy i postawic na naszego utalentowanego i bardzo mlodego chlopaka. Nie sciagajmy starego dziadka na sezon, lepiej dajmy szanse naszemu. Munir przekonuje mnie coraz bardziej. A moj margines bledu u niego jest spory bo on dalej jest mlody.
3
Nie. Może zawsze za skrzydle grać Iniesta, Denis, Arda i Munir na środku. Zawsze w razie niepowodzenia można kupić kogoś w styczniu...
3
Nie. Ja też tak myślę. Liczę na Munira w meczu z Liverpoolem. Mamy młodego i dość perspektywicznego chłopaka u siebie powinniśmy dać mu szansę. Po co płacić za kogoś innego. On ma 20 lat powinien dostać rundę- dwie. Mamy obecnie tak mocny skład, że możemy pozwolić sobie chyba na szansę dla Munira.
22
Ale głupio gadasz. Typowe polskie myślenie. Oceniasz tych dwóch panów na podstawie dwóch sparingów? Aaa to w takim razie Munir zamiast Suareza w ataku... Więcej strzelił.
19
Jak dla mnie dałbym mu szansę w tym sezonie. Nie sprowadzałbym nikogo, dałbym szansę temu młodemu chłopakowi. Technicznie ma zaległości ale można mówić wszystko ale instynktu nikt mu odebrać nie może. Potrafi być tam gdzie trzeba i strzela te bramki. W dodatku wiele można mu wybaczyć, bo przecież jest młodym graczem. Zaryzykowałbym rundę z Munirem jako czwartym napastnikiem.
0
Potrafimy już lepiej kupować, za zdecydowanie rozsądniejsze pieniądze ale jeżeli chodzi o sprzedaż jesteśmy pod tym względem bardzo słabi. Trudno, ważne, że coś się ruszyło chociaż w kwestii kupna zawodników.
0
Jak dla mnie moglibyśmy go jeszcze na rok wypożyczyć do Celty. Jednak za kilka lat widzę w pomocy jego, Suareza, Roberto, Sampera i być może tego Gomesa.
22
Powodzenia w nowym klubie. Szkoda, ze Barca pozbyla sie go za tak marne pieniadze.
0
Szkoda, że nie za darmo odchodzi.
1
Nagrales sie w FIFA i gadasz bzdury. Jak Tello jest taki swietny to czemu nie chce go ani Porto ani Fiorentina? Ten gosc ma tylko szybkosc a to troche za malo. Munir nie musi nikogo zwodzic bo jest 9. Dryblerem nigdy nie bedzie, ale za to ma wyczucie i szuka go pilka. Dlatego chociazby w Barcy B Munir nastrzelal pare goli.
0
Zyski sa slabsze pobiewaz nie sprzedajemy wartosciowych graczy tylko uzupelnienia skladu. Jednak w tym momencie mamy jeden z najsilniejszych skladow jaki pamietam.
0
Jezeli zdazy otworzyc to ide we wrzesniu.
P.S. ktos doczytal kiedy otwarcie?
0
Uwiez mi, ze ten zysk jest duzy jak na europejska pilke. 99% klubow leci na dlugach... Barca zyskuje. 30 mln bo 30 mln ale i tak. Uwazam, ze nastepny rok bedzie lepszy - nowa umowa z nike i oby jakas ciekawa z Amazonem.
0
Pewnie na player.pl. Oczywiscie to opcja za 15 PLN na miecha.